MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie 24.07 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 24.07? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu sytuacje w wielkopolskim.

Spis treści

Gdzie obecnie (24.07 22:02) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat kaliski

Biskupice, Bogucice, Janków Pierwszy, Łaszków, Romanki, Rychnów, Rychnów-Kolonia, Skrajnia, Wyganki, Żerniki.
24.07 od godz. 18:36 do 22:45


Russówek.
24.07 od godz. 18:36 do 22:45


powiat obornicki

Sławienko.
24.07 od godz. 20:27 do 22:30


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Miłkowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, działka nr 87.
25.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Piłka 78, 79, 80, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136A, działka nr 4/2, 255, 260, 263, 309/10, 344, 349, 780, miejscowość Kamiennik 42, 60, 61.
25.07 od godz. 10:00 do 15:00


Trzcianka ul. Chopina numery od 26 do 38.
25.07 od godz. 15:00 do 18:00


miejscowość Miłkowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, działka nr 87.
26.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Kuźnica Czarnkowska ul. Wyzwolenia 57, 59.
30.07 od godz. 9:00 do 14:30


miejscowość Lubasz ul. Bursztynowa, ul. Rubinowa, ul. Folwarczna, ul. Wiejska za skrzyżowaniem z Folwarczna.
30.07 od godz. 9:30 do 11:00


miejscowość Połajewko 15B, 16A, 17, 18, 19, 20, 24, 24A, 25, 26, 26A-B, 27, 28, 29, 30, 31, 31A, działka nr 76/8, 145.
30.07 od godz. 11:30 do 14:00


miejscowość Dębe ul. Obornicka 8, 10, 11, 12, 14, 15, 19, 21, 26, 27, 30, 31, 44, 46, działka nr 122, 172/2, 172/4, 172/6, 172/9-10, 175/1, 175/3, ul. Polna 2, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 22, 25, działka nr 191/1, 193, 196/11, 201/1, 208, ul. Zaciszna 1, ul. Jeziorna 7.
31.07 od godz. 9:30 do 14:30


miejscowość Brzeźno ul. Łąkowa, ul. Dolna, ul. Gębicka, ul. Czarnkowska numery od 14 do 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, działka nr 204, 216/2, Osuch stawy 1, 2, działka nr 314/4, 318/2.
1.08 od godz. 9:00 do 15:00


powiat kościański

Kościan Al. Kościuszki nr 5C, 5D, 5E, 5J, CCC, NEONET, PEPCO, ROSSMANN, 11A (ELTEL SZR podst. i rezerwa).
25.07 od godz. 7:00 do 10:00


gm. Kościan: Kokorzyn ul. Szkolna nr 7 do 15 nieparzyste, nr 8, Mechanika Pojazdowa TOMASZEWSKI (dz. 271/22), przepompownia ścieków (dz. 241/1).
26.07 od godz. 8:30 do 14:00


powiat nowotomyski

Gmina Kuślin, miejscowość Wąsowo, ul. Sadowa 2, ul. Leśna 1, ul. Leśniczówka 1, ul. Wschodnia od nr 1 do nr 5, 8, 9, leśniczówka,
25.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Kuślin, miejscowość Wąsowo, ul. Sadowa 2, ul. Leśna 1, ul. Leśniczówka 1, ul. Wschodnia od nr 1 do nr 5, 8, 9, leśniczówka,
26.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Lwówek obręb ewidencyjny Brody miejscowość Zygmuntowo od nr 1 do nr 7, oraz nr 13, 14, 15, 17
25.07 od godz. 8:30 do 11:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Nowy Tomyśl, ul. Osiedle Świętego Huberta 26, działki nr 606/41, 606/42, 606/43,
30.07 od godz. 7:30 do 9:30


