Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pokój

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Krzywa Góra, Ładza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Irena Piekarska

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    122 (80,26%)

    Halina Pypłacz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (19,74%)

    Okręg 2

    Sołectwo Pokój ulice: 1 Maja, Kolejowa, Krótka, Krzywa, Mikołaja Reja, Sienkiewicza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Arnold Barabosz

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

    41 (28,28%)

    Jarosław Michał Ciurla

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    56 (38,62%)

    Mateusz Antoni Makarewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (20,00%)

    Katarzyna Emilia Kowalska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    19 (13,10%)

    Okręg 3

    Sołectwo Pokój ulice: Opolska, Macieja Rataja, Winna Góra, Wolności, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Gosławski

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

    88 (45,36%)

    Krystian Andrzej Powolny

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    41 (21,13%)

    Wacław Franciszek Bartoń

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (21,65%)

    Roman Jaworski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    23 (11,86%)

    Okręg 4

    Sołectwo Pokój ulice: Brzeska, Kościelna, Krasickiego, Namysłowska, Nowy Świat, Podleśna, Skośna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Maria Serafin

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

    57 (34,55%)

    Jerzy Ryszard Jakubik

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    64 (38,79%)

    Justyna Anna Podgórska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    44 (26,67%)

    Okręg 5

    Sołectwo Pokój ulice: Mariacka, Średnia, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Izabela Żołnowska

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

    31 (21,99%)

    Marek Piotr Łukaszczyk

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    66 (46,81%)

    Danuta Elżbieta Trojanowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    44 (31,21%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Krogulna, Siedlice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Baran

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    87 (69,05%)

    Józef Eugeniusz Rogalski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (30,95%)

    Okręg 7

    Sołectwo Zieleniec: od nr 1 do 66

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Teresa Sowa

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    115 (89,84%)

    Renata Łytka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    13 (10,16%)

    Okręg 8

    Sołectwo Zieleniec: od nr 67 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Kania

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    120 (82,19%)

    Marek Antoni Zbroszczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    26 (17,81%)

    Okręg 9

    Sołectwo Domaradz: wieś Domaradz, przysiółek Kozuby

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewelina Renata Rajkowska

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

    31 (23,31%)

    Marek Kruczek

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    42 (31,58%)

    Jacek Andrzej Marczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (45,11%)

    Okręg 10

    Sołectwo Domaradz: przysiółki: Jagienna, Paryż, Świercowskie, Żabiniec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Maria Mielczarek

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

    29 (29,00%)

    Zenon Poprawa

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    49 (49,00%)

    Dariusz Urban

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (22,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Fałkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Maria Arendarska

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

    63 (65,63%)

    Angelika Karolina Paluch

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    33 (34,38%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Dąbrówka Dolna, Domaradzka Kuźnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Jan Sobek

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

    110 (68,32%)

    Jolanta Małgorzata Paluch

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    51 (31,68%)

    Okręg 13

    Sołectwo Lubnów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alicja Angelika Piszczałka

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

    67 (71,28%)

    Konrad Walek

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    27 (28,72%)

    Okręg 14

    Sołectwo Kopalina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Piotr Krystosek

    KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

    58 (92,06%)

    Justyna Maria Bazan

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    5 (7,94%)

    Okręg 15

    Sołectwo Zawiść

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wacław Stanisław Kociencki

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

    71 (86,59%)

    Krzysztof Szczepan Bazan

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    11 (13,41%)