Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Czarna

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    CZARNA GÓRNA Nr: 1 - 31A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leann Patricia Dudka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    CZARNA GÓRNA Nr: 32 - 38, 40, 41, 75 - 79c, 83, 96, 97A, 101, 103, 105, 105A, 107, 191A, 194 - 196, 207, 207A, 217, 218, 220, 224

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartłomiej Kazimierz Sopel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    CZARNA GÓRNA Nr: 96A, 96B, 97, 97B, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 215, 215A, 215C

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Faber

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    CZARNA GÓRNA Nr: 42 - 70, 70a, 70A, 160 - 190

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Izabela Bargiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    CZARNA GÓRNA Nr: 39, 39A, 39B, 39 B, 71B, 72, 73, 82C, 84, 86, 88A, 89, 89A, 90, 91, 109, 111 - 124

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Borys

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Czarna Górna 125 - 158

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Agnieszka Steciuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    CZARNA DOLNA Nr: 1 - 56

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Chmielewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Czarna Dolna Nr: 57 do końca, Paniszczów, Sokołowa Wola

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Magusiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Żłobek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Piotr Czerwonka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Rabe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Wioletta Borukało

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    LIPIE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Sokalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    BYSTRE, MICHNIOWIEC

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Józef Banach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Chrewt, Olchowiec, Serednie Małe, Wydrne, Polana Nr: 1 - 23a

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Wierciński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    POLANA Nr: 25 - 52A, 54A, 55, 57d

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Podraza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    POLANA Nr: 54, 57, 58 do końca, ROSOCHATE, ROSOLIN

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Maj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY CZARNA

    0 (0,00%)