Gmina Opalenica, miejscowość Opalenica, ul. Jodłowa cała, ul. Słoneczna cała, ul. Świerkowa cała, ul. Poznańska 1, od nr 108 do nr 144 parzyste, od nr 105 do nr 117 nieparzyste, ul. Akacjowa 1, 3, 10, 12, 14, ul. Brzozowa 10, 12, 14,
31.07 od godz. 8:00 do 20:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Sątopy 1a, 2, 2a, 3, działki nr 21, Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Cicha Góra 1, 2, 3, 71, działki nr 25, 29, 852/1, stacja bazowa telefonii komórkowej NWY 3011,
2.08 od godz. 8:00 do 13:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno ul. Sierpniowa 6, 12, 12A, 14 działki nr 772/24, 774/26, 772/49, 772/50, 772/51, 772/53, 772/54
2.08 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno od 27D do 30C, 35, 35A, 35B, 36, 39, 40, 40A, ul. Rumiankowa 5, działki nr 781/7, 782/2, 793/1, 804/15, 804/17, 805/6, 805/9, 805/10, 807/3, miejscowość Paproć 49,
2.08 od godz. 13:00 do 16:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Glinno 27E, 27EA, 27G, 28, 28A, 28C, 28E, 29, 30, 30A, 30B, od 31 do 34, 35, 35A, 35B, 36, 36L, 37, 38, 39, 40, 40a, 42, 49, 60, 62, ul. Korzenna 4, ul. Sątopska 27, 27A, 27B, 27D, ul. Majowa cała, ul. Rumiankowa cała, Lutowa 12, 14, 15, 17, 18, 18F, 19, 21, 23, 33A, 43A, 43B, 47, ul. Kwietniowa 5, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 60, ul. Bazyliowa cała, działki nr 474/4, 743/11, 743/16, 745/8, 747/4, 747/9, 755/13, 763/8, 763/13, 766/1, 766/3, 781/7, 782/2, 791/1, 791/3, 791/4, 791/10, 791/19, 791/20, 793/1, 799/6, od nr 800/3 do nr 800/8, 800/11, 800/23, 805/6, 805/9, 807/3, 815/9, 817, 820/4, 834, 855/1, przepompownia ścieków III, Pracownia Tadeusz Z., Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Sątopy 21, 23, 24, 25, 25A, 25C, 26, 26A, działki nr 5/4, 8/11, 140/7, 140/8, 140/10 Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Stary Tomyśl 40, ul. Dzikowskiego 7, 7A, 40, skup złomu, Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Paproć od 15 do 21, 49A, 49B, 50, 51, 52, działki nr 48, 74/7,
6.08 od godz. 8:30 do 20:00


powiat wągrowiecki

miejscowość Toniszewo 9, 11, działka nr 44.
25.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Potulice hydrofornia.
25.07 od godz. 8:00 do 15:00


miejscowość Gołańcz ul. Walki Młodych 38, 39, miejscowość Krzyżanki 1, 4.
25.07 od godz. 8:00 do 15:00


powiat gnieźnieński

Goślinowo 33 - 36, dz. 20/12, Os. Piotrowskie 11, 13, 14, 15, 25, 30, dz. 378, dz. 379, dz. 376. Oraz posesje przyległe
25.07 od godz. 8:00 do 13:00


Osiniec 26, 28, 49, 50, 51, działki 15, 7, 110, Os. Owsiane 22, 39A, 18, 38, 28, 33, 27, 39, 42, 42A, 34, 20, 30, 40, 40A, działki 107, Szczytniki duchowne 40, działki 52, 53. Oraz posesje przyległe
25.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gniezno ul. Roosevelta dz. 5/7, ul. Paczkowskiego dz. 5/7, ul. Parkowa dz. 37
29.07 od godz. 9:00 do 13:00


Gniewkowo 1 - 10, Sroczyn dz. 132/3, Przepompownia ścieków. Oraz działki przyległe
29.07 od godz. 9:00 do 13:00


Szczytniki Duchowne ul. Relaks 29, 31, 28
29.07 od godz. 13:00 do 16:00


Baranowo, Pierzyska, Łubowo 30, 30C, 30E, 31. Oraz działki przyległe
30.07 od godz. 7:00 do 9:00


