Wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie 30.11 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie będą planowane wyłączenia prądu? Dowiesz się tych informacji z naszego artykułu
Gdzie będą planowane wyłączenia prądu? Dowiesz się tych informacji z naszego artykułu istockphoto.com/onlyyouqj
Udostępnij:
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 30.11? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (30.11 17:10) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat międzychodzki

na terenie gminy Sieraków dla miejscowości. Przemyśl. Ławica. Chalin. oraz na terenie gminy Kwilcz dla miejscowości. Popowo. Prusim. Mechnacz. Rozbitek.
30.11 od godz. 15:15 do 18:00


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat poznański

Trzykolne Młyny, Czmoniec,
3.12 od godz. 9:00 do 10:00


Puszczykowo ul. Mazurska 13, przepompownia,
1.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Golęcińska od nr 42 do nr 66a parzyste, nr 72, 74, 74a, działki nr 263, 268/1. miejscowości Kiekrz ul. Kierska nr 82.
2.12 od godz. 8:00 do 14:00


DASZEWICE ul. POZNAŃSKA 1-6, DZ. 464/3, dz. 522,
2.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Dopiewo miejscowości Więckowice ul. Słoneczna nr 3, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 16, działki nr 171/2, 172/15.
2.12 od godz. 8:30 do 11:30


Gmina Stęszew miejscowość Stęszew ul. Szpitalna 1; cała ul. Kanałowa, Laskowa oprócz 2, 4, 6
2.12 od godz. 14:00 do 15:00


gm. Stęszew miejscowości Stęszew ul. Bukowska nr 10, 12, 12a, 14, 16, 17, 21, 30, 32, 34, 40, 42, od nr 50 do nr 60 parzyste, działki nr 1288/4, 1292/8, 1309, 1311, Znaki Aktywne WD-9 i Oświetlenie drogi DW nr 306.
3.12 od godz. 8:00 do 10:00


DASZEWICE ul. GÓRNA 2, 2A, 2B, 2C, DZ. 425/17, 6, ul. POZNAŃSKA 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 16A, 18, 20, 22, 22A, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 36A, 38, 3E, 40, 40B, 42, 44, 5, 5A, 6A, 7, 8, 8A, ul. SOSNOWA 3A, ul. LEŚNA 1, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 4, 5, 6, 7, 9,
3.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Stęszew miejscowości Sapowice ul. Trzcinowa działki nr 199/50, 199/54, od 199/57 do 199/61.
3.12 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Stęszew miejscowości Stęszew ul. Kwiatowa nr 21 Rodzinny Ogród Działkowy, nr 22a, od nr 24 do nr 46, od nr 48 do nr 66 parzyste, działki nr 285/5, 1345/10. ul. Wenecka nr 1. ul. Józefa Łukaszewicza działka nr 200.
6.12 od godz. 8:00 do 10:00


Gruszczyn: ul. Katarzyńska od 42 do 58 parzyste, 53, 55, 57, dz. 234/11, ul. Klematisowa od 2 do 10 parzyste.
6.12 od godz. 8:00 do 11:00


Plewiska: ul. Kolejowa 43 (Orlen).
6.12 od godz. 8:30 do 13:00


gm. Buk miejscowości Niepruszewo ul. Malinowa nr 25, działki nr 94/31, 94/32.
6.12 od godz. 9:00 do 13:00


Łoskoń Stary 11-16, 46, dz. 65, dz. 58/8
6.12 od godz. 9:00 do 14:00


Siekierki Wielkie ul.Wspólna 1-13
6.12 od godz. 9:30 do 13:30


Gmina Buk miejscowość Kalwy u. Wierzbowa 12, 14, 16; cała ul. Sosnowa
6.12 od godz. 12:00 do 15:30


Rodzinne Ogródki Działkowe Bratek
7.12 od godz. 8:00 do 20:00


Bogucin: ul. Sosnowa od 10 do 66 parzyste, dz. 12.
7.12 od godz. 8:00 do 13:30


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Owocowa 16, 18, oświetlenie drogowe
7.12 od godz. 8:30 do 9:30


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Owocowa 16, 18, oświetlenie drogowe
7.12 od godz. 19:00 do 20:00


Swarzędz: ul. Zamkowa 30, 30B-D, dz. 76/49 (hydrofornia).
7.12 od godz. 8:30 do 12:00


Gortatowo: ul. Bajkowa dz. 68/6, ul. Kapela, ul. Kubusia Puchatka, ul. Złota Polana, ul. Nad Cybiną 1, 3, 4, ul. Fabryczna od 10 do 24 parzyste, od 7 do 17 nieparzyste, 17A, ul. Darniowa od 1 do 10 bez 9.
7.12 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Kręta od nr 1 do nr 17, nr 25, 37, 37a, 58, działki nr 109/2, 121/4, 126/3, 126/4, 135. ul. Szamotulska nr 1n 1a, 1b od nr 3 do nr 11c, nr 13, 15, 15a, 17a, 17b, działki nr 13/2, 115/7, 130/4.
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Dopiewo miejscowość Więckowice ul. Jeziorna nieparzyste od 27 do 53
7.12 od godz. 9:00 do 12:00


ul. Bukowa, Klonowa
7.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Wiśniowa. ul. Bukowska nr 68, 82, 84, 86, działka nr 27/12.
7.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Dąbrowa ul. Szkolna nr 4, od nr 5 do nr 13, nr 15, 17, działki nr 80/1, od 108/2 do 108/5, 110. ul. Zachodnia nr 5, 7, działki nr 436, 745/5. ul. Wiejska nr 73.
7.12 od godz. 12:30 do 15:00


Tuczno ul. Pocztowa bud. nr 1, 3, 5, 6, 8, 11, ul. Wolności bud. nr 1, 2, 3, 4a, 12, ul. 1 Maja 11.
8.12 od godz. 8:00 do 13:00


