Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Młynary

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Młynary: ulice: 1 Maja, Dworcowa od 1 do 25, Kwiatowa, Ogrodowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Elżbieta Anna Lisowska
      71 (36,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wojciech Szatkowski
      43 (21,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Tadeusz Marek Małecki
      83 (42,13%)

    Okręg 2

    Młynary: ulice: Dworcowa od 26 do 50

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jadwiga Orłowska
      79 (49,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Władysława Kadłubowska
      23 (14,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jacek Władysław Horoszkiewicz
      58 (36,25%)

    Okręg 3

    Młynary: ulice: Dworcowa od 51 do końca, Kolejowa, Konarskiego, Osińskiego, Staszica

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Edward Citowicz
      47 (28,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krzysztof Fiodorowicz
      67 (41,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Franciszka Jarosz
      49 (30,06%)

    Okręg 4

    Młynary: ulice: Chodkiewicza, Kopernika, Kościuszki, Mierosławskiego, Słowackiego, Styczniowa, Traugutta, Żółkiewskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Magdalena Ewa Mychal
      12 (14,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jacek Grech
      32 (38,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Agnieszka Barbara Kościelska
      39 (46,99%)

    Okręg 5

    Młynary: ulice: Chopina, Konopnickiej, Kościelna, Langiewicza, Mickiewicza, Nad Baudą, Paderewskiego, Rynek, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Papiernik
      21 (18,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Monika Piasecka
      29 (25,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Maria Słomska
      66 (56,90%)

    Okręg 6

    Młynary: ulice: Elbląska, Grunwaldzka, Niepodległości, Nowe Osiedle, Polna, Warszawska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Grażyna Borkowska
      60 (43,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Leszek Pierlejewski
      16 (11,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Anna Maciuszonek
      63 (45,32%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Mikołajki, Młynarska Wola

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tadeusz Wandrowski
      54 (42,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marek Gościński
      23 (18,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jerzy Łesyk
      50 (39,37%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Zaścianki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Paulina Wiktoria Abramowicz
      29 (29,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Małgorzata Zuzanna Dzięcioł
      37 (37,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Joanna Danuta Żuromska
      34 (34,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Kwietnik, Zastawno

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bogdan Sawko
      35 (29,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Beata Kmito
      49 (41,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marcin Łesyk
      34 (28,81%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Ojcowa Wola, Sąpy, Warszewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Karol Jóźwiak
      85 (80,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Magdalena Stocka
      6 (5,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Agnieszka Karulewska
      14 (13,33%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Kraskowo, Płonne

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Katarzyna Angelika Mała
      56 (44,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Justyna Maria Korwel
      31 (24,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jarosław Garbaczewski
      40 (31,50%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Rucianka, Włóczyska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Justyna Korybska
      43 (40,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Waldemar Byczkowski
      23 (21,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Łowczak
      41 (38,32%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Nowe Monasterzysko, Sokolnik, Stare Monasterzysko

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Andrzej Florczyk
      63 (52,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mirosław Kananowicz
      15 (12,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krystyna Iwanicka
      42 (35,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Błudowo, Karszewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Regina Chabros - Dusza
      77 (57,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krzysztof Młodziejewski
      20 (14,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Adam Ireneusz Wróbel
      37 (27,61%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Kurowo Braniewskie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY BEDNARCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Daniel Paczuski
      44 (28,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BRZOZOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Paradowski
      50 (32,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISZTALA DOBRA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jarosław Kopyciński
      61 (39,35%)