Szczytniki Duchowne 50 - 60, ul. Graniczna, ul. Przedmieście, ul. Relaks, Os. Tęczowe, Osiniec 6, 7, 49, ul. Parkowa, ul. Przedmieście, ul. Relaks, ul. Spokojna, ul. Zielone Zacisze. Oraz działki i posesje przyległe
30.07 od godz. 10:00 do 13:00


Gniezno 7, ul. Modrzewiowa 4 - 14 Parzyste, ul. Sosnowa 1 - 25 Nieparzyste, ul. Sucha 3, 5, 6, 8, 9, 10, ul. Świerkowa 1 - 25, ul. Witkowska 126, 126/A. Oraz działki przyległe
31.07 od godz. 8:00 do 11:30


miejscowość Skrzatusz ul. Pułkownika Jerzego Kleina
1.08 od godz. 7:00 do 17:00


miejscowość Skrzatusz ul. Pułkownika Jerzego Kleina
2.08 od godz. 7:00 do 17:00


powiat gostyński

Gostyń ul. Nad Kanią nr 46 do 58C, nr 110, nr 111 do 123A, Zakład Krawiecki SPRINT, Warsztat Ślusarski MARCINKOWSKI.
25.07 od godz. 8:00 do 17:00


Gostyń ul. Cukrownicza nr 1A, 1B; ul. Poznańska nr 200, 200B, CZARNY PIEC, CUK Ubezpieczenia; ul. Starogostyńska nr 10, 12, BRICOMARCHE, PROFILEX, P4, SELECT Studio Reklamy i Druku.
26.07 od godz. 8:00 do 15:00


Poniec ul. Bukowa nr 28 do 54 parzyste, działki nr 640/28, 640/29.
29.07 od godz. 9:00 do 15:00


powiat poznański

Szczytniki ul. Piotrowska, ul. Grottgera, ul. Wspólna, ul. Mostowa,
25.07 od godz. 8:00 do 14:00


Gortatowo: ul. Złota Polana, ul. Nad Cybiną 1, 3, 4, ul. Misia Uszatka, ul. Kubusia Puchatka, ul. Kapela, ul. Darniowa od 1 do 5 nieparzyste, 5A, od 2 do 10 parzyste, ul. Bajkowa 1, ul. Fabryczna od 7 do 17 nieparzyste, 17A-B, od 10 do 24 parzyste.
25.07 od godz. 10:00 do 13:00


Wiry: ul. Południowa 6, 8, ul. Słoneczna od 60 do 92 parzyste, od 75 do 93 nieparzyste.
26.07 od godz. 8:00 do 13:00


Kiekrz: ul. Kierska od 12 do 38 parzyste, 40, 40A, 40C, 42, 42A-C, ul. Akacjowa 5, 7.
26.07 od godz. 8:30 do 11:30


Tuczno ul. Akacjowa, ul. Borowa, ul. Brzozowa 2, ul. Bukowa 16, ul. Cisowa, ul. Kasztanowa 2, 3, 4, ul. Leśna 1, 3, 22, 24, 26, ul. Limbowa, ul. Modrzewiowa 10, 12, 14, 20, ul. Sosnowa 11, 9. Oraz Działki Przyległe
29.07 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Stęszew miejscowość Łódź ul. Mosińska 1, 1A, 3, 3A, 3B, 3C, 9, 11, działki 194/18, 194/43, 194/44, 194/52, 194/53, 197/18, 197/19, 197/29, 197/30, 213/4, 213/5, 213/6, 214/6, 214/12, 214/14, 214/15, 214/18, 214/24, 214/30, 215/1, 215/4, 237, 238, 239, 251, 252, 253, Stacja bazowa T-Mobile miejscowość Będlewo ul. Zielona cała, ul. Wiejska 66, 67, 68, ul. Parkowa 1, ul. Podgórna 1, 2, 7, ul. Szkolna od 2 do 4, 11, działki 252/10, 259/9, 629/1, 632/3, 632/6, 632/8, 632/9, 629/3, Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk, Biblioteka Publiczna w Stęszewie, Spółdzielnia Produkcji Rolnej Będlewo, Sala Wiejska w Będlewie
30.07 od godz. 8:00 do 16:00