Swarzędz: os. Czwartaków od 23/1 do 23/9, od 23/17A do 23/25, 23/2, ul. Dąbrowszczaków 14, 15, 18, 19, 27, ul. Cieszkowskiego 32.
8.12 od godz. 8:00 do 11:00


Zalasewo: ul. Kórnicka 185, 187.
8.12 od godz. 8:00 do 12:00


Katarzynki: ul. Sasankowa, ul. Konwaliowa 4, 6.
8.12 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Róży nr 84, od nr 96 do nr 104 parzyste, nr 127, 129, działki nr 552/118, od 552/124 do 552/128, 552/214, 552/215.
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Swarzędz: ul. Grudzińskiego 1, 2A-C, od 4 do 16 parzyste, 20, 22, 24, 24B, os. Dąbrowszczaków 2, 6, 8/19, ul. Gruszczyńska, ul. Zamkowa 15, 17, 17A, 17C, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 32, Przystań nad Jeziorem Swarzędzkim, stacja gazowa nr 21/2014.
9.12 od godz. 8:00 do 11:00


Swarzędz: ul. Cicha, ul. Cmentarna od 2 do 14 parzyste, 3, 3A, od 5 do 15 nieparzyste, ul. Słowackiego 1, 3, 5.
9.12 od godz. 8:00 do 12:00


Przeźmierowo: ul. Lotnicza od 1 do 13 nieparzyste, od 2 do 26 parzyste, ul. Zachodnia, ul. Rzemieślnicza 10.
9.12 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Przy Jeziorze. ul. Wodna ul. Otowska nr 13, 46, 60, działki nr 60/1, 68/1, 79/8, 97/5, 558.
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Żurawia nr 12, 14, działki nr 63/30, 63/42.
9.12 od godz. 12:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Trzcielin działki od nr 10/97 do nr 10/105. ul. Wilgi. ul. Pułkownika Andrzeja Kopy nr 1, 3, 5, od nr 12 do nr 24 parzyste, działki nr 10/81, 12/17.
10.12 od godz. 8:00 do 12:00


Buszkówiec 1-7
10.12 od godz. 8:30 do 14:30


PUSZCZYKOWO ul. CHROBREGO 1-18, 20, 22,
10.12 od godz. 8:30 do 9:30


gm. Stęszew miejscowości Wronczyn ul. Główna od nr 27 do nr 41 nieparzyste, od od nr 62 do nr 66a parzyste, działka nr 269, Hydrofornia, Spółdzielnia Produkcji Rolnej Przetwórstwa Handlu. ul. Polna. ul. Parkowa.
10.12 od godz. 9:00 do 12:00


DZIEĆMIEROWO ul. KATOWICKA 28, 28C, 30,
11.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Rumianek ul. Nowa nr 2a, 3, 5, 5a, od nr 11 do nr 25 nieparzyste, nr 34, 40, 42, działki nr 24/4, 24/15, 25/3, 26/1, 27/4, 125/3, 127/2.
14.12 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Dopiewo miejscowość Więckowice ul. Zbożowa działka 160/17; ul. Pszenna 160/11, 160/12; ul. Owsiana działki 160/21, 160/22
14.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Zborowo ul. Lotnicza.
14.12 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Dopiewo miejscowość Gołuski ul. Polna działki 13/1, 18/3; cała ul Kukułcza
15.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Stęszew miejscowości Antoninek od nr 1 do nr 3, nr 5, 7. miejscowości Antonin działka nr 3.
16.12 od godz. 13:00 do 16:00


Puszczykowo Zaborze ul. Zaborska 24-28, DZ. 26
17.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Buk miejscowości Wiktorowo od nr 2 do nr 10, działka nr 7/1.
17.12 od godz. 10:00 do 14:00


powiat międzychodzki

gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Gnuszyn od nr 6 do nr 12, od nr 19 do nr 29, nr 31, 34, działki nr 41/2, 65/1, Kaplica.
1.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Słoneczna. ul. Ułanów Wielkopolskich. ul. Międzychodzka od nr 2 do nr 20. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do nr 7. ul. Leśna nr 11g.
1.12 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Słoneczna. ul. Ułanów Wielkopolskich. ul. Międzychodzka od nr 2 do nr 20. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do nr 7. ul. Leśna nr 11g.
1.12 od godz. 15:00 do 16:30


Góra ul. Lipowa nr 6 huta, OSK; ul. Polna nr 3; ul. Wrocławska nr 109, działki nr 1279, 1362/2.
3.12 od godz. 7:30 do 8:30


Góra ul. Lipowa nr 6 huta, OSK; ul. Polna nr 3; ul. Wrocławska nr 109, działki nr 1279, 1362/2.
3.12 od godz. 17:30 do 18:30


Góra ul. Wrocławska nr 87 do 107A nieparzyste, nr 99A PH Bezwerchny, działka nr 1363/1 Zakład Ślusarski Stankiewicz.
3.12 od godz. 7:30 do 18:30


gm. Góra: Włodków Górny działka nr 98/8.
3.12 od godz. 9:00 do 12:30


gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Winnica. ul. Wilcza. Wierzbowa. ul. Gajowa. ul. Wieleńska. ul. Polna nr 10a, 20, 21, 22, 22a,. ul. Parkowa nr 1, działki nr 634, 635.
3.12 od godz. 10:00 do 11:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Łężeczki działki nr 67/3, 67/5, 67/8, 125/2, 202/11.
10.12 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Dworcowa oprócz nr 2, 2a, 2b. ul. Nowa od nr 12 do nr 23. ul. Wojska polskiego od nr 5 do nr 14. ul. Różana nr 3.
13.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Osiedle Daszyńskiego nr 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17b, od nr 18 do nr 28, nr 30, 31, 31a, od nr 58 do nr 73, działki nr 195, 788/6, 789/12, 842, 1989/2. ul. Kopalniana nr 1, 1a, 2, działki nr 2169/5, 2169/7.
15.12 od godz. 9:00 do 11:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Nowina 19 do 26, działka 118/3.
1.12 od godz. 8:30 do 14:00


miejscowość Nowina 19 do 26, działka 118/3.
2.12 od godz. 8:30 do 14:00


miejscowość Nowina 19 do 26, działka 118/3.
3.12 od godz. 8:30 do 14:00


Chełst działka nr 150/2, Kawczyn 106, 107, 108;
1.12 od godz. 8:00 do 10:00


Kawczyn 64, 65, 65b, 109, 114.
1.12 od godz. 10:30 do 14:30


Krzyż Wielkopolski ul. Wojska Polskiego 17, 18, 18A, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 34, 34A, 35, 36, 37, 37A, 38, 39, 74, 75, 84, 85, 86, 87, 88, 88A, 89, 91, 92, 93, 97, 100, działki 70/1, 108/10, 361/2.
2.12 od godz. 8:00 do 12:00


Łokacz Mały ul. Marii Konopnickiej 12, 13, 17, 18, 29, ul. Adama Mickiewicza 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20., 21, 22, 23, 25, 26, 36, działka nr 61/3, 61/4, 62/1, 62/3, 1529, ul. Żeromskiego 1.
2.12 od godz. 12:00 do 15:00


Krzyż Wielkopolski ul. Baśniowa, ul. Polna 10, ul. Wojska Polskiego 43, 47, 50, 52, 54, 55, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, działka nr 33, 74, 76/3, 93, 95/8, 95/20, 95/5, 172, kaplica.
3.12 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Nowina 26 do 29C, działki 71, 204/10.
3.12 od godz. 10:00 do 13:00


Krzyż Wielkopolski ul. Adama Mickiewicza 37, 37e, 38, Łokacz Mały ul. Adama Mickiewicza 29, 32, 36, 37, działka nr 6/2, 8/2, ul. Marii Konopnickiej 1, 5, 6, 7, 8, ul. Baczyńskiego 5.
3.12 od godz. 11:00 do 14:00


Lubcz Mały 32, 34, 35, 36, 37.
4.12 od godz. 8:30 do 10:30


Biała 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 91, działka nr 23/7, 24/4, 25/3, 25/4, 109, 127/1, 23/4, 23/5, 23/6, 23/8, 115/4, 170;
6.12 od godz. 8:00 do 10:00


miejscowość Nowina 19 do 15, działka 118/3.
6.12 od godz. 8:30 do 14:00


miejscowość Nowina 19 do 15, działka 118/3.
7.12 od godz. 8:30 do 14:00


miejscowość Nowina 19 do 15, działka 118/3.
8.12 od godz. 8:30 do 14:00


Biała 38, 42, 44, 77, działka nr 187/6, 189/8, 189/10, 189/11, 189/13, 189/14, 189/15, 189/17, 189/20, 189/21, 189/22, 157/2, 159, 187/2, 187/3, 189/6;
6.12 od godz. 10:00 do 12:00


Biała 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, działka nr 139/3, 144/4, 150, 184/8, 190/7, 190/8, 190/11, 190/12, 190/14, 190/16, 190/21, 190/27, 190/28, 133/1, 189/7, 189/26, 196/1, 199/1, 199/6, 246/2.
6.12 od godz. 12:00 do 14:00


Żelichowo 56, działka nr 7077/2.
7.12 od godz. 8:00 do 10:00


Żelichowo 57, 58, 59.
7.12 od godz. 10:00 do 12:00


Żelichowo 46, 48.
8.12 od godz. 8:00 do 11:00


Żelichowo 50, 51, działka nr 270/4.
8.12 od godz. 11:00 do 13:00


Drawski Młyn ul. Krasickiego, ul. Kwiatowa, ul. Sosnowa, ul. Szosa Dworcowa 1a, 1b, 2d, 2e, 2f, 3, 3a, 3b, 4, 4b, 5, 5a, 5b, 5c, 5e, 6, 6a, 6b, 7, 8, 8a, 8c, 9, działki nr 733/1, 744/20, 753/10, 756/5, 758/2, 759/2, 1394/5;
9.12 od godz. 8:00 do 9:00


Drawski Młyn ul. Zawadzkiego, ul. Akacjowa, ul. Notecka, ul. Wybudowania 1, 1a, 2, 2a, 3, ul. Jana Pawła działka nr 748/9, ul. Szosa Dworcowa 1c, 1d, 1e, 1f, 2a, 2b, 2c, ul. Kopernika, ul. Leśna 1, 2, działka nr 7033/1, os. Robotnicze 1, 1a, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, działka nr 1138/1;
9.12 od godz. 9:00 do 11:00


Drawski Młyn ul. Szosa Dworcowa 1, 2, działka nr 793/19, Szkoła;
9.12 od godz. 11:00 do 12:00


Drawski Młyn ul. Szosa Dworcowa 12, 16a, 16b, 16c.
9.12 od godz. 12:00 do 15:00


miejscowość Moczydła 21 do 28, miejscowość Chełst 54, 55.
14.12 od godz. 8:00 do 8:30


miejscowość Chełst 11, 50, 52, 53, 57 do 86, działki 69, 202/4, 203/2, miejscowość Moczydła 87A, działka 203/4.
14.12 od godz. 8:30 do 12:30


miejscowość Chełst 12, 15, 17 do 29, 48, 48A, 49, 51, działki 193/4, 193/6, 193/9, 194, 195/1.
14.12 od godz. 12:30 do 14:30


powiat obornicki

gm. Oborniki miejscowości Wypalanki od nr 1 do nr 3b.
1.12 od godz. 9:00 do 16:00


miejscowość Gorzewo 52, 56, 56A, 58.
6.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Wargowo od nr 80 do nr 83, działki nr 1/12, 22/1. miejscowości Świerkówki działki nr 1/12, 20/1, 20/2.
6.12 od godz. 8:30 do 15:00


Cieśle 8A, 11, 14, 14A, 16, ul. Cmentarna 12, 13, ul. Wągrowiecka 17, Rogoźno ul. Cmentarna działka nr 36/1, 36/2, ul. Wągrowiecka 2, 2A, 4, ul. Za Jeziorem 1, 2A, 2B, 3, 5, ul. Żurawia 3, 5, 7, 9.
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


Gościejewo 89, 90, 91, 92, 92a, 92b, 92c, 92d, 93, 93a, 93b, 93c, 93d, 93e, 94, 94a, 95, 95a.
8.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Uścikowo nr 53d, 53e, 53ł, 53m, 53n, 53o, działka nr 336/10.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Oborniki miejscowości Objezierze nr 9, 9a, 9b, 11, działki nr 28, 180, 181, 184, 186/2, 188, Hydrofornia, PHU Zarzycka, Były PGR, Gorzelnia, Internat ZSR, Pronat, Kowr.
9.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Słonawy od nr 36 do nr 44, działki nr 7/5, 11/2, 11/8. Osiedle Maślerki.
10.12 od godz. 8:00 do 15:00


powiat leszczyński

Święciechowa: Rynek nr 1 do 8, 11, 12, 14A, 15, 16, 17, działka nr 91; ul. Kościelna nr 1, 2, 4; ul. Szkolna - cała ulica; ul. Ułańska - cała ulica; ul. Wąska nr 1; ul. Wolności - cała ulica (oprócz nr 15, 15A, 25); ul. Zakątek nr 2; ul. Zielona - cała ulica.
1.12 od godz. 7:30 do 8:30


gm. Święciechowa: Długie Nowe ul. Piaskowa działki nr 202/1, 202/6.
1.12 od godz. 10:00 do 16:00


gm. Włoszakowice: Tłucznia nr 1, 2, działki nr 719, 5047/1, 5048/1, harcerska baza obozowa.
2.12 od godz. 7:30 do 14:30


Święciechowa ul. Majora Hubala - cała ulica (oprócz nr 22, 25, 27); ul. Plater nr 6 do 34 parzyste, sklep Apolinarska, działka nr 1417.
2.12 od godz. 8:30 do 9:00


Święciechowa ul. Majora Hubala - cała ulica (oprócz nr 22, 25, 27); ul. Plater nr 6 do 34 parzyste, sklep Apolinarska, działka nr 1417.
2.12 od godz. 12:30 do 13:00


Święciechowa ul. Majora Hubala nr 22, 25, 27.
2.12 od godz. 8:30 do 13:00


Święciechowa: Rynek nr 1 do 8, 11, 12, 14A, 15, 16, 17, działka nr 91; ul. Kościelna nr 1, 2, 4; ul. Szkolna - cała ulica; ul. Ułańska - cała ulica; ul. Wąska nr 1; ul. Wolności - cała ulica (oprócz nr 15, 15A, 25); ul. Zakątek nr 2; ul. Zielona - cała ulica.
2.12 od godz. 17:00 do 18:30


Wijewo ul. Nowa cała; ul. Powstańców Wlkp. nr 21 do 29 nieparzyste, nr 30 do 43, działki nr 849 orlik, nr 850.
3.12 od godz. 10:00 do 13:00


Włoszakowice ul. Kurpińskiego nr 33 do 41 nieparzyste, nr 40, 48, działki nr 169/3, 171/51, 171/52, 171/54, 171/55, 171/64, 171/66, 171/68, 171/70, 171/72, 171/74, 171/76, 171/96, 171/98, 171/102, 902/2, 902/6, ogrodnictwo BAJON; Os. Zatorze - całe osiedle; ul. Działkowa, Machnikowskiego, Na Wzgórzu, Podgórna, Zielona - cała ulice.
4.12 od godz. 8:30 do 9:30


Włoszakowice ul. Kurpińskiego nr 33 do 41 nieparzyste, nr 40, 48, działki nr 169/3, 171/51, 171/52, 171/54, 171/55, 171/64, 171/66, 171/68, 171/70, 171/72, 171/74, 171/76, 171/96, 171/98, 171/102, 902/2, 902/6, ogrodnictwo BAJON; Os. Zatorze - całe osiedle; ul. Działkowa, Machnikowskiego, Na Wzgórzu, Podgórna, Zielona - cała ulice.
4.12 od godz. 12:00 do 13:00


gm. Lipno: Gronówko nr 26 budynek mieszkalny przy GPZ, nr 30 Enea Serwis, nr 30A (działka nr 165/3).
5.12 od godz. 6:00 do 12:00


gm. Lipno: Smyczyna nr 8 do 16E, 17A GOMA, działki nr 37/1, 367/1.
6.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Lipno: Smyczyna nr 5 do 7, nr 18A Firma Grześkowiak, 21A, 21B, działki nr 367/1, 370/8, 370/9, 372/8 do 372/18, 388/16.
6.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Lipno: Wilkowice ul. Usługowa nr 51, 55, 57, DOMBUD.
6.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Rydzyna: Kłoda nr 72 do 77, nr 84, 85 do 92J, nr 93 do 94, nr 95 do 100, działki nr 475/3, 480/4, 551/3, 551/1, 551/4, 552/7, 553/1 do 553/7, 554, 560/4, FINDO INVEST, Zakład Stolarski Jakubowski, Centrum Integracji Społecznej, FUH Szulc, GR Szulc, przepompownie; ul. Kolejowa nr 7 (działki nr 479/1, 479/2, 480/3, 480/4, FUH Sobasik, PKP).
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Lipno: Wilkowice MOP Wilkowice, MOP Gołanice, sygnalizacja i oświetlenie drogi S5, sygnalizacja i oświetlenie drogi powiatowej 4771P.
7.12 od godz. 8:30 do 16:30


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Wiśniowa - cała ulica (oprócz nr 33, 35, 37, działki nr 334/28).
8.12 od godz. 8:30 do 16:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Dębno Polskie ul. Rawicka nr 101, 101AB, 101E, 103ABCDEF, działki nr 1087/9, 1087/16, 1087/18.
1.12 od godz. 7:30 do 11:30


gm. Rawicz: Szymanowo nr 46A, 46B, 46C; Rawicz ul. Stanisława Kamińskiego nr 19 do 23 nieparzyste, AMIT II, BELLA, DOMATOR, ELTEL, LEMACAR stacja kontroli pojazdów, GRENE, OSADOWSKI, RAWAG, ROMOS, PUP, nr 24, nr 32 do 44 parzyste, PH Puślecki, działka nr 190/7, 190/20, 190/26, 190/30, 190/31, 2944, 2976.
3.12 od godz. 7:30 do 18:30


Miejska Górka ul. Dubińska działki nr 1588/1, 1589/4; ul. Stawowa - cała ulica.
3.12 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Jutrosin: Bielawy, Pawłowo, Piskornia, Zmysłowo, Żydowski Bród, Wielki Bór - całe miejscowości; Rogożewo (Ochłoda) nr 48 do 52, działki nr 35/4, 378, Gospodarstwo Rolne GRZEŚKOWIAK.; Zygmuntowo nr 1 leśniczówka.
6.12 od godz. 8:30 do 15:30


powiat szamotulski

gm. Szamotuły miejscowości Pamiątkowo ul. Szkolna 1, od 6 do 14a parzyste, 17 i 19. ul. Słoneczna. ul. Łąkowa.
1.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Rynek od nr 38 do nr 52/4.
2.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Kaźmierz miejscowości Komorowo ul. Jeziorna od nr 1 do nr 4, nr 6, 8, 8a, 10, 12, działki nr 29/5, 40/3, 40/4, Świetlica. ul. Wypoczynkowa nr 17, 20, 22, 23. ul. Słoneczna działka nr 29/8.
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Ostrolesie ul. Świętego Walentego nr 23. ul. Wernisażowa działka nr 204/4. miejscowości Jastrowo nr 2a, 25, 26.
9.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Ostrolesie ul. Świętego Walentego nr 23. ul. Wernisażowa działka nr 204/4. miejscowości Jastrowo nr 2a, 25, 26.
10.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Jastrowo nr 17, 18, 20, 21, 22, 30, 31, 33, 35. ul. Świętego Walentego nr 1, 3, 3a, 5, 9, 11, 13, 14, 17, od nr 19 do nr 29, 31, 37, działki nr 120/3, 169, 178/4, 180/2, 180/4, 180/5, 180/6, OSP. ul. Wernisażowa nr 2, działka nr 133/2.
9.12 od godz. 8:00 do 9:00


Pustelnia 1, działka nr 5/6.
9.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Obrzycko miejscowości Słopanowo. miejscowości Słopanowo Huby. miejscowości Obrowo. miejscowości Kobylniki od nr 1 do nr 24, nr 62, działki nr 27/7, 27/22, 31/1, 37/38, 215/12. miejscowości Obrzycko ul. Ostrorogska. ul. Wesoła. ul. kolejowa od nr 1 do nr 4. ul. Dworcowa nr 1. ul. Szamotulska od nr 5a do nr 10, działka nr 765/7. ul. Sportowa nr 1, 2, 3/1, 4, 6, 7, 8, 8/1. ul. Rzemieślnicza od nr 1 do nr 14, działka nr 987/2. miejscowości Karczemka nr 1.
9.12 od godz. 8:30 do 9:30


gm. Obrzycko miejscowości Słopanowo. miejscowości Słopanowo Huby. miejscowości Obrowo. miejscowości Kobylniki od nr 1 do nr 24, nr 62, działki nr 27/7, 27/22, 31/1, 37/38, 215/12. miejscowości Obrzycko ul. Ostrorogska. ul. Wesoła. ul. kolejowa od nr 1 do nr 4. ul. Dworcowa nr 1. ul. Szamotulska od nr 5a do nr 10, działka nr 765/7. ul. Sportowa nr 1, 2, 3/1, 4, 6, 7, 8, 8/1. ul. Rzemieślnicza od nr 1 do nr 14, działka nr 987/2. miejscowości Karczemka nr 1.
9.12 od godz. 14:30 do 16:30


gm. Kaźmierz miejscowości Pólko ul. Akacjowa. ul. Jesionowa. ul. Bytyńska nr 14, 18.
10.12 od godz. 8:00 do 17:00


powiat chodzieski

miejscowość Próchnowo 26B OHP, 26A, 29, 29A, Gorzelnia, Hydrofornia, Przepompownia, sala, miejscowość Witkowice 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, dom pogrzebowy, działka nr 130/1, 130/6, miejscowość Zbyszewice działka nr 129/12, 129/15, 197/1.
1.12 od godz. 8:00 do 14:00


Szamocin ul. Plac Wolności 17, 21, Kościół.
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Rataje ul. Leśna Polana działka nr 718/2.
8.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat grodziski

Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielopolski ul. Krańcowa 2, 3, 4, 6; ul. Prosta 21, 23, 37, 41, 43, parzyste od 20 do 50; ul. Kobylnicka 30, 118, działka 3547/6, 4131/5; ul. Górna 23, od 26 do 30, 34, 40, ; Cała ul. Gnińska Piaskowa oprócz nr. 9, ul. Środkowa oprócz nr, od 1 do 30, 32, 38, 40, 42, 44, Behapowiec, Przepompownia; miejscowość Kobylniki od 21 do 27, 30, 34, wszystkie 66, 101, 103, 105
1.12 od godz. 8:00 do 10:30


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Nowotomyska nr 85, Plac budowy na przeciw składu opału, Stacja Bazowa Telefonii Komórkowej GRD3004. ul. Zdrojowa nr 7, działki nr 2914/2, 2914/3.
1.12 od godz. 11:00 do 15:00


Gmina Wielichowo miejscowość Wielichowo ul. Polna 1, 2, 3, 7, 9, 11; ul. Pocztowa 15, od 17 do 28, 27, 29, 31, OSP; ul. Lipowa 4, 6, 8, 10, 10A, 12, 13, 15, 17, 19, nieparzyste od 25 do 41;ul. Kościelna 1, 2, 4, 7; cała ul. Leśna, Powstańców Wielkopolskich
2.12 od godz. 9:00 do 11:30


gm. Granowo miejscowości Granowo ul. Poznańska nr 1a, 2a, Promat, Duet, Stacja Paliw Orlen.
3.12 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Słocin działki 23/27, 23/42, 23/60, 23/79
8.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Pod Lipami nr 7, 8, 9, działki nr od 412/50 do 412/57.
9.12 od godz. 9:00 do 16:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Goździn 19, 20 od 22 do 30, działki 12/12, 117
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski cała ul. Narciarska
13.12 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski ul. Łyżwiarska parzyste od 4 do 26
13.12 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Łąkie 8, 9, od 11 do 30, TPSA, działka 88
14.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Rakoniewice miejscowości Łąkie od nr 94 do nr 115, działki nr 334, 342, 353, 365, 641/96, 694. miejscowości Nowe Łąkie nr 5. gm. Wolsztyn miejscowości Gościeszyn nr 24, działki nr 696/1, 696/3, 697/2, 697/4, 697/9, 697/14.
17.12 od godz. 9:00 do 15:00


powiat pilski

gm. Szydłowo, miejscowość Dolaszewo działki 130/38, 130/39.
1.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Szydłowo, miejscowość Dolaszewo działki 130/134, 130/135, ul. Krucza działki 130/128, 130/129.
2.12 od godz. 8:00 do 15:00


Byszki 202, 203, 204, 206, 208.
4.12 od godz. 9:30 do 16:00


powiat gnieźnieński

miejscowość Dolaszewo działki 130/38, 130/39.
1.12 od godz. 8:00 do 15:00


miejscowość Dolaszewo działki 130/134, 130/135, ul. Krucza działki 130/128, 130/129.
2.12 od godz. 8:00 do 15:00


Czechowo 15-20, dz. 65/1
2.12 od godz. 8:30 do 14:00


Zawada ul. Okrężna 3, 13, 15, działka nr 444.
4.12 od godz. 8:00 do 14:00


Leżenica-Pogórze bud. 36, 35, 34, 33.
8.12 od godz. 7:30 do 13:00


Goślinowo 138/1, 23, 24, 24/a, 25, 26, 29, 30. 30, 30/a, 30B, 31, 31/a, 31B, 32, 33, 33, 33, 33b, 33c, 33K, 33L, 34, 35, 35, 36, dz.139/1, dz.18/3, dz.20/3, dz.20/4 Goślinowo osiedle Piotrowskie 1, 13, 14, 15, 2, 3, 32, 3A, 4, 6, 7, 8, dz 374, dz.376
10.12 od godz. 8:30 do 14:00


Osiniec Osiedle Herbowe 11, 17, 39, dz. 31, 318, 320, 321
10.12 od godz. 10:00 do 15:00


Dąbrówka Kościelna 17-21
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


Dąbrówka Kościelna 17-21
14.12 od godz. 9:00 do 14:00


powiat wągrowiecki

Stawiany.
1.12 od godz. 9:00 do 14:00


miejscowość Potulice 23.
2.12 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Bukowiec 7, 8, 9, działka 63/1, miejscowość Krosno 12, 13, 13A, 14, miejscowość Tarnowo Pałuckie 22, 23, 24, działki 39, 101/6, 103, 104, miejscowość Łekno 2, ul. Plebanki 1.
2.12 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Bartodzieje 55H, 55I, działki 63/6, 179.
2.12 od godz. 8:00 do 14:00


Potulice 22, 24, hydrofornia, Żelice 49, 50.
2.12 od godz. 8:00 do 14:00


Kamienica os. Zielony Zakątek 98, 99, działka nr 86/21.
3.12 od godz. 8:00 do 14:00


Sławica ul. Brzezińska, Wiejska1, 5, 7, Dzwońska 18, Gacka 45
3.12 od godz. 8:30 do 13:30


Wągrowiec ul. Grunwaldzka 2, meble, MPGK, działka nr 3493/14, ul. Skocka 13, 22, 24, działka nr 3016/1, 3016/4, firma transportowa.
3.12 od godz. 9:00 do 13:00


Kobylec ul. Szafranowa, ul. Cedrowa 1, ul. Falista 1, działka nr 47/9, ul. Klonowa, ul. Palmowa działka nr 59/7, ul. Wągrowiecka 5, 9, 17, 19, 21, 23, działka nr 134.
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


Wągrowiec ul. Nad Nielbą działka nr 1772/7.
9.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kościański

gm. Kościan: Turew ul. Szkolna nr 20 do 32 parzyste, nr 34 do 59, nr 61 do 69 nieparzyste, działka nr 436 oświetlenie, 456/1 DINO, nr 46 FUH Cugier.
1.12 od godz. 9:00 do 13:30


gm. Krzywiń: Mościszki nr 1 do 8, nr 41, 41A, 41B, nr 43 do 46.
1.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Krzywiń: Jerka ul. Kościańska nr 2 do 34A, 36, 38, działka nr 399/2, 494, 495, 502, 514/1, 514/2, DINO, PHUP JANAS; ul. Kościuszki nr 2A działka nr 861/68; ul. Krótka - cała ulica; ul. Przemysłowa - cała ulica; ul. Szkolna działki nr 872/1, 873/1, 873/3 rozdzielnia główna oczyszczalni, oczyszczalnia; Osiedle Wincentego Witosa nr 1, 2, 3, nr 33 do 44, 64, działki nr 388/16, 498/3, 498/4.
2.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Kościan: Czarkowo nr 23 do 28, działki nr 48/1, 51/1, 58/9, 58/11, 58/14, 58/17, 59/11, 89/1, 107/3, ul. Polna - cała ulica; Nacław nr 1, 1C do 8, nr 51, nr 53 do 57, działki nr 63/5, 64/1, 67/2, 70/12, 194/1, 194/6.
2.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Kościan: Widziszewo ul. Kościańska - cała ulica.
3.12 od godz. 8:30 do 15:00


gm. Kościan: Pelikan ul. Poprzeczna nr 20, 22, nr 24 do 29, działki nr 325/5, 331/9, 332/5, 333/5 do 333/10, 336/44, 336/45.
3.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Deptak nr 3 do 15 nieparzyste, działki nr 177/3 do 177/13, nr 177/15; ul. Leśna nr 4.
3.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Kościan: Szczodrowo nr 1D do 3, nr 14 do 17B, działki 119/21, 125/18, 126/7, 156/9, przepompownia ścieków, WIATTRANS.
4.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Kościan: Szczodrowo nr 4 do 11, działka nr 76.
4.12 od godz. 9:30 do 12:00


gm. Śmigiel: Nietążkowo ul. Topolowa nr 12, działki nr 761, 762, 764, 766.
6.12 od godz. 7:30 do 10:30


gm. Czempiń: Betkowo ul. Zielona nr 21, nr 18 do 28 parzyste, nr 33 do 39 nieparzyste, działki nr 25/28, 25/30, nr 25/38 do 25/50, nr 25/56.
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Kościan: Turew ul. Podgórna nr 4, 8, działka nr 120/14, 124/2, gorzelnia, TOP FARMS; ul. Szkolna nr 1 do 11 nieparzyste, nr 4A, 6, nr 10 do 14 parzyste, działka nr 127/5, TOP FARMS.
8.12 od godz. 8:00 do 15:00


Leszno

Leszno: ul. Krzyckiego nr 3 do 13A i 17 do 29 nieparzyste, nr 8D do 12B parzyste, nr 14 do 14F, działki nr 4/55, 4/57, 16/25, KAR-TEX, Auto-Kosmetyka TYLIŃSKI; ul. Moniuszki 1, 1B, 2ABC; ul. Mehoffera nr 1 do 9 nieparzyste, nr 4, 6; ul. Kudeli nr 3 do 11 nieparzyste, nr 8.
1.12 od godz. 9:00 do 13:15


Leszno: ul. Fabryczna nr 7, 9; ul. Raszyńskiego - cała ulica.
6.12 od godz. 7:30 do 17:30


Leszno ul. Elizy Orzeszkowej nr 1, 2, 4, 10, 12, 14, działka nr 150; ul. Marii Konopnickiej nr 1 do 10, nr 12, działki nr 6/3, 6/5.
6.12 od godz. 9:30 do 16:30


powiat gostyński

gm. Krobia: Kuczynka nr 1 do 8, nr 10 do 16 (oprócz nr 12), działki nr 91/1, 163, 159, 170, 179/3, PKP, GR Pazoła, GR Piotrowiak; Pudliszki: ul. Wjazdowa nr 40.
2.12 od godz. 8:00 do 8:30


gm. Krobia: Kuczynka nr 1 do 8, nr 10 do 16 (oprócz nr 12), działki nr 91/1, 163, 159, 170, 179/3, PKP, GR Pazoła, GR Piotrowiak; Pudliszki: ul. Wjazdowa nr 40.
2.12 od godz. 12:30 do 13:30


gm. Krobia: Pudliszki: ul. Wjazdowa nr 42, 43, 46, działki nr 234, 235, 238/2, 243.
2.12 od godz. 8:00 do 13:30


gm. Krobia: Sułkowice nr 3A, 3B, nr 4 do 16, nr 107 do 113, działki nr 267/2, 39/1.
6.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Pępowo: Babkowice nr 43 do 45, nr 52 do 58.
7.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Pępowo: Babkowice nr 47 do 51: Siedlec nr 84 do 86.
7.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Gostyń: Brzezie nr 10, 10AB, 12 do 38, nr 39 do 59 nieparzyste, działki nr 157/9, 179/4, FUH KRIG, PERFEKT Biernat, sklep Jarożek, lakiernictwo Wojciechowski.
7.12 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Pępowo: Siedlec nr 48A do 51A, nr 100, 100A, działki nr 1/1, 57/1, betoniarstwo Kowalkowski.
8.12 od godz. 9:00 do 15:00


powiat nowotomyski

Gmina Kuślin miejscowość Dąbrowa 9, 9A, od 33 do 37, działki 43/2, 43/3, 44/2, 108/3
2.12 od godz. 8:00 do 14:30


Gmina Lwówek miejscowość Lipka Wielka od 19 do 25 działka 90/1
3.12 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Pakosław: Podborowo nr 19 (działka nr 668/4).
4.12 od godz. 8:30 do 15:30


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sękowo 15, 16, od 18 do 22A, działki 96, 137/12, 139/4, 400/1; gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno 200, 201, działki 9/1, 871/1, 871/5,
6.12 od godz. 9:30 do 11:30


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sękowo działka 17/19
6.12 od godz. 12:30 do 14:30


gm. Kuślin miejscowości Krystianowo od nr 51 do nr 63, nr 78, działka nr 78/2. miejscowości Michorzewo nr 48, 49, od nr 51 do nr 59, nr 61, 62, 63, 78, działka nr 78/2. Łaz nr 50, 50a, 51. miejscowości Trzcianka ul. Huby nr 51.
7.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Kuślin miejscowości Krystianowo od nr 51 do nr 63, nr 78, działka nr 78/2. miejscowości Michorzewo nr 48, 49, od nr 51 do nr 59, nr 61, 62, 63, 78, działka nr 78/2. Łaz nr 50, 50a, 51. miejscowości Trzcianka ul. Huby nr 51.
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Kuślin miejscowość Dąbrowa działki 66/16, 66/17, 66/18
8.12 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Lwówek miejscowości Zębowo ul. Polna nr 1, 6, 8. miejscowości Komorowice od nr 24 do nr 31, działka nr 146/2.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna działka nr 83/18. ul. Łąkowa działka nr 83/9. ul. Rubinowa.
9.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno od nr 27e do nr 30b, nr 35, 35a, 36, 39, 30, 40a, 41, działki nr 793/1, 804/15, 804/17, 805/10, 807/3. ul. Sątopska działka nr 805/9. miejscowości Paproć nr 49. miejscowości Stary Tomyśl działka nr 793/1.
9.12 od godz. 10:00 do 12:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowość Przyłęk nr 41, 62, 62b, 63, 74, 75, od nr 77 do nr 81a, nr 81c, działki nr 323/21, 347/9, 349/4, 377/1, 383/4, 401/7, 401/13, 403/6.
9.12 od godz. 12:00 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Nowy Tomyśl ul. Zachodnia 8, działki 1428/5, 1533/1, 1529/29
10.12 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Kuślin miejscowość Wąsowo ul. Wschodnia działki 745/3, 745/4
10.12 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 183j, 183k, 183l, działki nr 238/9, 247/6, 889/8.
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


gmina Nowy Tomyśl miejscowości Bukowiec ul. Sątopska 8a, 10 od 3 do 25 nieparzyste, działka nr 163/16, Przepompownia Ścieków, Remiza Strażacka, Klub i Kółko Rolnicze; ul. Powstańców Wielkopolskich 20, 22, działki 213/1, 218/2 . miejscowości Sątopy 12, 14, 16, 17, 18, 19 działka nr 524/4, 801/8.
14.12 od godz. 8:00 do 17:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sątopy ul. Polna 7, 11, 13, 13a, 15, 17, 33, 35, 37; ul. Bukowiecka 1, 2, 2a; ul. Kościelna od 1 do 22
15.12 od godz. 8:30 do 16:00


Gmina Lwówek miejscowość Lipka Wielka od 19 do 25; działka 90/1
15.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Grubsko nr 38, 39, 39a, działki nr 65/2, 65/5, 65/16, 65/23.
20.12 od godz. 9:00 do 12:00


powiat złotowski

gm. Wąsosz: Dochowa, Rudna Mała - całe miejscowości.
2.12 od godz. 8:00 do 14:00


Jastrowie ul. Kilińszczaków 16F.
3.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Wąsosz: Gola Wąsoska nr 1D, 5A, 5C, 5D, nr 8 do 25, działki nr 83/2, 120, 129, 125/1, 125/5, 128/1, 135/3, 259/1, PLUS, POLKOMTEL, T-MOBILE.
4.12 od godz. 8:30 do 11:30


Blękwit 35C, 35J, działka numer 56na5.
6.12 od godz. 8:00 do 14:00


Nowy Dwór dz. 4na23, 4na26.
8.12 od godz. 8:30 do 13:30


powiat wrzesiński

Września ul. Słowian, ul. Pułaskiego,
2.12 od godz. 8:30 do 13:00


WRZEŚNIA ul. KORALOWA 30, ul. LAZUROWA 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 5, 8, 9, ul. TĘCZOWA 1, 2B, 2A, 3, 5, 7, 9, DZ. 341/13, ul. ŚWIĘTOKRZYSKA 341/14, 75, 77, 79, 81, 89, 91,
3.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Piaski Godurowo - cała miejscowość (oprócz nr 1 do 3A); Zabornia - cała miejscowość; Smogorzewo działka nr 206/4 Zakład Usług Komunalnych; Strzelce Wielkie nr 100, 107, działki nr 15/2, 17, 18, 19, 39/1, T&T, ZUH Dominiak.
3.12 od godz. 9:00 do 14:00


TARGOWA GÓRKA ul. MADERA 10, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9,
6.12 od godz. 9:30 do 14:00


RACŁAWKI 1, 2, 3, 4, 6, 7, TARGOWA GÓRKA ul. ROLNA 3A, ul. MADERA 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, ul. ŁUKASIŃSKIEGO 1, 2, 2A, 25, ul. ŚREDZKA 16, 18, DZ. 113/4, 16A,
13.12 od godz. 9:00 do 15:00


OPATÓWKO 1, 11, 12, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, dz. 49/18, PODSTOLICE ul. DWORCOWA 1/1, 2/1, 2/2, 6, 8, DZ. 157/21, DZ. 157/4, DZ. 158,
17.12 od godz. 8:30 do 14:30


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: ul. Powstańców Wielkopolskich nr 2 (zasilanie od strony ul. Powstańców Wlkp. nr 4), nr 4, nr 6 do 15, nr 17, FHU Mikołajczyk, sklep Kapska, przepompownia, Usługi Rolnicze Szczepański; ul. Stawna - cała ulica oprócz nr 1.
2.12 od godz. 9:00 do 14:30


Przemęt: ul. Głęboka nr 1, 2A, 3, 4, 4A, 6, 6A, 8, 10, działka nr 907/1 do 907/13, PHU Czapla; ul. Nowa - cała ulica; ul. Powstańców Wlkp. 65, 69 do 70B, działki nr 473/3, 473/5, 884/17.
6.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Przemęt: Osłonin ul. Bukowa nr 1, 3, 5, 10, 12, 14; ul. Gajowa nr 6, 8, 10.
7.12 od godz. 8:00 do 10:30


gm. Przemęt: Wieleń ul. Letniskowa nr 5 do 7, działki nr 170/22, 170/28, 170/29.
7.12 od godz. 10:30 do 13:00


powiat śremski

DOLSK ul. BRZOZOWA DZ. 673/4, ul. OGRODOWA,
3.12 od godz. 9:00 do 11:00


RADOSZKOWO II-37, II/39, przepompownia ścieków P2, Radoszkowo Drugie II/38,
10.12 od godz. 9:00 do 11:00


powiat kolski

Murzynówko 6-9
7.12 od godz. 8:00 do 12:00


powiat kaliski

Czyżkowo 37, 38, 40, 41, 42, 43, działka nr 43.
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat koniński

Koziegłowy: ul. Polna od 1 do 17, ul. Poznańska od 3 do 13, 15C.
8.12 od godz. 8:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Okazje

Nowe obostrzenia od 1 grudnia

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie