Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Biała Podlaska

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Aleja Jana Pawła II (od Krzny do ul. Kościuszki), Aleja Tysiąclecia (od Krzny do PKP), Adama ASNYKA, Brzegowa, Brzozowa, Chmielna, Fabryczna, Grabowa, Handlowa, Kąpielowa, Tadeusza KOŚCIUSZKI, Leszczynowa, Lotnicza, Łomaska (numery nieparzyste od Krzny do ul. Zielonej i parzyste od Krzny do ul. Kolejowej), Łukaszyńska, Adama MICKIEWICZA, Młyńska, Na Skarpie, Orzechowa, Parkowa, Piaskowa, Plażowa, Pływacka, Rakowa, Mikołaja REJA, Rybna, Sidorska (od ul. Kolejowej do ul. Brzegowej), Składowa, Słoneczna, Słowicza, Torowa, Ludwika WARYŃSKIEGO, Wesoła, Widok, Włoska, kard. Stefana WYSZYŃSKIEGO, Franciszka ZDANOWSKIEGO.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Monika Denisiuk
      17 (0,31%)
    2. 7 Marcin Pawłowski
      23 (0,42%)
    3. 1 Alicja Stanisława Łagowska
      184 (3,36%)
    4. 4 Krystyna Maria Wolanin
      8 (0,15%)
    5. 6 Aniela Ewa Żmudzińska
      10 (0,18%)
    6. 3 Wiktor Laszuk
      28 (0,51%)
    7. 2 Mirosław Tadeusz Żylik
      106 (1,94%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Henryk Marian Grodecki
      730 (13,33%)
    2. 3 Marek Kazimierz Dzyr
      525 (9,59%)
    3. 4 Agnieszka Bednarz
      193 (3,52%)
    4. 6 Marcin Karol Kasprowicz
      155 (2,83%)
    5. 5 Sylwia Julia Koczorowska
      176 (3,21%)
    6. 2 Stefan Konarski
      209 (3,82%)
    7. 7 Agnieszka Maria Sokolnicka
      274 (5,00%)

    KOMITET WYBORCZY BIAŁA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Katarzyna Tamara Kalita
      95 (1,73%)
    2. 5 Renata Dorota Pastuszewska
      30 (0,55%)
    3. 4 Marek Jakubowski
      205 (3,74%)
    4. 6 Mikołaj Łuciuk
      40 (0,73%)
    5. 1 Jan Adam Jakubiec
      261 (4,77%)
    6. 7 Joanna Katarzyna Sobczuk
      38 (0,69%)
    7. 2 Paweł Grzegorz Iwaniuk
      170 (3,10%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Waldemar Marian Godlewski
      668 (12,20%)
    2. 2 Anna Stolarczuk
      255 (4,66%)
    3. 3 Dorota Irena Kulicka
      200 (3,65%)
    4. 7 Zdzisław Stanisław Kozłowski
      179 (3,27%)
    5. 6 Igor Sebastian Reszko
      80 (1,46%)
    6. 5 Marcin Józef Izdebski
      480 (8,76%)
    7. 4 Teresa Stanisława Morawska
      138 (2,52%)

    Okręg 2

    Akacjowa, Jerzego BAJANA, Bartka Las, Barwinkowa, Boczna, Borowa, Borowikowa, Borówkowa, Władysława BRONIEWSKIEGO, Jana BRZECHWY, Bukowa, Zbigniewa BURZYŃSKIEGO, Ceglana, Chłodna, Cienista, Zbysława CIOŁKOSZA, Cisowa, Stanisława CYWIŃSKIEGO, Izabeli CZAJKI-STACHOWICZ, Czereśniowa, Jana CZERWIŃSKIEGO, Mieczysławy ĆWIKLIŃSKIEJ, Daleka, Dąbrowska, Długa, Jana DŁUGOSZA, Dobra, Dokudowska, Droga Wojskowa (od Krzny do ul. Twardej), Stefana DRZEWIECKIEGO, Dzika, Konstantego Ildefonsa GAŁCZYŃSKIEGO, Gołębia, Górna, Grabarska, Graniczna, Gromadzka, Grzybowa, Iglasta, Jagodowa, Jałowcowa, ks. Walentego JANKOWSKIEGO, Stefana JARACZA, Jarzębinowa, Jasna, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Bogusława KACZYŃSKIEGO, Kalinowa, Karasia, Klonowa, Kolejowa, Kołowa, Kołychawa, Koncertowa, Marii KONOPNICKIEJ, Kościelna, Ignacego KRASICKIEGO, Kręta, Krucza, Krzywa, Lisia, Lotników Podlaskich, Lubelska, Ludowa, Łomaska (numery nieparzyste od ul. Zielonej do granic miasta i parzyste od ul. Kolejowej do granic miasta), Łowiecka, Ługowa, Józefa MACIĄGA, Kornela MAKUSZYŃSKIEGO, Mała, Męczenników Katynia, Mieszczańska, Józefa MILCARKA, Modrzewiowa, Morelowa, Mostowska, Zofii NAŁKOWSKIEJ, Cypriana Kamila NORWIDA, Okólna, Okrężna, Olszowa, Opieńkowa, Paprociowa, Plac Trzech Krzyży, Podleśna, Podłączna, Pogodna, Poziomkowa, Przelotna, Przyjaźni, Robotnicza, Sarnia, Sasankowa, Kajetana SAWCZUKA, Stefanii SEMPOŁOWSKIEJ, Henryka SIENKIEWICZA, Generała W. SIKORSKIEGO Marii SKŁODOWSKIEJ-CURIE, Stefana SKOCZYLASA, Sobolowa, Sokulska, Ludwika SOLSKIEGO, Sosnowa, Sowia, gen. Józefa SOWIŃSKIEGO, Sportowa, Stacyjna, Stodolna, Szkolna, Szumowa, ks. Piotra ŚCIEGIENNEGO, Środkowa, Świerkowa, Czesława TAŃSKIEGO, Tęczowa, Topolowa, Juliana TUWIMA, Twarda, Wiązowa, Wierzbowa, Winiarska, Wiśniowa, Witoroska, Czesława WITOSZYŃSKIEGO, Wolska, Wrzosowa, Wspólna, Zenona WYRZYKOWSKIEGO, Stanisława WYSPIAŃSKIEGO, Wyzwolenia, Zaciszna, Zagajnikowa, Gabrieli ZAPOLSKIEJ, Zawilcowa, Aleksandra ZELWEROWICZA, Zielona, Ziemiańska, Złota, Żabia, Jana ŻARDECKIEGO, ŻWIRKI i WIGURY, Żwirowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Irena Łaska
      53 (0,98%)
    2. 2 Jacek Grzegorz Gałczyński
      6 (0,11%)
    3. 7 Michał Karol Grzywaczewski
      4 (0,07%)
    4. 4 Katarzyna Błasikiewicz
      5 (0,09%)
    5. 5 Grzegorz Krzysztof Boksza
      19 (0,35%)
    6. 3 Wojciech Łukasz Kwiatkowski
      57 (1,05%)
    7. 1 Joanna Barbara Tymoszczuk
      22 (0,41%)
    8. 6 Michał Szymon Banaszuk
      5 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Adam Rajmund Chodziński
      1 340 (24,74%)
    2. 8 Magdalena Żelazowska
      146 (2,70%)
    3. 3 Sławomir Mikołaj Potocki
      403 (7,44%)
    4. 2 Marek Kuraś
      129 (2,38%)
    5. 4 Anna Małgorzata Korolczuk
      162 (2,99%)
    6. 5 Ewelina Melaniuk
      83 (1,53%)
    7. 7 Wojciech Kondratiuk
      138 (2,55%)
    8. 6 Iwona Świderska
      134 (2,47%)

    KOMITET WYBORCZY BIAŁA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Jan Polkowski
      157 (2,90%)
    2. 4 Agnieszka Monika Tchórz
      21 (0,39%)
    3. 6 Tadeusz Łucyn
      16 (0,30%)
    4. 7 Iwona Barbara Daniluk
      13 (0,24%)
    5. 5 Marta Kalinowska
      40 (0,74%)
    6. 3 Magda Jakubowska
      46 (0,85%)
    7. 8 Dariusz Antoni Duklewski
      39 (0,72%)
    8. 2 Arkadiusz Michlewicz
      44 (0,81%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wojciech Grzegorz Sosnowski
      873 (16,12%)
    2. 4 Marta Agnieszka Cybulska-Demczuk
      203 (3,75%)
    3. 2 Mariusz Andrzej Michalczuk
      381 (7,03%)
    4. 5 Wiesława Jadwiga Bandzarewicz
      88 (1,62%)
    5. 6 Wojciech Stanisław Chilewicz
      180 (3,32%)
    6. 3 Małgorzata Zubkowicz-Demczuk
      189 (3,49%)
    7. 7 Franciszek Ostrowski
      306 (5,65%)
    8. 8 Konrad Józef Romanowski
      115 (2,12%)

    Okręg 3

    Aleja Jana Pawła II (od ul. Terebelskiej do Krzny), Aleja Solidarności, Aleja Tysiąclecia (od ul. Brzeskiej do Krzny), Armii Krajowej, Artyleryjska (numery 2, 4, 7, 8), ks. Edmunda BARBASIEWICZA, Batalionów Chłopskich, Stefana BATOREGO, Józefa BEKA, Białka, Ks. Zbigniewa BIEŃKOWSKIEGO, gen. Ludwika BITTNERA, Jakuba BOJKI, Władysława BOWNIKA, Braci Horaczyńskich, Marii BRATKOWSKIEJ, Browarna, Brzeska, St. BRZÓSKI, Konstantego Romualda BUDKIEWICZA, Budowlana, Celników Polskich, Józefa CHEŁMOŃSKIEGO, Józefa CHŁOPICKIEGO, Alberta CHMIELOWSKIEGO, Ciasna, Cicha, Cmentarna, Stanisława DAMROSZA, Jana DĄBSKIEGO, Dolna, Józefa DWERNICKIEGO, Mikołaja DZIEDZICKIEGO, Jadwigi DZIUBIŃSKIEJ, Ekologiczna, Elektryczna, Juliana FAŁATA, Aliny FEDOROWICZ, Augusta FIELDORFA, Francuska, Leona FRANKOWSKIEGO, Józefa FURMANA, Garncarska, Aleksandra GIERYMSKIEGO, Jana GLOGERA, Józefa GRUDZIŃSKIEGO, Gruntowa, Jana II Kazimierza, Jana III Sobieskiego, Janowska, Jatkowa, Kasztanowa, Kolonia Francuska, Janusza KORCZAKA, Kosmonautów, Ireny KOSMOWSKIEJ, Wojciecha KOSSAKA, Kosynierów, Wacława KOWALSKIEGO, Józefa Ignacego KRASZEWSKIEGO, Krótka, Juliusza KRZYŻANOWSKIEGO, Mariana LANGIEWICZA, Joachima LELEWELA, Lipowa, Łazienna, Łąkowa, Haliny ŁUCZYCKIEJ, Wandy MADLER, Jacka MALCZEWSKIEGO, Maksymiliana MALINOWSKIEGO, Metalowa, Stanisława MIKOŁAJCZYKA, Stanisława MIŁKOWSKIEGO, Stanisława MONIUSZKI, Wacława NARTOWSKIEGO, Gabriela NARUTOWICZA, Józefa NIEĆKI, Janiny NIEDŹWIEDZKIEJ, Tomasza NOCZNICKIEGO, Nowa, Obwodowa, Ogrodowa, Okopowa, Juliana ORDONA, Stanisława OSIECKIEGO, Witolda PILECKIEGO, Marszałka Józefa PIŁSUDSKIEGO, Plac Baranowicki, Plac Rubina, Plac Szkolny Dwór, Plac Wojska Polskiego, Plac Wolności, Emilii PLATER, Pocztowa, Podmiejska, Polna, Powstańców, Północna, Ignacego PRĄDZYŃSKIEGO, Prosta, Bolesława PRUSA, ks. Józefa PRUSZKOWSKIEGO, Przechodnia, Przemysłowa, Przesmyk, Reformacka, Tadeusza REJTANA, Henryka REWAKOWICZA, Władysława Stanisława REYMONTA, Rolnicza, „Grota”ROWECKIEGO, Rzeczna, Rzeźniana, Sadowa, Sapieżyńska, Sidorska (od ul. Brzegowej do granic miasta), Sielczyk, Sitnicka (nieparzyste od ul. Janowskiej do ul. Grunwaldzkiej i parzyste od ul. Janowskiej do ul. Piłsudskiego), Piotra SKARGI, Ignacego SOLARZA, Spokojna, Jana STAPIŃSKIEGO, Jana STYKI, Średnia, Terebelska (nieparzyste od ul. Janowskiej do szpitala włącznie bez numeru 45, 45A, 49, 49A, 49B, 49C, 49D), Stanisława TESSARO, Romualda TRAUGUTTA, Turystyczna, Konstantego WALCZUKA, Anieli WALEWSKIEJ, Warszawska (od Placu Wolności do ul. Spółdzielczej), Wąska, Aleksandra WERESZKI, ks. Krzysztofa WILSKIEGO-- CIBOROWICZA, Wincentego WITOSA, Czesława WROCZYŃSKIEGO, Józefa WYBICKIEGO, Zagrodowa, Zamkowa, Stefana ŻEROMSKIEGO, Żytnia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Dariusz Stanisław Olszewski
      22 (0,38%)
    2. 8 Stanisława Teresa Maziejuk
      11 (0,19%)
    3. 5 Janusz Klemens Denisiuk
      57 (0,97%)
    4. 2 Zbigniew Franciszek Jasłowski
      72 (1,23%)
    5. 1 Andrzej Stanisław Nitychoruk
      59 (1,01%)
    6. 3 Jan Dzyr
      32 (0,55%)
    7. 6 Aneta Ceniuk
      52 (0,89%)
    8. 7 Elżbieta Stanisława Urbaniak
      11 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Monika Marczuk
      141 (2,41%)
    2. 5 Edward Józef Borodijuk
      226 (3,86%)
    3. 3 Anna Mirosława Korszeń
      197 (3,37%)
    4. 1 Dariusz Robert Litwiniuk
      984 (16,82%)
    5. 4 Beata Maria Wawryniuk
      223 (3,81%)
    6. 2 Wiesław Marian Rabczuk
      380 (6,50%)
    7. 7 Daniel Tokarski
      78 (1,33%)
    8. 8 Igor Dzikiewicz
      213 (3,64%)

    KOMITET WYBORCZY BIAŁA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Klaudia Małgorzata Siłaczuk
      195 (3,33%)
    2. 2 Renata Kordyś
      117 (2,00%)
    3. 1 Bartłomiej Kuczer
      327 (5,59%)
    4. 5 Grażyna Jolanta Czech
      137 (2,34%)
    5. 6 Bartosz Parchomiuk
      18 (0,31%)
    6. 4 Waldemar Paweł Stefaniuk
      118 (2,02%)
    7. 8 Kacper Barszcz
      228 (3,90%)
    8. 7 Konrad Kamil Afaltowski
      72 (1,23%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Robert Tomasz Woźniak
      513 (8,77%)
    2. 1 Grzegorz Siemakowicz
      370 (6,33%)
    3. 3 Stefan Konrad Parafiniuk
      447 (7,64%)
    4. 6 Joanna Dorota Kozłowiec
      147 (2,51%)
    5. 4 Anna Kwaśniewska-Kozłowska
      110 (1,88%)
    6. 5 Wojciech Adam Raczuk
      115 (1,97%)
    7. 8 Paweł Siłakiewicz
      119 (2,03%)
    8. 7 Grażyna Teresa Chalimoniuk
      58 (0,99%)

    Okręg 4

    34 Pułku Piechoty, Juliana ABRAMOWICZA, Akademicka, Anny Jagiellonki, Artyleryjska (numery 16A, 20), Joachima BARTOSZEWICZA, Józefa BEMA, Błogosławionego Honorata Koźmińskiego, Józefata BŁYSKOSZA, Bolesława Chrobrego, Jana Karola CHODKIEWICZA, Fryderyka CHOPINA, Stefana CZARNIECKIEGO, Antoniego CZECHA, Romana DMOWSKIEGO, Droga Wojskowa (od ul. Sławacińskiej do Krzny), Folwarczna, Glinki, Głęboka, Bartosza GŁOWACKIEGO, Stefana GRODZICKIEGO, Grunwaldzka, Józefa HALLERA, Mieczysława KARŁOWICZA, Jana KASPROWICZA, Kazimierza Jagiellończyka, Jana KILIŃSKIEGO, Franciszka KLEEBERGA, Jana KOCHANOWSKIEGO, Hugona KOŁŁĄTAJA, Mikołaja KOPERNIKA, Królowej Jadwigi, Kazimierza KRUCZKOWSKIEGO, Księcia Witolda, Janusza KUSOCIŃSKIEGO, Kwiatowa, Literacka, Jana MAKARUKA, Stanisława MARUSARZA, Jana MATEJKI, Juliana Ursyna NIEMCEWICZA, Stefana OKRZEI, Olimpijczyków, Elizy ORZESZKOWEJ, Osiedle Sitnickie, Julisza OSTERWY, Ignacego Jana PADEREWSKIEGO, Piękna, Pokoju, Józefa PONIATOWSKIEGO, Poprzeczna, Powstania Warszawskiego, Juliana PRZYBOSIA, Kazimierza PUŁASKIEGO, Radziwiłłowska, Romana ROGIŃSKIEGO, Różana, Sitnicka (nieparzyste od ul. Grunwaldzkiej do granic miasta i parzyste od ul. Piłsudskiego do granic miasta), Sławacińska, Juliusza SŁOWACKIEGO, Spacerowa, Spółdzielcza, Andrzeja STRUGA, Studencka, majora Henryka SUCHARSKIEGO, Sworska, Tadeusza SYGIETYŃSKIEGO, Szarych Szeregów, Szczytowa, Karola SZYMANOWSKIEGO, Targowa, Terebelska (parzyste od ul. Janowskiej do granic miasta i nieparzyste od nr 67A do granic miasta oraz numery 45, 45A, 49, 49A, 49B, 49C, 49D), Kazimierza TETMAJERA-PRZERWY, Franciszka UJMY, Unitów Podlaskich, Warszawska (od ul. Spółdzielczej do granic miasta), Henryka WIENIAWSKIEGO, Willowa, Władysława Jagiełły, Walerego WRÓBLEWSKIEGO, Zawiszy Czarnego, Zgoda, Ziemowita, Zygmunta Augusta, Zygmunta Starego, Żurawia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY RADZYŃSKIEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW LOKALNYCH

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Jan Gajur
      15 (0,23%)
    2. 7 Jerzy Roman Dunia
      12 (0,18%)
    3. 2 Renata Maria Konasiuk
      28 (0,42%)
    4. 5 Aleksander Bogumił Wołodko
      13 (0,20%)
    5. 1 Aneta Marta Stanisławek
      94 (1,42%)
    6. 8 Elżbieta Maria Bielecka
      32 (0,48%)
    7. 4 Piotr Perliński
      16 (0,24%)
    8. 6 Maria Grzywaczewska
      20 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Paweł Stefaniuk
      1 299 (19,62%)
    2. 4 Stanisław Nikołajczuk
      290 (4,38%)
    3. 8 Katarzyna Świerczewska-Pietras
      244 (3,69%)
    4. 6 Robert Chiluk
      76 (1,15%)
    5. 5 Alina Justyna Wołosz
      86 (1,30%)
    6. 7 Beata Zacharuk
      99 (1,50%)
    7. 3 Ryszard Henryk Więcierzewski
      269 (4,06%)
    8. 2 Karol Sudewicz
      509 (7,69%)

    KOMITET WYBORCZY BIAŁA SAMORZĄDOWA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Paweł Buczyński
      370 (5,59%)
    2. 8 Bogusław Broniewicz
      375 (5,66%)
    3. 5 Małgorzata Wanda Nikolska
      158 (2,39%)
    4. 3 Renata Kowal
      97 (1,47%)
    5. 6 Łukasz Daniel Koczkodaj
      16 (0,24%)
    6. 2 Agnieszka Danuta Żelisko
      130 (1,96%)
    7. 4 Marcin Paweł Lubański
      33 (0,50%)
    8. 7 Grzegorz Włodzimierz Cybulski
      93 (1,40%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Piotr Litwiniuk
      1 387 (20,95%)
    2. 3 Adam Wilczewski
      156 (2,36%)
    3. 6 Krystyna Beń
      184 (2,78%)
    4. 2 Wacław Zemke
      170 (2,57%)
    5. 4 Edyta Maria Pacelt
      51 (0,77%)
    6. 7 Krzysztof Karol Marks
      30 (0,45%)
    7. 8 Krystyna Maria Górniak
      76 (1,15%)
    8. 5 Rafał Czesław Wlizło
      193 (2,91%)