Luboń: ul. Poniatowskiego od 67 do 73 nieparzyste, ul. 11 Listopada 142, ul. Boczna, ul. Galla Anonima 2, 2A.
30.07 od godz. 8:00 do 14:00


Siedlec 11A, 16 - 24A, 33, 33A, 52 - 59A, działki 107, 102, 245, 248, 155, 117, 23, Bar, Kościół, Stacja Ochrony Katodowej, ul. Jaśminowa 1, ul. Jesionowa 4, ul. Kostrzyńska 2. Oraz działki przyległe
30.07 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Dopiewo miejscowość Gołuski ul. Osiedle Leśne cała, Ogrodowa cała, Szkolna 1, 3, 5, 38, 40, 40A, 52, 54, 63, 69, 71, 99, Polna 1, 2, 3, 4, 7, 10, 13, 14, Leśna 10, działki nr 154/1, 154/2, 190/3, 190/9, 193, 193/3, 196, 199/18, Specjalistyczne Gospodarstwo Ogrodnicze Michał Szymanowski, świetlica wiejska,
31.07 od godz. 9:00 do 16:00


Luboń: ul. Żabikowska 47, 47A, dz. 13/15.
1.08 od godz. 8:30 do 13:00


Koninko ul. Słowikowa, ul. Pawia, ul. Krucza 6, ul. Skowronkowa 15, 17,
1.08 od godz. 8:30 do 13:30


Gmina Dopiewo miejscowość Gołuski ul. Anyżkowa cała, ul. Sowia cała, ul. Leśna 34, 36, 37, 37A, 38, 52, 52A, działki nr 44/1, miejscowość Dąbrówka ul. Wadowicka cała, ul. Olecka cała z wyjątkiem nr 9, ul. Torowa 1, ul Komornicka 1, 8, działki nr 169/11, 177/18, 368, miejscowość Palędzie działka nr 202/2,
1.08 od godz. 10:00 do 13:00


Luboń: ul. Rydla od 2 do 18B nieparzyste, od 1 do 11 nieparzyste, ul. Malwowa, ul. Sobieskiego 77, 91A, ul. Topolowa 2 do 46 parzyste, od 5 do 39 nieparzyste, ul. Kurowskiego, ul. Dworcowa 28, 33, ul. Platynowa, ul. Grodzka, ul. Kasztelańska, ul. Grzybowa, ul. Dojazdowa 1.
7.08 od godz. 8:30 do 11:30


Komorniki: ul. Słoneczna 8, dz.164/2.
8.08 od godz. 8:00 do 13:00


Kiekrz: ul. Altanowa 11, 13, 15, ul. Kierska 1, 1A-C.
9.08 od godz. 8:30 do 12:30


Gmina Stęszew miejscowość Strykowo ul. Wronia, Krucza, Pawia, działka nr 253
19.08 od godz. 8:00 do 13:00


