Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwo Boguty-Pianki: ul. Aleja Papieża Jana Pawła II od Nr 1 do Nr 49 po lewej stronie ulicy i od Nr 2 do Nr 58 po prawej stronie ulicy, ul. Borowa, ul. Kościelna, ul. Łąkowa, ul. Pawła Olszewskiego, ul. Wiejska. Sołectwo Boguty-Rubiesze miejscowości: Boguty-Rubiesze, Boguty-Augustyny, Boguty-Leśne, Kutyłowo-Bródki.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Boguty-Żurawie: miejscowość Boguty-Pianki: ul. Aleja Papieża Jana Pawła II od Nr 51 do końca numeracji po lewej stronie ulicy i od Nr 60 do końca numeracji po prawej stronie ulicy, ul. Spacerowa, ul. Wiatraczna, ul. Wierzbowa, ul. Wiktora Ignacego Godlewskiego, ul. Żurawia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Boguty-Żurawie miejscowość Boguty-Pianki: ul. Lipowa, ul. Targowa, ul. Nowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Kunin-Zamek, sołectwo Szpice-Chojnowo: miejscowości: Szpice-Chojnowo, Cietrzewki-Warzyno
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Kamieńczyk-Ryciorki: miejscowości: Kamieńczyk-Ryciorki, Kamieńczyk-Borowy, Kamieńczyk-Pierce, sołectwo Kamieńczyk Wielki: miejscowości: Kamieńczyk Wielki, Kamieńczyk-Jankowięta.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Drewnowo-Ziemaki: miejscowości: Drewnowo-Ziemaki, Drewnowo-Daćbogi, sołectwo Drewnowo-Lipskie: miejscowości: Drewnowo-Lipskie, Konarze.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwa: Białe-Szczepanowice, Drewnowo-Gołyń
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Godlewo-Łuby, sołectwo Białe-Kwaczoły: miejscowości: Białe-Kwaczoły, Białe-Chorosze, Białe-Figle.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Białe-Misztale: miejscowości: Białe-Misztale, Białe-Giezki, Białe-Papieże, Białe-Zieje, Michałowo-Wróble.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Kutyłowo-Perysie, sołectwo Boguty-Milczki: miejscowości: Boguty-Milczki Drewnowo-Dmoszki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwa: Kutyłowo-Skupie, Trynisze-Kuniewo, Złotki-Przeczki, Trynisze-Moszewo, Złotki-Przeczki, sołectwo Złotki-Stara Wieś: miejscowości: Złotki-Stara Wieś, Złotki-Pułapki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Tymianki-Adamy, sołectwo Tymianki-Bucie: miejscowości: Tymianki-Bucie, Tymianki-Skóry.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Tymianki-Okunie: miejscowości: Tymianki-Okunie, Tymianki-Dębosze, Tymianki-Moderki, Tymianki-Pachoły, Tymianki-Szklarze.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Godlewo-Baćki, sołectwo Kraszewo-Czarne: miejscowości: Kraszewo-Czarne, Murawskie-Miazgi.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Zabiele-Pikuły: miejscowości: Zabiele-Pikuły, Murawskie-Czachy, sołectwo Zawisty-Dworaki: miejscowości: Zawisty-Dworaki , Zawisty-Króle, Zawisty-Kruki, Zawisty-Piotrowice, Zawisty-Wity, Zawisty-Koziany.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów