Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Marian Jan Rajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
42
(51,85%)
Monika Maria Budner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
39
(48,15%)
Okręg 2
Janusz Woźnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
62
(57,41%)
Mariusz Brodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
46
(42,59%)
Okręg 3
Aldona Anna Łazowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
66
(48,89%)
Jerzy Józef Borrmann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
69
(51,11%)
Okręg 4
Zbigniew Józef Schoenfeld
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
116
(64,09%)
Ireneusz Józef Pankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
65
(35,91%)
Okręg 5
Andrzej Lubkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
118
(64,13%)
Marek Józef Gawrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
66
(35,87%)
Okręg 6
Połajewko, Połajewo Ulice: Dworcowa, Wybudowania Stare
Pokaż więcej
Łukasz Piotr Chmura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
75
(72,12%)
Anna Szudarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
29
(27,88%)
Okręg 7
Jakubowo, Połajewo Ulice: Fiołkowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Szamotulska, Topolowa, Widokowa, Winiary, Wiśniowa
Pokaż więcej
Przemysław Brąberek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
107
(58,47%)
Katarzyna Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
76
(41,53%)
Okręg 8
Połajewo Ulice: Akacjowa, Boczna, Cicha, Gajowa, Jasna, Podgórna, Polna, Rynek
Pokaż więcej
Aldona Maria Krzyżanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
72
(41,14%)
Krzysztof Garstecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
103
(58,86%)
Okręg 9
Połajewo Ulice: Kręta, Leśna, Lipowa, Spokojna, Szkolna
Pokaż więcej
Grażyna Jeneralczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
130
(64,36%)
Karina Jakubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
72
(35,64%)
Okręg 10
Połajewo Ulice: Jesienna, Lisia Góra, Obornicka, Parkowa, Ryczywolska, Wiosenna, Zielona
Pokaż więcej
Katarzyna Stefaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
0
(0,00%)
Okręg 11
Połajewo Ulice: Gliniana, Godoska, Krótka, Łączna, Łąkowa, Nowa, Okrężna, Słoneczna, Szeroka, Wybudowania Godoskie
Pokaż więcej
Szymon Pierzchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
64
(42,67%)
Karolina Maria Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
86
(57,33%)
Okręg 12
Młynkowo od nr 25 do nr 80, od nr 164 do nr 186
Pokaż więcej
Maria Magdalena Piotrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
31
(25,41%)
Łukasz Mendyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
91
(74,59%)
Okręg 13
Młynkowo od nr 2 do nr 24, od nr 81 do nr 163
Pokaż więcej
Sylwia Skrzypek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 14
Boruszyn od nr 1 do nr 55a od nr 164 do nr 183
Pokaż więcej
Roman Andrzej Klewenhagen
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
73
(63,48%)
Marcin Myszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
42
(36,52%)
Okręg 15
Boruszyn od nr 56 do nr 163
Pokaż więcej
Krzysztof Jan Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ
72
(54,55%)
Sylwia Anna Miklejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY
60
(45,45%)