powiat ostrowski

gm. Piaski: Podrzecze nr 30E, 30F, działka nr 98/6.
25.07 od godz. 8:30 do 13:00


powiat leszczyński

gm. Lipno: Wilkowice ul. Dworcowa nr 5 i 9 do 15 nieparzyste, nr 8 do 32 parzyste, dworzec kolejowy, przepompownia ścieków (dz. 662/2), działki nr 457/2, 654; ul. Lipowa nr 1 do 10, 11, 13, 15, sklep; ul. Św. Marcin - cała ulica; ul. Okrężna nr 1A, nr 2 do 14 parzyste; ul. Park - cała ulica; ul. Spokojna nr 2, 2A, 4, 6; ul. Szkolna nr 1 do 17 i 27 do 35 nieparzyste, nr 10, 12, 20 i 26 do 42 parzyste, Szkoła, PHU POLTER, działki nr 460/1, 630/2, 633/3, 637/5; ul. Święciechowska nr 1, 2, działka nr 457/1, sklep, remiza OSP, świetlica wiejska; ul. Tylna - cała ulica.
25.07 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Włoszakowice: Boguszyn nr 5B, 5C, nr 8 do 31, nr 32, 32A, 33, 33B, działki nr 279/1, 291.
30.07 od godz. 7:30 do 15:30


gm. Święciechowa: Henrykowo ul. Brylantowa nr 17 do 23, nr 31, działki nr 432/6, 432/7, 440/2.
30.07 od godz. 8:30 do 15:30


gm. Święciechowa: Strzyżewice ul. Lotnicza działka nr 269/1 (plac budowy).
30.07 od godz. 9:30 do 16:30


gm. Włoszakowice: Boguszyn nr 5B, 5C, nr 8 do 31, nr 32, 32A, 33, 33B, działki nr 279/1, 291.
31.07 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Święciechowa: Henrykowo ul. Diamentowa nr 5, 9, 12A (dz. 533/4).
31.07 od godz. 9:00 do 15:00


powiat śremski

Pokrzywnica 1-9,
25.07 od godz. 9:00 do 13:00


Śrem ul. Farna ogródki działkowe,
26.07 od godz. 9:00 do 13:00


Borgowo 38, Ostrowo DZ. 142, DZ.163/1, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15C, 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, dz. 117/3, dz. 128/5, , 16, 17, 18, 19, DW 434, Poniatówki
30.07 od godz. 9:00 do 12:30


Górka 16, 17B, G, J, 17, Żurawiec 1, 10, 2, 3, 3A, 1A
31.07 od godz. 9:00 do 17:00


powiat rawicki

gm. Miejska Górka: Dłoń nr 11, 11A, działka nr 5049/4, kościół.
25.07 od godz. 9:30 do 13:30


gm. Rawicz: Folwark nr 3; Kąty nr 7 do 16, MARHON.
30.07 od godz. 7:30 do 16:30


gm. Bojanowo: Giżyn nr 23 do 23F, nr 25, 25A, 26.
30.07 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Rawicz: Folwark nr 3; Kąty nr 7 do 10, 10B, 11.
31.07 od godz. 7:30 do 16:30


powiat średzki

Zwola ulice , Główna , Jeziorna , Poziomkowa, Fiołkowa, Biały Gościniec
25.07 od godz. 11:00 do 13:00


Środa Wlkp. ul. Dąbrowskiego 29,
25.07 od godz. 18:00 do 21:00


Środa Wielkopolska ulice Akacjowa 1, 10, 12, 13, 17, 4, 5, Jaśminowa 2, 4, Konwaliowa 2, 2B, 3, 3a, 5, 5A, Kosynierów 48, 50, 52, 58, 62, DZ.468, Liliowa 2, 3, 4, 4A
26.07 od godz. 11:00 do 13:00


Jeziory Małe ulice 6, DZ.36/3, 11, 13, 14, 15, 18, 21 A, 26, 27, 28, 31, 31B, 34, 4, 33, 39, 4, 5, 8, dz.169/11, dz.75/4, DZ. 67/7, , Piaskowa 11, 6, 61, 8, DZ. 63/6, DZ. 67/7, Polna 4, 6, dz. 60, DZ. 61/18, Dębowa DZ.170/2, DZ.36/3, Radosna 17, 22, 6, DZ.36/3, RADOSNA 12, Kórnicka 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 2, 21 A, 24, 26, 27, 28, 31, 31B, 33, 34, 35, 35A, 39, 41, 43, 45, 53, 30, 4, 33, 39, 4, 40, 5, 55A, 57, 61, 8, dz.168/1, dz.169/11, dz.75/4, 24A, DZ. 67/7, Okrężna 1 (dz61/1), 3, 3a, 4, 5, 8, DZ. 67/7, Łękno , Jeziory Wielkie 1, 1A
30.07 od godz. 8:00 do 9:00


