Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Cegłów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Cegłów, ulice: Chabrowa, Henryka Dobrzyckiego, Nowa, Józefa Piłsudskiego, Poprzeczna, Stanisława Rżysko, Jana III Sobieskiego, Sportowa, Widok, Wrzosowa, Zacisze.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Wiesława Drabarek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Cegłów, ulice: Adama Asnyka, Plac im. Aleksandra Czeczyna, Aleksandra Fredry, Plac Anny Jagiellonki, ks. Feliksa Katuszewskiego, Jana Kochanowskiego, Kolejowa, Kolonia, Marii Konopnickiej, Mazowiecka, Wojciecha Oczko, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Zygmunta III Wazy.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Piotr Chmielewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    150 (65,50%)

    Zdzisław Stachowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    79 (34,50%)

    Okręg 3

    Cegłów ulice; Partyzantów, Piaskowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartłomiej Mariusz Buczkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Cegłów ulice: Akacjowa, Brzozowa, Graniczna, Jaśminowa, Jodłowa, Klonowa, Leśna, Władysława Łokietka, Młyńska, Ogrodowa (nr 14, 16, od nr 18 do końca), Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Świerkowa, Willowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Jacek Kaczorek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    145 (60,67%)

    Jolanta Wójcik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    94 (39,33%)

    Okręg 5

    Cegłów ulice: Cisie, Tadeusza Kościuszki, Mariawicka, Adama Mickiewicza, Ogrodowa (nr 1 - 13, 15, 17) Elizy Orzeszkowej, Juliusza Słowackiego, Wiosenna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Wąsowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    101 (51,01%)

    Witold Chojnacki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    97 (48,99%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Pełczanka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Madziar

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    44 (35,20%)

    Mirosław Walas

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    81 (64,80%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Rudnik, Skwarne, Woźbin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Andrzej Boguszewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (45,80%)

    Jarosław Bogusław Krzemiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (54,20%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Mienia nr 1 - 81, 140 - 239, 250 - 278, 310 - 361, ul. Piłsudskiego.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Emilia Jadwiga Wąsowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Mienia nr 82 - 139, 279 - 297, 300 - 306.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Zbigniew Kaczmarek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Huta Kuflewska, Podskwarne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Jerzy Szymaniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    67 (36,02%)

    Krzysztof Sadowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    119 (63,98%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Podciernie, Wola Stanisławowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Radzio

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Kiczki Pierwsze, Kiczki Drugie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Andrzej Janicki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    117 (48,55%)

    Marcin Grzegorz Hawryluk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    124 (51,45%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Piaseczno, Skupie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Sebastian Kaczorek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Posiadały, Rososz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Jacek Świątek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    137 (77,40%)

    Katarzyna Ositek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (22,60%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Tyborów, Wiciejów, Wólka Wiciejowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Lech Ławecki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)