Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Izbicko

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Grabów Sołectwo Izbicko: ul. Parkowa ul. Polna ul. Stawowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adrian Rajmund Gawlik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Izbicko: ul. Gogolińska, ul. Kani, ul. Opolska, ul. Spokojna, ul. Powstańców Śląskich, ul. Strzelecka, ul. Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Jan Kapica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    126 (63,32%)

    Andrzej Pypka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA

    73 (36,68%)

    Okręg 3

    Sołectwo Izbicko: ul. 15 - go Grudnia ul. Kwiatowa ul. Leśna, ul. Sosnowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magdalena Anna Graca

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    66 (45,83%)

    Stanisław Litwin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA

    78 (54,17%)

    Okręg 4

    Sołectwo Ligota Czamborowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rudolf Józef Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Suchodaniec: ul. Kadetów Lwowskich, ul. Mickiewicza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Urszula Edyta Koik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    53 (39,26%)

    Bernadeta Antonina Wieliczko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA

    82 (60,74%)

    Okręg 6

    Sołectwo Suchodaniec: ul. Dębowa, ul. Kochanowskiego, ul. Konopnickiej, ul. Ligonia. ul. Polna, ul. Reymonta, ul. Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joachim Paweł Hurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    29 (32,58%)

    Renata Maria Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA

    60 (67,42%)

    Okręg 7

    Sołectwo Borycz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hubert Michał Hendel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Krośnica: ul. Spacerowa, ul. Myśliwca, ul. Wiejska, ul. Kani

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Remigiusz Janik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    77 (56,20%)

    Rajnard Staś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA

    60 (43,80%)

    Okręg 9

    Sołectwo Krośnica: ul. Odrodzenia, ul. Cicha, ul. Drzymały, ul. Krzyżowej Doliny, ul. Słowackiego, ul. Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Tomasz Siemski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Otmice: ul. Bienka Horsta, ul. Broniewskiego, ul. Ks. Kampki, ul. Moritza Strachwica, ul. Nałkowskiej, ul. Orzeszkowej, ul. Polna, ul. Prusa, ul. Sienkiewicza, ul. Szkolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Gertruda Burnos

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    54 (58,70%)

    Małgorzata Maja Szweinoch-Wochowiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA

    38 (41,30%)

    Okręg 11

    Sołectwo Otmice: ul. Głowackiego, ul. Kościuszki, ul. Kopernika, ul. Krótka, ul. Mickiewicza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Franciszek Raczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    49 (28,32%)

    Roman Sebastian Larisz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA

    124 (71,68%)

    Okręg 12

    Sołectwo Otmice: ul. Dworcowa, ul. Klonowa, ul. Powstańców Śląskich, ul. Stawowa, ul. Skalna, ul. Torowa, ul. Wspólna, ul. Zwycięstwa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leon Kuczera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    36 (24,32%)

    Jacek Henryk Kuhnert

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA

    112 (75,68%)

    Okręg 13

    Sołectwo Poznowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Guido Jacek Pastuszka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    15 (15,63%)

    Roman Ryszard Kiklaisz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA

    81 (84,38%)

    Okręg 14

    Sołectwo Siedlec ul. Wiejska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Franciszek Sleziona

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    66 (73,33%)

    Remigiusz Piotr Kucio

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA

    24 (26,67%)

    Okręg 15

    Sołectwo Siedlec ul. Poznowicka, ul. Powstańców Śląskich, ul. Polna, ul. Floriana, Sołectwo Sprzęcice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Elżbieta Niedziela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    19 (31,67%)

    Andrzej Damian Nieświec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA

    41 (68,33%)