Środa Wielkopolska ulice Bławatkowa 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, DZ. 20/59, Makowa 11, 24
31.07 od godz. 11:00 do 13:00


Środa Wielkopolska ulice 18, 5, Bułgarska 1, 18, 3, 5, Francuska 12, 18, 5, Grecka 18, 5, 8, Lotnicza 18, 5, Portugalska 18, 5, 7, Włoska 11, 14, 18, 19, 5
31.07 od godz. 13:00 do 15:30


Zdziechowice 2, 3, 4, oczyszczalnia,
1.08 od godz. 11:00 do 13:00


powiat chodzieski

miejscowość Budzyń ul. Wągrowiecka działka nr 2181/2.
26.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Podanin 34, 35, 37, 38.
27.07 od godz. 9:00 do 13:00


Chodzież ul. Fabryczna działki.
29.07 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Milcz numery od 5 do 12, ul. Zajęcza.
30.07 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Budzyń ul. Przemysłowa 3A-B, 5, 5A-C, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, Chata Polska, Centrum Piękna, działka nr 296/7, 296/10, ul. Osiedle Wierzbowe 3.
30.07 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Milcz numery od 76 do 90.
31.07 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Chodzież ul. Zwycięstwa 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, działka nr 1399/2, miejscowość Rataje ul. Chodzieska 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 10.
1.08 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Kąkolewice 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23A, 24, 24A, 25, 26, 27, 28, 29, działka nr 44/2, 55, 111/2, przepompownia.
2.08 od godz. 8:00 do 12:00


powiat międzychodzki

Gmina Sieraków miasto Sieraków ul. Poznańska od 41 do 69, ul. por. Czesława Goździa 3/4, Aśka Suknie Ślubne Mariusz Kwiatkowski, Barbara Sawicka Delikatesy mięsne SAVA, Cukiernia Cukruś Tomasz Bartkowski, Salon urody Magda Magdalena Krajewska, OSK Auto-Szkoła Norbert Nęcka, Kącik z duszą A.Nowak, A. Sajdak s.c., Sklep odzieży używanej Lucyna Kasztelan Dziwak, Handel Artykułami przemysłowymi Edyta Knap, Kwiaciarnia "MONSUM" s.c. Dorota Nowak, Ewa Olewska, Sklep wielobranżowy Zbigniew Jagiełka & Anna Sołtysiak, Poczta Polska,
26.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Kwilcz, miejscowość Mościejewo 25, 25a, 26, działki nr 68, 70/26,
5.08 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Kwilcz, miejscowość Józefowo 1, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 9, 10, 11, Gmina Kwilcz, miejscowość Niemierzewo 6, 14, 25, 26, 48, działki nr 47/2, 48/6, 54, 58/21, firma AGRO-NIEMIERZEWO Sp. z o.o., firma AGRO-GIERCZYŃSKA S.C., zasilanie pomp nawadniających
7.08 od godz. 8:00 do 17:00


powiat kolski

Gmina Suchy Las, miejscowość Chludowo, ul. Łąkowa 8, 17, 19, 21, ul. Kościelna 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 30, 30a, ul. Rynek cała, ul. Szkolna 14, 15, 16, 18, 19, 19a, 20, 21, 22, ul. Łagiewnicka 1, 2, działki nr 496/5,
26.07 od godz. 9:00 do 17:00


powiat wrzesiński

Nekielka 49, ul. Kwiatowa 12, 14, 17, 21, 47, 7E, 69, 65, ul. Liliowa, Różana 24, 71. Oraz działki przyległe
26.07 od godz. 9:00 do 14:00


