Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Przywidz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Borowina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Aniela Grzywacz-Olszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    82 (44,57%)

    Kamila Maria Wyszecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    102 (55,43%)

    Okręg 2

    Sołectwa Huta Dolna, Marszewo i Marszewska Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Miłosz Hubert Grabarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    152 (73,08%)

    Arkadiusz Stanisław Paździora

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    56 (26,92%)

    Okręg 3

    Sołectwa Trzepowo, Częstocin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Wojciech Huniewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    64 (41,03%)

    Anna Klinkosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    92 (58,97%)

    Okręg 4

    Sołectwo Jodłowno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesława Oleś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    31 (31,63%)

    Krzysztof Mariusz Kupracz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    67 (68,37%)

    Okręg 5

    Sołectwa Michalin, Stara Huta

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Spisak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    110 (61,80%)

    Rafał Jarosław Glazik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    68 (38,20%)

    Okręg 6

    Sołectwo Nowa Wieś Przywidzka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Jakonis

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    67 (54,92%)

    Roman Piotr Kosater

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    55 (45,08%)

    Okręg 7

    część sołectwa Pomlewo ulice: Boczna, Bukowa, Gdańska od nr 1 do nr 13, Jesionowa, Kątowa, Kręta, Krótka, Leśników, Łukowa, Modrzewiowa, Osiedlowa, Polna, Poprzeczna, Prosta, Skarpowa, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Szkolna od nr 1 do nr 18A, Wiejska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hubert Hagno

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    78 (47,85%)

    Sławomir Marek Plichta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    85 (52,15%)

    Okręg 8

    część sołectwa Pomlewo ulice: Brzozowa, Gdańska od nr 14 do końca, Górna, Jodłowa, Kasztanowa, Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Piaskowa, Różana, Stawowa, Szkolna od nr 19 do końca, Topolowa, Wyżynna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Czaiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    65 (52,85%)

    Monika Joanna Stanisławska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    58 (47,15%)

    Okręg 9

    część sołectwa Przywidz ulice: Brzozowa, Cisowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kwiatowa, Różana, Rzeczna, Topolowa, Gdańska nr 33 i 35

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Krzysztof Jasiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    138 (67,32%)

    Włodzimierz Tadeusz Michalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    67 (32,68%)

    Okręg 10

    część sołectwa Przywidz ulica Jesionowa od nr 1 do nr 7

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Arkadiusz Piotr Kaliszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    93 (66,91%)

    Jarosław Labuda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    46 (33,09%)

    Okręg 11

    część sołectwa Przywidz ulica Jesionowa od nr 8 do nr 14

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teodor Tadeusz Formela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    64 (63,37%)

    Magdalena Borkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    37 (36,63%)

    Okręg 12

    część sołectwa Przywidz ulice: Słoneczna, Skarpowa, Władysława Łokietka, Chabrowa, Na Wzgórzu, Narcyzowa, Bukowa, Dolinowa, Młyńska, Gdańska nr 28, 30 i 32, Leśna, Golfowa, Egiertowska, Magiczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Jan Deja

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    103 (59,54%)

    Zbigniew Józef Zarach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    70 (40,46%)

    Okręg 13

    część sołectwa Przywidz ulice: Gdańska od nr 1 do nr 27, Jeziorna, Katarynki, Spacerowa, Szkolna, Tartaczna, Uhlenberga, Cicha, Wczasowa, wieś Gromadzin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Czesława Talaśka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    77 (54,61%)

    Katarzyna Małgorzata Kuśnierz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    64 (45,39%)

    Okręg 14

    Sołectwa Olszanka, Sucha Huta

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Andrzej Lipski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    85 (56,67%)

    Marek Antoni Hejmowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    65 (43,33%)

    Okręg 15

    Sołectwa Piekło Górne, Kierzkowo, Miłowo, Kozia Góra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Gierdziejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ZIMAKOWSKIEGO

    88 (43,56%)

    Andrzej Wojciech Przybycień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY PRZYWIDZ

    114 (56,44%)