Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Krasiczyn, nr 1 do 144
Pokaż więcej
Jolanta Bogusława Buczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
47
(34,06%)
Łukasz Krzysztof Kruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(65,94%)
Okręg 2
Część sołectwa Krasiczyn, nr 145 do końca
Pokaż więcej
Andrzej Filip Amarowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN
47
(30,92%)
Tomasz Piotr Sajdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
64
(42,11%)
Wioletta Małgorzata Rodzeń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(11,18%)
Marek Adam Sus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO
24
(15,79%)
Okręg 3
Sołectwo Dybawka
Pokaż więcej
Beata Aneta Wielgosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN
85
(37,12%)
Mieczysław Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
94
(41,05%)
Piotr Eugeniusz Karpiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(21,83%)
Okręg 4
Sołectwo Śliwnica
Pokaż więcej
Józef Holicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN
58
(28,86%)
Jan Oleksów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
111
(55,22%)
Krystyna Bracio
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(15,92%)
Okręg 5
Sołectwo Olszany
Pokaż więcej
Irena Dorota Dybowska-Ryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN
39
(19,40%)
Jerzy Młynarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
50
(24,88%)
Krzysztof Marek Dobrowolski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(55,72%)
Okręg 6
Sołectwo Zalesie
Pokaż więcej
Mieczysław Andrzej Matwiej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo Rokszyce
Pokaż więcej
Aleksander Józef Barszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
67
(65,69%)
Artur Janusz Biliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(34,31%)
Okręg 8
Część sołectwa Korytniki, nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A
Pokaż więcej
Jacek Grzegorz Kurasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN
66
(69,47%)
Zbigniew Aleksander Łoziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SUMIENNI
29
(30,53%)
Okręg 9
Część sołectwa Korytniki, nr 1A, 2A, 2B, 3A, 5A, 7A, 8A, 9A, 10A, 12A, 13A, oraz od 15 do końca
Pokaż więcej
Bożena Domaradzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN
54
(33,13%)
Wiesław Ryszard Litwin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
35
(21,47%)
Piotr Ireneusz Łuc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(45,40%)
Okręg 10
Część sołectwa Prałkowce, nr 1 do 215
Pokaż więcej
Joanna Edyta Rabka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN
27
(12,00%)
Tomasz Piotr Grądecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
103
(45,78%)
Marta Maria Wiśniowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(42,22%)
Okręg 11
Część sołectwa Prałkowce, nr 216 do końca
Pokaż więcej
Janusz Rabka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN
55
(28,06%)
Iwona Sabina Kornaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
141
(71,94%)
Okręg 12
Sołectwa: Brylińce, Cisowa
Pokaż więcej
Marek Wojciech Mościszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
55
(39,57%)
Ewa Olszańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(60,43%)
Okręg 13
Sołectwa: Chołowice, Krasice, Krzeczkowa, Mielnów
Pokaż więcej
Józef Stanisław Czucz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN
48
(25,53%)
Krzysztof Andrzej Młynarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
113
(60,11%)
Grzegorz Franciszek Lekki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(14,36%)
Okręg 14
Część sołectwa Tarnawce od nr 1 do 40 oraz od nr 91 do końca
Pokaż więcej
Marta Kochanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
0
(0,00%)
Okręg 15
Część sołectwa Tarnawce, od nr 41 do 89
Pokaż więcej
Agata Monika Rodzeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KRASICZYN
32
(34,41%)
Krzysztof Lewczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA KRASICZYN
61
(65,59%)