PIŁKA NOŻNA
Liga angielska, Newcastle United – Sunderland AFC, sobota, godz. 13.40, Canal+ Sport, Stoke City – Manchester United, sobota, godz. 15.55, Canal+ Family 2, West Bromwich Albion – Liverpool FC, niedziela, godz. 14.25, Canal+ Sport, Arsenal Londyn – Crystal Palace, niedziela, godz. 16.55, Canal+ Sport.
Liga niemiecka, Bayer 04 Leverkusen – VfB Stuttgart, sobota, godz. 15.30, Eurosport 2, Hannover 96 – Borussia Mönchengladbach, sobota, godz. 18.30, Eurosport 2, Hertha Berlin – FC Nurnberg, niedziela, godz. 15,30, Eurosport 2, Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt, niedziela, godz. 17.30, Eurosport 2.
Liga francuska, FC Lorient – AS Monaco, sobota, godz. 16.25, Canal+ Family, Olympique Marsylia – FC Toulouse, niedziela, godz. 20.55, Canal+ Family 2.
Liga hiszpańska, FC Barcelona – Valencia CF, sobota, godz. 15.55, Canal+ Sport, Málaga CF – Real Betis Sewilla, sobota, godz. 21.55, Canal+ Family, Atletico Madryt – Real Sociedad San Sebastian, niedziela, godz. 18.55, Canal+ Sport, Athletic de Bilbao – Real Madryt, niedziela, godz. 20.55, Canal+ Sport.
Liga włoska, AC Milan – FC Torino, sobota, godz. 20.40, Canal+ Family 2, Genoa CFC – Sampdoria Genua, niedziela, godz. 12.25, Canal+ Sport, AS Roma – FC Parma, niedziela, godz. 14.55, Orange Sport, Juventus Turyn – Inter Mediolan, niedziela, godz. 20.40, Canal+ Family.
Liga belgijska, KV Mechelen – Racing Genk, sobota, godz. 20, SportKlub.
Liga holenderska, FC Utrecht – Ajax Amsterdam, niedziela, godz. 12.25, Polsat Sport Extra, RKC Waalwijk – PSV Eindhoven, niedziela, godz. 16.25, Polsat Sport Extra.
FUTSAL
Mistrzostwa Europy, Portugalia – Rosja, sobota, godz. 18.30, Eurosport, Ukraina – Belgia, sobota, godz. 20.45, Eurosport 2, Azerbejdżan – Włochy, niedziela, godz. 18.15, Eurosport, Czechy – Hiszpania, niedziela, godz. 20.45, Eurosport 2/
FUTBOL AMERYKAŃSKI
Super Bowl, Seattle Seahawks – Denver Broncos, niedziela/poniedziałek, godz. 0.00, Polsat Sport.
KOSZYKÓWKA
Tauron Basket Liga, Anwil Włocławek – Stelmet Zielona Góra, niedziela, godz. 19.45, Polsat Sport News.
Liga NBA, New York Knicks – Miami Heat, sobota/niedziela, godz. 2.30, Canal+ Sport.
Liga hiszpańska, Herbalife Gran Canaria – Laboral Kutxa, niedziela, godz. 13.15, SportKlub.
SIATKÓWKA
Orlen Liga kobiet, Impel Wrocław – BKS Aluprof Bielsko-Biała, niedziela, godz. 14.45, Polsat Sport.
Plus Liga mężczyzn, Lotos Trefl Gdańsk -–Asseco Resovia Rzeszów, sobota, godz. 14.45, Polsat Sport.
PIŁKA RĘCZNA
PGNiG Superliga kobiet, Zagłębie Lubin – Vistal Gdynia, niedziela, godz. 17.30, Polsat Sport.
PGNiG Superliga mężczyzn, Azoty-Puławy - VIVE Targi Kielce, sobota, godz. 17.30, Polsat Sport.
BOKS
Gala w Monaco,sobota, godz. 18, Canal+ Sport.
Gala w Opolu, waga ciężka: Marcin Rekowski – Oliver McCall, Andrzej Wawrzyk – Danny Williams, sobota, godz. 19.30, Polsat Sport.
Gala w Frederikshavn, waga junior ciężka: Mateusz Masternak – Sandro Siproszwili, sobota, godz. 17.40, Polsat Sport Extra.
BIATHLON
ME w Novym Mescie, bieg sprinterski kobiet, sobota, godz. 9.30, Eurosport 2, bieg sprinterski mężczyzn, sobota, godz. 12.45, Eurosport 2, bieg na dochodzenie kobiet, niedziela, godz. 9, Eurosport 2, bieg na dochodzenie mężczyzn, niedziela, godz. 12.30, Eurosport 2.
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
PŚ w Mariborze, slalom gigant kobiet, sobota, godz. 9.45 i 13, Eurosport, slalom kobiet, niedziela, godz. 9 i godz. 12.15, Eurosport.
PŚ w Sankt Moritz, zjazd mężczyzn, sobota, godz. 11.30, Eurosport, slalom gigant mężczyzn, niedziela, godz.10.30, Eurosport 2 i godz.13.30, Eurosport.
BIEGI NARCIARSKIE
PŚ w Toblach, 10 km stylem klasycznym kobiet, sobota, godz. 10.25, TVP 2 oraz godz. 10.30, Eurosport, 15 km stylem klasycznym mężczyzn, sobota, godz. 14.15, Eurosport, sprinty stylem dowolnym kobiet i mężczyzn, niedziela, godz. 10.45, TVP 2 i Eurosport.
SKOKI NARCIARSKIE
PŚ w Willingen mężczyzn, sobota, godz. 15.45, TVP 1 i Eurosport, niedziela, godz. 14.25, TVP 1 i Eurosport.
PŚ w Hinzenbach kobiet, sobota, godz. 14.30, Eurosport 2, niedziela, godz. 14, Eurosport 2.
SNOWBOARD
PŚ w Sudefeld, sobota, godz.13.30 Orange Sport i godz.13 .45, Eurosport 2.
TENIS
Puchar Davisa, Rosja – Polska, gra podwójna, sobota, godz. 11, Canal+ Family, gry pojedyncze, niedziela, godz. 10 i godz. 13.30, Canal+ Family.
SNOOKER
Turniej German Masters, półfinały, sobota, godz. 20, Eurosport, finał, niedziela, godz. 20, Eurosport
SPORTY WALKI
Soul FC 2, sobota, godz. 19, Orange Sport, UFC 169, sobota/niedziela, godz. 2, Orange Sport.
DART
Dutch Open, niedziela, godz. 16.15, Eurosport.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?