Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Michałowo: ul. Białostocka, Ogrodowa, Wyręby; wsie: Majdan, Michałowo-Kolonia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA MICHAŁOWO
-
20
Agnieszka Małgorzata Czerniawska
100
(40,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Maria Bożena Ancipiuk
126
(50,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE MICHAŁOWO
-
19
Urszula Joanna Nowik
22
(8,87%)
Okręg 2
Michałowo: ul. Sienkiewicza, Górna, Seweryna Michałowskiego, Szkolna, 3 Maja.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA PRZYSZŁOŚĆ GMINY MICHAŁOWO
-
18
Kamil Przemysław Gryko
24
(8,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Nina Bielenia
183
(63,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY MICHAŁOWO
-
17
Krystyna Szulska
59
(20,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE MICHAŁOWO
-
19
Mariusz Wieliczko
22
(7,64%)
Okręg 3
Michałowo: ul. Fabryczna, Gródecka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA MICHAŁOWO
-
20
Ryszard Balcerzak
94
(37,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Mieczysław Kazberuk
83
(33,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY MICHAŁOWO
-
17
Dariusz Waśko
22
(8,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE MICHAŁOWO
-
19
Anna Kazberuk
16
(6,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA BUDUJE"
-
16
Jan Łuksza
35
(14,00%)
Okręg 4
Michałowo: ul. Hieronimowska, Łąkowa, Plac 11 Listopada, Kamiennobrodzka; wsie: Kamienny Bród, Krynica.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA PRZYSZŁOŚĆ GMINY MICHAŁOWO
-
18
Jacek Jarosław Tryzna
31
(16,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA MICHAŁOWO
-
20
Bolesław Bołtryk
49
(25,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Raisa Jarocka
82
(43,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY MICHAŁOWO
-
17
Leonida Hajdukiewicz
27
(14,29%)
Okręg 5
Michałowo: ul. Młynowa, Leśna, Żwirki i Wigury, Kościelna, Św. Jana Pawła II, Akacjowa, Topolowa, Wierzbowa, Jaworowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA MICHAŁOWO
-
20
Bogdan Gryko
117
(46,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Elżbieta Zakrzewska
98
(39,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY MICHAŁOWO
-
17
Grzegorz Rajecki
24
(9,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE MICHAŁOWO
-
19
Joanna Jegorow
10
(4,02%)
Okręg 6
Michałowo: ul. Świętojańska, Projektowana, Piaskowa, Rolnicza, Sosnowa, Klonowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA MICHAŁOWO
-
20
Anna Barszczewska
62
(25,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Angelika Gryko
64
(26,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY MICHAŁOWO
-
17
Adam Rusiłowicz
15
(6,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Ostaszewska
32
(13,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA BUDUJE"
-
16
Roman Kononczuk
66
(27,62%)
Okręg 7
Michałowo: ul. Polna, Strzelecka, Słoneczna, Podgórna, Nowy Świat.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA PRZYSZŁOŚĆ GMINY MICHAŁOWO
-
18
Jan Hajduczenia
27
(15,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA MICHAŁOWO
-
20
Barbara Suchodoła
53
(31,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Alina Kazberuk
83
(49,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE MICHAŁOWO
-
19
Jarosław Gwizdak
6
(3,55%)
Okręg 8
wsie: Kazimierowo, Kobylanka, Mościska, Pieńki, Kopce.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA PRZYSZŁOŚĆ GMINY MICHAŁOWO
-
18
Jarosław Karpiuk
31
(13,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA MICHAŁOWO
-
20
Karol Burak
53
(22,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Bogusław Andrzej Ostaszewski
109
(46,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dawid Kuniec
23
(9,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE MICHAŁOWO
-
19
Marcin Sowa
20
(8,47%)
Okręg 9
wsie: Sokole, Zajma, Żednia, Topolany, Tylwica, Tylwica– Kolonia, Tylwica-Majątek.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA PRZYSZŁOŚĆ GMINY MICHAŁOWO
-
18
Patrycja Szum
48
(19,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA MICHAŁOWO
-
20
Jan Kasperowicz
68
(27,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Ewa Kupraszewicz
135
(53,78%)
Okręg 10
wsie: Hieronimowo, Hoźna, Krukowszczyzna, Nowa Wola, Potoka, Tokarowszczyzna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA PRZYSZŁOŚĆ GMINY MICHAŁOWO
-
18
Andrzej Świtoń
25
(10,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Agnieszka Jadwiga Grzegorczuk
109
(47,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY MICHAŁOWO
-
17
Agnieszka Katarzyna Monach
88
(38,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE MICHAŁOWO
-
19
Dariusz Mariusz Nowik
6
(2,63%)
Okręg 11
wsie: Barszczewo, Ciwoniuki, Gorbacze, Julianka, Juszkowy Gród, Kalitnik, Kowalowy Gród, Kuchmy-Kuce, Kuchmy-Pietruki, Nowe Kuchmy, Odnoga-Kuźmy, Planty, Sacharki, Stare Kuchmy, Lewsze, Kuryły, Oziabły.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Marek Nazarko
103
(50,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY MICHAŁOWO
-
17
Agata Gryko
87
(42,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE MICHAŁOWO
-
19
Adam Kazberuk
15
(7,32%)
Okręg 12
wsie: Bagniuki, Bieńdziuga, Bondary, Koleśne, Osiedle Bondary, Rybaki, Supruny, Suszcza, Tanica Dolna, Tanica Górna, Krugły Lasek, Pólko, Maciejkowa Góra; DPS Garbary (odrębny).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA PRZYSZŁOŚĆ GMINY MICHAŁOWO
-
18
Wojciech Borecki
37
(14,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA MICHAŁOWO
-
20
Mirosław Kozłowski
62
(24,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Marlena Marzena Bocheńska
138
(53,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY MICHAŁOWO
-
17
Aleksander Kalinowski
19
(7,42%)
Okręg 13
wsie: Leonowicze, Nowa Łuplanka, Romanowo, Stara Łuplanka, Szymki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA MICHAŁOWO
-
20
Adam Bancarewicz
52
(36,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Waldemar Łuksza
63
(44,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY MICHAŁOWO
-
17
Mikołaj Kazimierz Szolc
27
(19,01%)
Okręg 14
wsie: Bachury, Budy, Cisówka, Nowosady, Zaleszany, Brzezina.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA PRZYSZŁOŚĆ GMINY MICHAŁOWO
-
18
Bogdan Zbigniew Dudko
4
(3,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA MICHAŁOWO
-
20
Zdzisław Bartłomiej Worona
49
(38,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Marek Charytoniuk
60
(47,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY MICHAŁOWO
-
17
Włodzimierz Żydok
13
(10,32%)
Okręg 15
Jałówka: ul. Białostocka, Dworna, Kościelna, Leśna, Lipowa, Rynek, Szeroka, Szkolna, wsie: Dublany, Gończary, Zarzeczańska. Kituryki, Kondratki, Mostowlany Kolonia; DPS Jałówka – odrębny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA PRZYSZŁOŚĆ GMINY MICHAŁOWO
-
18
Joanna Konończuk
5
(3,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA GMINA MICHAŁOWO
-
20
Piotr Dąbrowski
89
(62,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKANIEC JEST NAJWAŻNIEJSZY W NASZEJ MAŁEJ OJCZYŹNIE
-
15
Karol Zastocki
49
(34,27%)