Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Suszec

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Kobielice-ulice: Graniczna, Jana Pawła II, Pańska, Pochyła, Radosna, Równa, Spacerowa, Sportowa numery nieparzyste oraz numery parzyste od ul. Topolowej do numeru 12, Topolowa, Wiejska, Wspólna, Zacisze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Szymon Damian Sekta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Kobielice-ulice: Borowa, Dobra, Gajowa, Jagodowa, Kościelna, Krzywa, Księżycowa, Leśna, Łanowa, Pszczyńska, Rolna, Sołecka, Sportowa od ul. Pszczyńskiej do numeru 8 numery parzyste, Stara Droga, Swojska, Zagonowa, Zakątek, Zbożowa, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Antoni Brunon Kuś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Kryry-wszystkie ulice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Józef Beer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Sołectwo Mizerów-ulice: Boczna, Dworska, Lipki, Młyńska, Potoczek, Wyzwolenia od granicy z sołectwem Kryry do ul. Uczniowskiej

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jan Świerczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Mizerów-ulice: Borki, Grobla, Grzybowa, Folwarczna, Hetmaniok, Mały Dwór, Mleczna, Nadrzeczna, Nowowiejska, Prosta, Średni Dwór, Uczniowska, Wyzwolenia od ul. Uczniowskiej do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Stanisław Dajka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwo Radostowice-ulice: Bażantów, Dworcowa od ul. Pszczyńskiej do końca numery nieparzyste, Graniczna od granicy z sołectwem Kobielice do ul. Porębskiej, Kleparska, Krzywa, Łączna, Malinowa, Orzechowa, Pszczyńska od granicy z sołectwem Kobielice do ul. Dworcowej, Sporna od ul. Pszczyńskiej do ul. Malinowej, Spólnik, Stara Droga, Studzienka, Wrzosowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Nikodem Matula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Radostowice-ulice: Bartnicza, Brzymowa, Czarkowska, Dębowa, Dworcowa od ul. Pszczyńskiej do końca numery parzyste, Graniczna od ul. Porębskiej do końca, Jemiołowa, Jesionowa, Kocankowa, Ks. Popiełuszki, Ks. Żydka, Porębska, Pszczyńska od ul. Dworcowej do końca, Sosnowa, Sporna od ul. Porębskiej do ul. Malinowej, Wysoka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bronisław Andrzej Polok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Rudziczka-ulice: Drozdów, Kleszczowska od ul. Pszczyńskiej do ul. Woszczyckiej, Kombatantów, Krucza, Ks. Józefa Barona, Kwiatowa, Łąkowa, Pawia, Podleśna, Pogodna, Pszczyńska od ul. Kleszczowskiej do ul. Adama Napieralskiego, Słowików, Szkolna od ul. Adama Napieralskiego do granicy z miastem Żory, Woszczycka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Andrzej Geisler

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Rudziczka-ulice: Adama Napieralskiego, Baraniok, Barwna, Kleszczowska od ul. Pszczyńskiej do końca, Pszczyńska od ul. Adama Napieralskiego do granicy z sołectwem Suszec, Spółdzielcza, Strażacka, Szkolna od ul. Adama Napieralskiego do granicy z sołectwem Suszec, Tęczowa, Turkusowa, Wąska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Szymanowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Suszec-ulice: Błękitna, Cicha, Gospodarska, Kolonia Podlesie, Kopcowa, Ogrodowa, Plac Odnowy, Polna, Pszczyńska od ul. Wyzwolenia do granicy z sołectwem Kobielice, Stacyjna, Szkolna od ul. Świętego Jana do końca, Świętego Jana od ul. Ogrodowej do ul. Zagrodowej numery parzyste oraz od numeru 27 do numeru 61, numery nieparzyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Augustyn Spyra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Suszec-ulice: Dolna od ul. Brzozowej do końca, Królówka, Na Grabówki, Okrężna, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Pszczela, Skrajna, Skromna, Środkowa, Świętego Jana od nr 63 do końca numery nieparzyste oraz od ul. Zagrodowej do końca numery parzyste, Zagrodowa, Zgońska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Marek Gębała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Suszec-ulice: Astrów, Brzozowa, Cmentarna, Dolna od ul. Pszczyńskiej do ul. Brzozowej, Klubowa, Ks. Kanonika Mieczysława Jesionka, Mleczarska, Narcyzów, osiedle im. Księdza Ryszarda Kulika, Piaskowa od ul. Pszczyńskiej do torów kolejowych, Piaskowa nr 25 ABC, Pszczyńska od nr 43 do ul. Ogrodowej numery nieparzyste, Skryta, Słoneczna, Szkolna od ul. Świętego Jana do granicy z sołectwem Rudziczka, Świętego Jana od ul. Pszczyńskiej do numeru 25, numery nieparzyste oraz od ul. Pszczyńskiej do ul. Ogrodowej numery parzyste, Tulipanów, Ludwika Witoszy, Żwirowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Piotr Urbanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Suszec-ulica Piaskowa od nr 9 do nr 23C

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Stefan Król

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Suszec-ulice: Baranowicka, Bursztynowa, Deszczowa, Miła, Mokra, Nowa, Perłowa, Pszczyńska od ul. Baranowickiej do granicy z sołectwem Rudziczka numery parzyste, Pszczyńska od granicy z sołectwem Rudziczka do nr 41 numery nieparzyste, Srebrna, Stawowa, Szklarniowa, Wąska, Wielodroga od ul. Baranowickiej do ul. Diamentowej, Wiosenna, Złota

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Tadeusz Tchorz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Suszec-ulice: Akacjowa, Branica, Brylantowa, Bukowa, Cegielniana, Chłopska, Diamentowa, Garbarska, Jabłoniowa, Jodłowa, Pawła Godźka, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Pszczyńska od ul. Baranowickiej do ul. Wyzwolenia numery parzyste, Wielodroga od ul. Diamentowej do końca, Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Józef Kukla

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA PAWLASA

    0 (0,00%)