Wygrana futsalistek AZS UAM Poznań w wyjazdowym meczu z Etną Elbląg!

AZS UAM Poznań zwyciężył w wyjazdowym spotkaniu ekstraligi Etnę Elbląg 5:3.

Trener Wojciech Weiss spodziewał się, że będzie to trudne spotkanie, jednak nikt nie przewidział emocji, jakie będą temu towarzyszyły meczowi. Futsalowy pojedynek ekstraligi był bowiem szalony. W pierwszej części spotkania obie drużyny prezentowały głownie swój kunszt w defensywie. Optyczną przewagę miały poznanianki, które schodząc na przerwę wygrywały 1:0.
Tego co działo się w drugiej połowie nie spodziewał się nikt. Nie tylko padło więcej bramek, ale i sam mecz nabrał szaleńczego tempa. W zaledwie kilka sekund z wyniku 3:0 dla drużyny gości zrobiło się 3:2. AZS UAM i Etna miały jeszcze sporo sytuacji do zmiany wyniku, a samo spotkanie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych 5:3.