Nekielka ul. Pasieka, ul. Sielankowa. Oraz działki przyległe
31.07 od godz. 9:00 do 12:00


Nekielka ul. Azaliowa, ul. Kwiatowa 37, 35, 1, 3, 45, 7A, 2B, działki 184, 187, 71, ul. Nekielska 102, 108, 114, 6, 143, 113, 119, 123, 17, 116, 15, działki 128, 290, 291, 362, 185, 186, 132, 184, , ul. Wrzosowa, ul. Ziołowa. Oraz działki przyległe
31.07 od godz. 11:30 do 14:00


Orzechowo ulice Portowa 1, 11, 2, 2A, 2b, 3, 4, 5, 6, 7, 9, Rzeczna 1, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 2A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, DZ. 393/4, P-5, Słoneczna 3, 5, 6, 8, Starowiejska 38, 47, 49, 51, ul. Poprzeczna,
1.08 od godz. 9:00 do 12:00


Gozdowo 53, 54, 55, dz.176, 46, 46A, 47, 48, 48A, 49, 5, 50, 51, 52, 73, 74, 74A, 75, 76, 77, 79, 71, 72, C, D, Gozdowo-Młyn 6
2.08 od godz. 8:30 do 13:30


Opatówko 25, 27, 33, 34, 35, 36, 37, 38
5.08 od godz. 8:00 do 12:30


Września ulice Bytomska 3, Kaliska 2, 2a, 1, 1A, 1, 1A, 1D, Legnicka 1, 3, 7, 9, Suwalska 3, Opieszyn 2, M8, 2, 4, 4A, 4B, Zawodzie 1 A, 1 B, 1A, 1B, 3, 1A
6.08 od godz. 5:00 do 7:00


Nowy Folwark ul. Skrajna 7-12, Psary Polskie 171D, 174, 174B, 174C, 174G,
6.08 od godz. 8:00 do 13:30


Września ulice Fromborska 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 24, , Lubuska 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Objazdowa 2, Pilska 10, 2A, Wrocławska 32, 32a, 32A/18, 32B, 32B/29, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31A, 31B, 31C, Kożuchowska 11, 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 20A, 20B, 20C, 21, 22, 23, 25A, 25B, 25C, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 24, Polkowicka 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 1, Głogowska 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21A, 21B, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Grunwaldzka 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, Kwidzyńska 10, 11, 9
7.08 od godz. 5:00 do 7:00


powiat grodziski

Gmina Granowo, miejscowość Drużyń 1, 1a, 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 6, ul. Podgórna 3, ul. Wichrowe Wzgórze 4, działki nr 6/12, 6/29, 85/1, Gmina Granowo, miejscowość Kubaczyn 63b, działki nr 4/3, 4/5, 6/29, 35/5,
26.07 od godz. 13:00 do 17:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Wola Jabłońska 31, 32, od 35 do 40, oraz od 60 do 64, działki 12, 91/1 do 91/4, 91/9, 91/10, 111, 146/1, 148/5, 149, 160/21, 185/4, Strefa Przyodwiertowa CG-9 PGNiG, miejscowość Jabłonna ul. Nowotomyska 19, 21, 22, 23, 24, działka 4,
29.07 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Rakoniewice, miejscowość Rakoniewice 39, 39A, 40, , ul. Drzymałowska cała z wyjątkiem nr 9 i pieczarkarni, os. Drzymały 37, działki nr 250/5, 250/12, 254/3, 254/5, 254/6, 254/10, 259/36, Gmina Rakoniewice, miejscowość Drzymałowo od nr 12 do nr 26 parzyste, 23, 23a, 39, 39a, 40, 71, działki nr 61/2, 127/1, Gmina Rakoniewice, miejscowość Rakoniewice-Wieś 9, 37, 38, 39, 39A, Gmina Rakoniewice, miejscowość Zamieście 40,
29.07 od godz. 13:00 do 17:00


