Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Szerzyny

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Ołpiny 1 - 17, 19 - 65, 67 - 71, 73 - 83, 152 - 153, 216, 236 - 237, 239 - 240, 244 - 254, 497, 507 - 508, 522, 557, 589, 591, 593, 596, 598, 600 - 610, 615, 618 - 619, 624, 628, 628A, 630 - 631, 633, 640, 642, 648, 656

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Ryba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    80 (32,52%)

    Mariusz Marcin Słota

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    166 (67,48%)

    Okręg 2

    Ołpiny 154 - 167, 170 - 173, 175, 177 - 191, 194 - 196, 198 - 200, 202, 204 - 214, 217 - 235, 238, 241 - 243, 255 - 290, 292 - 307, 492, 588, 590, 592, 635, 637, 644

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Jan Bochenek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    97 (46,86%)

    Sylwester Bąk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    110 (53,14%)

    Okręg 3

    Ołpiny 18, 84 - 98, 100, 203, 215, 291, 308, 310 - 356, 358 - 381, 383 - 385, 390, 404 - 407, 407A, 435, 451, 463, 513, 546, 578 - 583, 585 - 586, 626, 636, 639, 643, 649, 651

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Dariusz Bochenek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    96 (40,51%)

    Zbigniew Jarek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (17,30%)

    Tadeusz Jan Kołek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI DLA WSI OŁPINY

    100 (42,19%)

    Okręg 4

    Ołpiny 66, 72, 99, 101 - 104, 106 - 151, 169, 174, 174A, 176, 192, 197, 201, 309, 357, 408 - 434, 436 - 450, 456, 490, 551, 594 - 595, 612, 614, 616 - 617, 620, 622, 625, 627, 632, 634, 641, 645. 650, 655, 657

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Gabryel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    79 (34,80%)

    Bartłomiej Eugeniusz Gogola

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    97 (42,73%)

    Tadeusz Grzegorz Jarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI DLA WSI OŁPINY

    51 (22,47%)

    Okręg 5

    Ołpiny 382, 386 - 389, 391 - 403, 452 - 455, 457 - 462, 464 - 488, 491, 493 - 496, 498 - 506, 509 - 512, 514 - 521, 523 - 544, 547 - 550, 552 - 556, 558 - 577, 584, 597, 599, 611, 646, 647, 652 - 654, 658

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Wójcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    78 (34,98%)

    Tadeusz Pyzik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    115 (51,57%)

    Mieczysław Solarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI DLA WSI OŁPINY

    30 (13,45%)

    Okręg 6

    Szerzyny 1 - 2, 4 - 11, 15 - 24, 27 - 32, 34 - 37, 39 - 41, 43 - 57, 59 - 75, 78 - 155, 157 - 162, 175 - 176, 179 - 181, 204, 236 - 237, 241 - 244, 256 - 257, 469, 495, 529, 543, 599, 600, 615 - 616, 642, 646, 648, 681

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Cyprian Furman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    125 (48,64%)

    Jan Mendala

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    12 (4,67%)

    Władysław Mitoraj

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    120 (46,69%)

    Okręg 7

    Szerzyny 3, 12, 26, 33, 38, 42, 58, 76 - 77, 156, 163 - 174, 177 - 178, 182 - 203, 205 - 220, 222 - 233, 235, 238 - 240, 245 - 255, 258 - 260, 294, 296 - 302, 312 - 313, 326 - 327, 337, 341, 349 - 354, 358, 384, 439, 490, 498 - 499, 502 - 504, 508, 510, 513, 515, 520, 524, 526, 530, 532, 536 - 542, 545, 550, 575, 601, 606 - 611, 614, 619 - 620, 624 - 625, 627, 631 - 634, 640 - 641, 657, 661 - 663, 670, 678

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Klisiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    248 (74,47%)

    Krzysztof Józef Ryba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    85 (25,53%)

    Okręg 8

    Szerzyny 221, 234, 303 - 311, 314 - 325, 328 - 336, 338 - 340, 342 - 348, 356 - 357, 359 - 375, 377 - 383, 385 - 400, 404 - 431, 475, 497, 500 - 501, 505, 507, 533 - 535, 546, 551, 595, 602 - 604, 612 - 613, 622 - 623, 629 - 630, 635 - 638, 643 - 645, 649 - 650, 652 - 654, 659, 665 - 666, 672 - 674, 677, 679

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Ciombor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    185 (60,26%)

    Krzysztof Stanisław Kupczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    122 (39,74%)

    Okręg 9

    Szerzyny 14, 261 - 293, 295, 376, 401 - 403, 432 - 438, 440 - 468, 470 - 474, 476 - 489, 491 - 494, 496, 506, 517 - 519, 521, 523, 525, 527 - 528, 531, 544, 548, 552 - 574, 580 - 594, 617 - 618, 626, 628, 639, 647, 651, 655 - 656, 658, 660, 664, 667 - 669, 671, 675 - 676, 680

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Alfons Stanula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    136 (48,06%)

    Michał Mitoraj

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    147 (51,94%)

    Okręg 10

    Czermna 2 - 143, 163, 416, 418, 493 - 514, 520, 525, 527 - 528, 530 - 531

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Dyląg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    61 (21,55%)

    Piotr Marcin Górski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    222 (78,45%)

    Okręg 11

    Czermna 144 - 162, 164 - 295, 314 - 315, 523, 526, 532 - 535

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Marcin Juda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    113 (50,22%)

    Jakub Janusz Rutana

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    112 (49,78%)

    Okręg 12

    Czermna 296 - 306, 308, 310 - 313, 316, 318 - 492, 517 - 519, 521 - 522, 524, 529

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Piotr Faber

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    113 (48,09%)

    Kazimierz Paweł Poliwka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    122 (51,91%)

    Okręg 13

    Żurowa 4 - 52, 54 - 109, 111 - 113, 120, 124, 127 - 134, 141, 207, 224, 234, 236 - 245, 248 - 249, 254, 260, 263, 266 - 270, 272, 274 - 277, 279, 296

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Kazimiera Mikos

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    187 (75,10%)

    Piotr Duda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    62 (24,90%)

    Okręg 14

    Żurowa 1 - 3, 53, 110, 114 - 119, 121 - 123, 125 - 126, 135 - 140, 142 - 206, 208 - 223, 225 - 233, 235, 246, 251 - 253, 255 - 259, 261, 264 - 265, 273, 278, 280

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Mikrut

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    133 (54,73%)

    Jakub Marek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    110 (45,27%)

    Okręg 15

    Swoszowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Pancerz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWORZĄDNA I SPRAWIEDLIWA GMINA SZERZYNY

    148 (66,07%)

    Bożena Wawrzaszek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    76 (33,93%)