Gmina Rakoniewice miasto Rakoniewice ul. Kochanowskiego cała, ul. Sikorskiego 19, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 37, ul. Rzemieślnicza 29, 31, 33, 35, ul. Sienkiewicza od 5 do 17, ul. Tetmajera od 1 do 11, 34, ul. Wygoda 11, ul. Iwaszkiewicza 2, działki nr 25/24, 25/25, 25/26, 26/41, 26/44, 26/45, 26/49, 26/54, 892,
9.08 od godz. 8:00 do 10:00


powiat pilski

miejscowość Kruszki 36, 37, 38, 39, 44, 45, 45A, 46, 46A, 47, działka 315/2.
29.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Kruszki 39, 44, 45, 46, 47, działka nr 315/2.
30.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Byszki 32A, 33A.
1.08 od godz. 7:00 do 14:00


miejscowość Kruszki 39, 43, 44, 45, 46, 47, działka nr 315/2.
1.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat złotowski

miejscowość Nadarzyce nr od 20 do 42.
29.07 od godz. 9:00 do 17:00


miejscowość Ciosaniec nr od 1 do 13, od 45 do 54, od 64 do 74, Kościół, Plac piknikowy.
1.08 od godz. 7:30 do 13:30


powiat szamotulski

miejscowość Wronki ul. Piaskowa nr 24, 25, 27, 27A, 29A.
30.07 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Sieraków, miejscowość Sieraków, ul. Okręg Międzychodzki 1, stacja paliw Orlen przy ul. Okręg Międzychodzki,
30.07 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Duszniki, miejscowość Młynkowo 2, 2a, 4, 5, 6, 7, 7a, 7b, 8, 8a, 9, 9a, 9d, 9f, 10, 10a, 11, 11a, 12, 13, ul. Młynkowska 2, 2a, 3, 4, 5, 6, działki nr 244/3, 244/4, 244/5, 244/7, 244/8, 244/12,
1.08 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Gąsawy, ul. Figowa 17, 19, ul. Pszczela cała, ul. Pyłkowa cała, ul. Pastelowa cała, działki nr 78/3, 90/12, 99/3, 99/5, 99/10, 99/47, 99/50, 99/51, 99/52, 99/53, 99/55, 99/57, 99/58, 99/59, 99/60, 99/63,
2.08 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Pożarowo Pałac.
2.08 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Baborowo 1a, 3, 23, 24, 24a, 24b, 24c, 25, 25a, 26, 26a, 26b, 26c, 27, 28, 29, przepompownia, firma ADMAX COMPUTERS, PZS, remiza strażacka, działki nr 115/27, 115/41,
2.08 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Komorowo ul. Jeziorna cała, ul. Spacerowa całą, ul. Słoneczna cała, ul. Pogodna cała, ul. Tęczowa cała, ul. Piękna cała, ul. Spokojna cała, ul. Wypoczynkowa cała, świetlica, miejscowość Piersko ul. Rolna cała, ul. Jarzębinowa od 5A do 20 oprócz nr 8 i 12; działki nr 2/8, 2/17, 2/85, 2/87,
6.08 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Kępa, 8, 9a, 10, 11, 12, 12a, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 26A, 27, 28, 29, 30, 31, 32a, 43, ul. Jesionowa cała, ul. Jeżynowa 1, ul. Arbuzowa cała, ul. Sosnowa cała, ul. Jarzębinowa cała, ul. Lipowa 79, działki nr 3/15, 4/7, 14/4, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 31/9, przepompownia ścieków przy ul. Aroniowej, ferma kur przy ul. Jeżynowej, świetlica, kurniki przy ul. Lipowej,
7.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kępiński

Miejscowość Łąkie działka 79/3 (Plac rekreacyjny)
5.08 od godz. 8:00 do 12:00


powiat obornicki

Gmina Oborniki, miejscowość Lulin 32, działka nr 284, Gmina Oborniki, miejscowość Nieczajna 32, działka nr 284,
5.08 od godz. 9:00 do 18:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski