Wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie 6.12 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Newsroom 360
Newsroom 360
Brak prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule
Brak prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule istockphoto.com/shoo_arts
Udostępnij:
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 6.12? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (6.12 9:08) nie ma prądu w wielkopolskim?

Leszno

Leszno: ul. Fabryczna nr 7, 9; ul. Raszyńskiego - cała ulica.
6.12 od godz. 7:30 do 17:30


powiat kościański

gm. Śmigiel: Nietążkowo ul. Topolowa nr 12, działki nr 761, 762, 764, 766.
6.12 od godz. 7:30 do 10:30


powiat poznański

gm. Stęszew miejscowości Stęszew ul. Kwiatowa nr 21 Rodzinny Ogród Działkowy, nr 22a, od nr 24 do nr 46, od nr 48 do nr 66 parzyste, działki nr 285/5, 1345/10. ul. Wenecka nr 1. ul. Józefa Łukaszewicza działka nr 200.
6.12 od godz. 8:00 do 10:00


Gruszczyn: ul. Katarzyńska od 42 do 58 parzyste, 53, 55, 57, dz. 234/11, ul. Klematisowa od 2 do 10 parzyste.
6.12 od godz. 8:00 do 11:00


Plewiska: ul. Kolejowa 43 (Orlen).
6.12 od godz. 8:30 do 13:00


gm. Buk miejscowości Niepruszewo ul. Malinowa nr 25, działki nr 94/31, 94/32.
6.12 od godz. 9:00 do 13:00


Łoskoń Stary 11-16, 46, dz. 65, dz. 58/8
6.12 od godz. 9:00 do 14:00


powiat złotowski

Blękwit 35C, 35J, działka numer 56na5.
6.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Biała 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 91, działka nr 23/7, 24/4, 25/3, 25/4, 109, 127/1, 23/4, 23/5, 23/6, 23/8, 115/4, 170;
6.12 od godz. 8:00 do 10:00


miejscowość Nowina 18 do 26, działka 118/3.
6.12 od godz. 8:30 do 14:00


Niekursko ulice Świerczewskiego 43,44, Boczna 6,dz.315,5,7,8
6.12 od godz. 8:51 do 16:00


powiat obornicki

miejscowość Gorzewo 52, 56, 56A, 58.
6.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Wargowo od nr 80 do nr 83, działki nr 1/12, 22/1. miejscowości Świerkówki działki nr 1/12, 20/1, 20/2.
6.12 od godz. 8:30 do 15:00


powiat gostyński

gm. Krobia: Sułkowice nr 3A, 3B, nr 4 do 16, nr 107 do 113, działki nr 267/2, 39/1.
6.12 od godz. 8:00 do 16:00


powiat leszczyński

gm. Lipno: Smyczyna nr 8 do 16E, 17A GOMA, działki nr 37/1, 367/1.
6.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Lipno: Smyczyna nr 5 do 7, nr 18A Firma Grześkowiak, 21A, 21B, działki nr 367/1, 370/8, 370/9, 372/8 do 372/18, 388/16.
6.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Lipno: Wilkowice ul. Usługowa nr 51, 55, 57, DOMBUD.
6.12 od godz. 9:00 do 13:00


Papiernia, Tłucznia
6.12 od godz. 4:10 do 10:00


powiat rawicki

gm. Jutrosin: Bielawy, Pawłowo, Piskornia, Zmysłowo, Żydowski Bród, Wielki Bór - całe miejscowości; Rogożewo (Ochłoda) nr 48 do 52, działki nr 35/4, 378, Gospodarstwo Rolne GRZEŚKOWIAK.; Zygmuntowo nr 1 leśniczówka.
6.12 od godz. 8:30 do 15:30


powiat wolsztyński

Przemęt: ul. Głęboka nr 1, 2A, 3, 4, 4A, 6, 6A, 8, 10, działka nr 907/1 do 907/13, PHU Czapla; ul. Nowa - cała ulica; ul. Powstańców Wlkp. 65, 69 do 70B, działki nr 473/3, 473/5, 884/17.
6.12 od godz. 9:00 do 14:00


powiat pilski

gm. Chodzież, Gołe Pole 54, działka nr 7101/3.
6.12 od godz. 7:23 do 14:00


powiat szamotulski

Nowa Wieś ul. Szkolna 51.
6.12 od godz. 7:58 do 14:15


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Nowina 18 do 26, działka 118/3.
7.12 od godz. 8:30 do 14:00


miejscowość Nowina 18 do 26, działka 118/3.
8.12 od godz. 8:30 do 14:00


Biała 38, 42, 44, 77, działka nr 187/6, 189/8, 189/10, 189/11, 189/13, 189/14, 189/15, 189/17, 189/20, 189/21, 189/22, 157/2, 159, 187/2, 187/3, 189/6;
6.12 od godz. 10:00 do 12:00


Biała 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, działka nr 139/3, 144/4, 150, 184/8, 190/7, 190/8, 190/11, 190/12, 190/14, 190/16, 190/21, 190/27, 190/28, 133/1, 189/7, 189/26, 196/1, 199/1, 199/6, 246/2.
6.12 od godz. 12:00 do 14:00


Żelichowo 56, działka nr 7077/2.
7.12 od godz. 8:00 do 10:00


Biała ul. Kościelna, ul. Polna.
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Żelichowo 57, 58, 59.
7.12 od godz. 10:00 do 12:00


Żelichowo 46, 48.
8.12 od godz. 8:00 do 11:00


Żelichowo 50, 51, działka nr 270/4.
8.12 od godz. 11:00 do 13:00


Kruteczek 26, 26A, leśniczówka, Nowina 18B, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 24, 24A, 25, 26, 27, 27C, 28, 29A, 29C, działka nr 71, 204/10.
9.12 od godz. 8:30 do 14:00


Śmieszkowo ul. Wiśniowa działka nr 111/5, 111/6, 111/8.
9.12 od godz. 9:00 do 11:00


powiat nowotomyski

Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sękowo 15, 16, od 18 do 22A, działki 96, 137/12, 139/4, 400/1; gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno 200, 201, działki 9/1, 871/1, 871/5,
6.12 od godz. 9:30 do 11:30


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sękowo działka 17/19
6.12 od godz. 12:30 do 14:30


gm. Kuślin miejscowości Krystianowo od nr 51 do nr 63, nr 78, działka nr 78/2. miejscowości Michorzewo nr 48, 49, od nr 51 do nr 59, nr 61, 62, 63, 78, działka nr 78/2. Łaz nr 50, 50a, 51. miejscowości Trzcianka ul. Huby nr 51.
7.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Kuślin miejscowości Krystianowo od nr 51 do nr 63, nr 78, działka nr 78/2. miejscowości Michorzewo nr 48, 49, od nr 51 do nr 59, nr 61, 62, 63, 78, działka nr 78/2. Łaz nr 50, 50a, 51. miejscowości Trzcianka ul. Huby nr 51.
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Kuślin miejscowość Dąbrowa działki 66/16, 66/17, 66/18
8.12 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Lwówek miejscowości Zębowo ul. Polna nr 1, 6, 8. miejscowości Komorowice od nr 24 do nr 31, działka nr 146/2.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna działka nr 83/18. ul. Łąkowa działka nr 83/9. ul. Rubinowa.
9.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno od nr 27e do nr 30b, nr 35, 35a, 36, 39, 30, 40a, 41, działki nr 793/1, 804/15, 804/17, 805/10, 807/3. ul. Sątopska działka nr 805/9. miejscowości Paproć nr 49. miejscowości Stary Tomyśl działka nr 793/1.
9.12 od godz. 10:00 do 12:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowość Przyłęk nr 41, 62, 62b, 63, 74, 75, od nr 77 do nr 81a, nr 81c, działki nr 323/21, 347/9, 349/4, 377/1, 383/4, 401/7, 401/13, 403/6.
9.12 od godz. 12:00 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Nowy Tomyśl ul. Zachodnia 8, działki 1428/5, 1533/1, 1529/29
10.12 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Kuślin miejscowość Wąsowo ul. Wschodnia działki 745/3, 745/4
10.12 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 183j, 183k, 183l, działki nr 238/9, 247/6, 889/8.
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


gmina Nowy Tomyśl miejscowości Bukowiec ul. Sątopska 8a, 10 od 3 do 25 nieparzyste, działka nr 163/16, Przepompownia Ścieków, Remiza Strażacka, Klub i Kółko Rolnicze; ul. Powstańców Wielkopolskich 20, 22, działki 213/1, 218/2 . miejscowości Sątopy 12, 14, 16, 17, 18, 19 działka nr 524/4, 801/8.
14.12 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna ul. Powstańców Wielkopolskich nr 11, od nr 13 do nr 20, działki nr 38/2, 39/3, 63, od 65/2 do 65/7.
14.12 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Lwówek miejscowość Zębowo ul. Miłostowska 18, 27, 29, 38, 38a, działka 102/6
14.12 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sątopy ul. Polna 7, 11, 13, 13a, 15, 17, 33, 35, 37; ul. Bukowiecka 1, 2, 2a; ul. Kościelna od 1 do 22
15.12 od godz. 8:30 do 16:00


Gmina Lwówek miejscowość Lipka Wielka od 19 do 25; działka 90/1
15.12 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sątopy ul. Dworcowa 2; ul. Szkolna od 1 21, nieparzyste od 23 do 41, szkoła, świetlica
16.12 od godz. 8:30 do 16:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sątopy ul. Dworcowa 2; ul. Szkolna od 1 21, nieparzyste od 23 do 41, szkoła, świetlica
17.12 od godz. 8:30 do 16:00


gm. Kuślin miejscowości Kuślin ul. Emilii Szczanieckiej nr 19, od nr 22 do nr 25, działki nr 423, 484, 485, 496/3, 496/9.
20.12 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Kuślin miejscowości Wąsowo ul. Cegielnia nr 1. ul. Leśniczówka nr 1. miejscowości Głuponie nr 76, 77. miejscowości Kuślin ul. Boczna od nr 2 do nr 4
20.12 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Grubsko nr 38, 39, 39a, działki nr 65/2, 65/5, 65/16, 65/23.
20.12 od godz. 9:00 do 12:00


powiat wrzesiński

TARGOWA GÓRKA ul. MADERA 10, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9,
6.12 od godz. 9:30 do 14:00


Września ul. Sikorskiego dz. 1313/13, Gutowo Wielkie dz. 195/63,
9.12 od godz. 9:00 do 11:00


Ul. Nekielska 102, 108, 112, 113, 114, 119, 128, 13, 17, 132, 285, 29, 33, dz. 128, 290, 291, 289, 132, 362
9.12 od godz. 9:00 do 14:00


WINNA GÓRA 11, 13, 15, 15A, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 23B, 24, 23,
10.12 od godz. 8:30 do 11:30


RACŁAWKI 1, 2, 3, 4, 6, 7, TARGOWA GÓRKA ul. ROLNA 3A, ul. MADERA 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, ul. ŁUKASIŃSKIEGO 1, 2, 2A, 25, ul. ŚREDZKA 16, 18, DZ. 113/4, 16A,
13.12 od godz. 9:00 do 15:00


RACŁAWKI 26, 27, 28, 29,
14.12 od godz. 13:00 do 15:00


powiat poznański

Siekierki Wielkie ul.Wspólna 1-13
6.12 od godz. 9:30 do 13:30


Gmina Buk miejscowość Kalwy u. Wierzbowa 12, 14, 16; cała ul. Sosnowa
6.12 od godz. 12:00 do 15:30


ul. Kwiatowa 1-5, Okrężna 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Pogodna 1, 5, Rogozińska 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Kupiecka 1, 2, 3, 5, Kuźnicza 1-8, Przewozowa 1, 3, 5, 7, 9, 11, Przebędowo 9, 62, 63
7.12 od godz. 6:30 do 9:15


Rodzinne Ogródki Działkowe Bratek
7.12 od godz. 8:00 do 20:00


Bogucin: ul. Sosnowa od 10 do 66 parzyste, dz. 12.
7.12 od godz. 8:00 do 13:30


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Owocowa 16, 18, oświetlenie drogowe
7.12 od godz. 8:30 do 9:30


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Owocowa 16, 18, oświetlenie drogowe
7.12 od godz. 19:00 do 20:00


Swarzędz: ul. Zamkowa 30, 30B-D, dz. 76/49 (hydrofornia).
7.12 od godz. 8:30 do 12:00


Gortatowo: ul. Bajkowa dz. 68/6, ul. Kapela, ul. Kubusia Puchatka, ul. Złota Polana, ul. Nad Cybiną 1, 3, 4, ul. Fabryczna od 10 do 24 parzyste, od 7 do 17 nieparzyste, 17A, ul. Darniowa od 1 do 10 bez 9.
7.12 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Kręta od nr 1 do nr 17, nr 25, 37, 37a, 58, działki nr 109/2, 121/4, 126/3, 126/4, 135. ul. Szamotulska nr 1n 1a, 1b od nr 3 do nr 11c, nr 13, 15, 15a, 17a, 17b, działki nr 13/2, 115/7, 130/4.
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Dopiewo miejscowość Więckowice ul. Jeziorna nieparzyste od 27 do 53
7.12 od godz. 9:00 do 12:00


ul. Bukowa, Klonowa
7.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Wiśniowa. ul. Bukowska nr 68, 82, 84, 86, działka nr 27/12.
7.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Dąbrowa ul. Szkolna nr 4, od nr 5 do nr 13, nr 15, 17, działki nr 80/1, od 108/2 do 108/5, 110. ul. Zachodnia nr 5, 7, działki nr 436, 745/5. ul. Wiejska nr 73.
7.12 od godz. 12:30 do 15:00


Tuczno ul. Pocztowa bud. nr 1, 3, 5, 6, 8, 11, ul. Wolności bud. nr 1, 2, 3, 4a, 12, ul. 1 Maja 11.
8.12 od godz. 8:00 do 13:00


Swarzędz: os. Czwartaków od 23/1 do 23/9, od 23/17A do 23/25, 23/2, ul. Dąbrowszczaków 14, 15, 18, 19, 27, ul. Cieszkowskiego 32.
8.12 od godz. 8:00 do 11:00


Zalasewo: ul. Kórnicka 185, 187.
8.12 od godz. 8:00 do 12:00


Katarzynki: ul. Sasankowa, ul. Konwaliowa 4, 6.
8.12 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Róży nr 84, od nr 96 do nr 104 parzyste, nr 127, 129, działki nr 552/118, od 552/124 do 552/128, 552/214, 552/215.
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Swarzędz: ul. Grudzińskiego 2A-C, 5, od 4 do 16 parzyste, 20, 22, 24, 24B, os. Dąbrowszczaków 2, 6, 8/19, ul. Gruszczyńska, ul. Zamkowa 17, 17A-C, 20.
9.12 od godz. 8:00 do 11:00


Swarzędz: ul. Cicha, ul. Cmentarna od 2 do 14 parzyste, 3, 3A, od 5 do 15 nieparzyste, ul. Słowackiego 1, 3, 5.
9.12 od godz. 8:00 do 12:00


Przeźmierowo: ul. Lotnicza od 1 do 13 nieparzyste, od 2 do 26 parzyste, ul. Zachodnia, ul. Rzemieślnicza 10.
9.12 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Przy Jeziorze. ul. Wodna ul. Otowska nr 13, 46, 60, działki nr 60/1, 68/1, 79/8, 97/5, 558.
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Żurawia nr 12, 14, działki nr 63/30, 63/42.
9.12 od godz. 12:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Trzcielin działki od nr 10/97 do nr 10/105. ul. Wilgi. ul. Pułkownika Andrzeja Kopy nr 1, 3, 5, od nr 12 do nr 24 parzyste, działki nr 10/81, 12/17.
10.12 od godz. 8:00 do 12:00


Buszkówiec 1-7
10.12 od godz. 8:30 do 14:30


PUSZCZYKOWO ul. CHROBREGO 1-18, 20, 22,
10.12 od godz. 8:30 do 9:30


gm. Stęszew miejscowości Wronczyn ul. Główna od nr 27 do nr 41 nieparzyste, od od nr 62 do nr 66a parzyste, działka nr 269, Hydrofornia, Spółdzielnia Produkcji Rolnej Przetwórstwa Handlu. ul. Polna. ul. Parkowa.
10.12 od godz. 9:00 do 12:00


Biskupice ul. Główna 132, 134, 173, ul. Rzemieślnicza
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Lusowo ul. Przylesie 16, 18, 26, działki 500, 533, 577, 578, 579; cała ul. Jemiołowa, Łozowa, Jaśminowa, Siedliskowa, Zagrodowa; Miejscowość Otowo ROD Otowo
14.12 od godz. 8:00 do 9:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Lusowo ul. Przylesie 16, 18, 26, działki 500, 533, 577, 578, 579; cała ul. Jemiołowa, Łozowa, Jaśminowa, Siedliskowa, Zagrodowa; Miejscowość Otowo ROD Otowo
14.12 od godz. 16:00 do 18:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Rumianek ul. Nowa nr 2a, 3, 5, 5a, od nr 11 do nr 25 nieparzyste, nr 34, 40, 42, działki nr 24/4, 24/15, 25/3, 26/1, 27/4, 125/3, 127/2.
14.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Stęszew miejscowości Strykowo ul. Towarowa od 1 do 3. ul. Cyprysowa 3, działka nr 152/6.
14.12 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Dopiewo miejscowość Więckowice ul. Zbożowa działka 160/17; ul. Pszenna 160/11, 160/12; ul. Owsiana działki 160/21, 160/22
14.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Zborowo ul. Lotnicza.
14.12 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Dopiewo miejscowość Gołuski ul. Polna działki 13/1, 18/3; cała ul Kukułcza
15.12 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Dopiewo miejscowość Konarzewo nieparzyste od 3 do 11, działka 501/6; ul. Poznańska od 8 do 18 działka 542/13
15.12 od godz. 8:00 do 14:00


KONINKO, SZCZYTNIKI ul. JASTRZĘBIA, ul. JEZIORNA, ul. NAD WODĄ, OSIEDLE PARKOWE, ul. SKOWRONKOWA, ul. Bajkowa, ul. ŻURAWIA,
15.12 od godz. 9:00 do 9:30


KONINKO, SZCZYTNIKI ul. JASTRZĘBIA, ul. JEZIORNA, ul. NAD WODĄ, OSIEDLE PARKOWE, ul. SKOWRONKOWA, ul. Bajkowa, ul. ŻURAWIA,
15.12 od godz. 16:30 do 17:00


PUSZCZYKOWO ul. MAZURSKA PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW,
15.12 od godz. 9:00 do 12:30


gm. Stęszew miejscowości Antoninek od nr 1 do nr 3, nr 5, 7. miejscowości Antonin działka nr 3.
16.12 od godz. 13:00 do 16:00


KROSNO ul. GŁÓWNA 110,
17.12 od godz. 8:30 do 14:00


Puszczykowo Zaborze ul. Zaborska 24-28, DZ. 26
17.12 od godz. 9:00 do 14:00


DZIEĆMIEROWO ul. KATOWICKA 28, 28C, 30,
17.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Leśna nr 8a, 8c, 8d, 8e.
17.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Buk miejscowości Wiktorowo od nr 2 do nr 10, działka nr 7/1.
17.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Golęcińska nr 42, 44, od nr 48 do nr 76 parzyste, działki nr 263, 267, 268/1. miejscowości Kiekrz ul. Kierska nr 82.
20.12 od godz. 8:00 do 14:00


Leszno

Leszno ul. Elizy Orzeszkowej nr 1, 2, 4, 10, 12, 14, działka nr 150; ul. Marii Konopnickiej nr 1 do 10, nr 12, działki nr 6/3, 6/5.
6.12 od godz. 9:30 do 16:30


Leszno ul. Berwińskich nr 10 do 13; ul. Fabryczna nr 1, 4, 7, 9; ul. Kazimierza Karasia nr 20 MENTIS; ul. Ks. Frankiewicza - cała ulica; ul. Raczyńskiego - cała ulica; ul. Śniadeckich nr 2, 4, nr 10 do 20 parzyste, nr 11 do 19 nieparzyste - przyłącza napowietrzne, nr 21A, 22, 24, 24A, działka nr 24/21; ul. Willowa działki nr 39/4 do 39/6, garaże; ul. Zacisze nr 8A do 13, nr 17 do 21, FOCUS, kancelaria, przedszkole, UT Lester.
8.12 od godz. 7:30 do 18:30


Leszno: ul. Juliusza Kossaka nr 13, 17, działka nr 32/6, 32/7; ul. Wita Stwosza nr 4; ul. Stanisława Witkiewicza - cała ulica.
10.12 od godz. 8:30 do 14:45


powiat kolski

Murzynówko 6-9
7.12 od godz. 8:00 do 12:00


powiat kaliski

Czyżkowo 37, 38, 40, 41, 42, 43, działka nr 43.
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat obornicki

Cieśle 8A, 11, 14, 14A, 16, ul. Cmentarna 12, 13, ul. Wągrowiecka 17, Rogoźno ul. Cmentarna działka nr 36/1, 36/2, ul. Wągrowiecka 2, 2A, 4, ul. Za Jeziorem 1, 2A, 2B, 3, 5, ul. Żurawia 3, 5, 7, 9.
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


Gościejewo 89, 90, 91, 92, 92a, 92b, 92c, 92d, 93, 93a, 93b, 93c, 93d, 93e, 94, 94a, 95, 95a.
8.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Uścikowo nr 53d, 53e, 53ł, 53m, 53n, 53o, działka nr 336/10.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Oborniki miejscowości Objezierze nr 9, 9a, 9b, 11, działki nr 28, 180, 181, 184, 186/2, 188, Hydrofornia, PHU Zarzycka, Były PGR, Gorzelnia, Internat ZSR, Pronat, Kowr.
9.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Słonawy od nr 36 do nr 44, działki nr 7/5, 11/2, 11/8. Osiedle Maślerki.
10.12 od godz. 8:00 do 15:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Osłonin ul. Bukowa nr 1, 3, 5, 10, 12, 14; ul. Gajowa nr 6, 8, 10.
7.12 od godz. 8:00 do 10:30


gm. Przemęt: Wieleń ul. Letniskowa nr 5 do 7, działki nr 170/22, 170/28, 170/29.
7.12 od godz. 10:30 do 13:00


gm. Przemęt: Bucz Nowy - cała miejscowość; Kluczewo ul. Akacjowa, Długa, Prosta, Siekowska, Słoneczna, Szkolna - całe ulice; ul. Przemęcka nr 1 do 12.
9.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Przemęt: Osłonin ul. Botaniczna, Brzoskwiniowa, Dębowa, Grzybowa, Jeziorna, Kwiatowa, Łąkowa, Okrężna, Polna, Plażowa, Rybacka, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wędkarska, Wietrzna - całe ulice; ul. Parkowa nr 13, nr 15 do 28B, działki nr 32/8, przepompownia.
9.12 od godz. 8:30 do 12:30


Przemęt: ul. Powstańców Wielkopolskich nr 2 (zasilanie od strony ul. Powstańców Wlkp. nr 4), nr 4, nr 6 do 15, nr 17, FHU Mikołajczyk, sklep Kapska, przepompownia, Usługi Rolnicze Szczepański; ul. Stawna - cała ulica oprócz nr 1.
10.12 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Przemęt: Perkowo ul. Głęboka - cała ulica; ul. Konwaliowa nr 1 do 6; ul. Powstańców Wielkopolskich nr 1, 2, 4, 6; ul. Wolsztyńska nr 2 do 21, działki nr 158/3, 167/1, przepompownia.
10.12 od godz. 8:30 do 12:30


powiat kościański

gm. Czempiń: Betkowo ul. Zielona nr 21, nr 18 do 28 parzyste, nr 33 do 39 nieparzyste, działki nr 25/28, 25/30, nr 25/38 do 25/50, nr 25/56.
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Kościan: Turew ul. Podgórna nr 4, 8, działka nr 120/14, 124/2, gorzelnia, TOP FARMS; ul. Szkolna nr 1 do 11 nieparzyste, nr 4A, 6, nr 10 do 14 parzyste, działka nr 127/5, TOP FARMS.
8.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Kościan: Turew ul. Podgórna nr 4, 8, działka nr 120/14, 124/2, gorzelnia, TOP FARMS; ul. Szkolna nr 1 do 11 nieparzyste, nr 4A, 6, nr 10 do 14 parzyste, działka nr 127/5, TOP FARMS.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Deptak nr 1, 2 przyłącze napowietrzne, 4, 23, 36, 50 kiosk, działki nr 60/38, 67; ul. Leśna nr 6 hydrofornia; ul. Szarotkowa nr 2, działka 60/163.
10.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Deptak nr 3 do 15 nieparzyste, działki nr 177/3 do 177/13, nr 177/15; ul. Leśna nr 4.
10.12 od godz. 8:00 do 12:30


Kościan Os. Nad Łąkami nr 56 do 75A, 78, działki nr 3261/8, 3261/78, 3261/79, 3261/80, 3261/103, 3261/105, 3261/121, nr 3261/125 do 3261/140, 4463/3, 4463/4, 4463/10, 4463/40, 4463/42, 4523, KM HOUSE.
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat leszczyński

gm. Rydzyna: Kłoda nr 72 do 77, nr 84, 85 do 92J, nr 93 do 94, nr 95 do 100, działki nr 475/3, 480/4, 551/3, 551/1, 551/4, 552/7, 553/1 do 553/7, 554, 560/4, FINDO INVEST, Zakład Stolarski Jakubowski, Centrum Integracji Społecznej, FUH Szulc, GR Szulc, przepompownie; ul. Kolejowa nr 7 (działki nr 479/1, 479/2, 480/3, 480/4, FUH Sobasik, PKP).
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Lipno: Wilkowice MOP Wilkowice, MOP Gołanice, sygnalizacja i oświetlenie drogi S5, sygnalizacja i oświetlenie drogi powiatowej 4771P.
7.12 od godz. 8:30 do 16:30


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Wiśniowa - cała ulica (oprócz nr 33, 35, 37, działki nr 334/28).
8.12 od godz. 8:30 do 16:00


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Jabłonkowa - cała ulica (oprócz nr 1); ul. Poziomkowa - cała.
9.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Lipno: Klonówiec nr 4 do 9B, nr 19A, nr 35 do 37I, działki nr 156/2, 165/3, 165/5, 184/3, 199/6, ZUH FORNA; Żakowo nr 2 do 25, nr 28 do 33, nr 44 do 47, działki nr 92/5, 95/5, 114/2, 125/5, 136/4 do 136/6, 229/6, gospodarstwo rolno-nasienne.
9.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Święciechowa: Niechłód nr 22 do 31, nr 42A, 42B, 42C (wspólnota mieszkaniowa), nr 45 do 45E, 46A, działki nr 20/5, 36/5, 60, 105/3, KRASNOLUDEK, parafia, RAFIS.
10.12 od godz. 7:30 do 11:30


gm. Włoszakowice Boszkowo-Letnisko ul. Turystyczna działka nr 618/19
10.12 od godz. 7:30 do 11:00


gm. Święciechowa: Henrykowo ul. Diamentowa nr 5, 9, 12, 12A, działki nr 508/4, 533/1, 533/4, 533/5.
10.12 od godz. 9:30 do 13:30


Osieczna ul. Łącko nr 1 do 4, nr 7, 9; ul. Okulickiego nr 7; Plac 600-lecia - cały;
10.12 od godz. 9:30 do 11:30


Włoszakowice ul. Wiosenna - cała ulica.
10.12 od godz. 11:00 do 14:30


gm. Włoszakowice: Tłucznia nr 1, 2, działki nr 719, 5047/1, 5048/1, harcerska baza obozowa.
13.12 od godz. 7:30 do 14:30


powiat chodzieski

Szamocin ul. Plac Wolności 17, 21, Kościół.
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Rataje ul. Leśna Polana działka nr 718/2.
8.12 od godz. 8:00 do 14:00


Laskowo ul. Bukowa działka nr 677, 678.
10.12 od godz. 8:00 do 14:00


Margonin ul. Rolna 12, działka nr 889/1.
10.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat gostyński

gm. Pępowo: Babkowice nr 43 do 45, nr 52 do 58.
7.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Pępowo: Babkowice nr 47 do 51: Siedlec nr 84 do 86.
7.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Gostyń: Brzezie nr 10, 10AB, 12 do 38, nr 39 do 59 nieparzyste, działki nr 157/9, 179/4, FUH KRIG, PERFEKT Biernat, sklep Jarożek, lakiernictwo Wojciechowski.
7.12 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Gostyń: Kunowo ul. Gostyńska nr 2 restauracja Kunowianka, 3, działka 217/25 GR Wawrzyniak, Szkółka drzew i roślin; ul. Kościańska nr 1 do 4, nr 6, 8, kościół; ul. Kwiatowa nr 2, nr 4 do 6, nr 8 do 34 parzyste, DINO, Zakład Stolarski Padurscy, działka nr 221; ul. Wąska nr 11 do 17 nieparzyste.
8.12 od godz. 8:00 do 12:30


gm. Gostyń: Kunowo ul. Gostyńska nr 4 do do 25; 27 do 51 nieparzyste, PHU Ziółek, blacharstwo-lakiernictwo Krzyżostaniak, lakiernictwo Kubski, OSP, ORANGE; ul. Wąska nr 1 do 9, GR Klupczyński.
8.12 od godz. 8:00 do 12:30


gm. Borek Wlkp. : Skoków - cała miejscowość (oprócz nr 60, 61 oraz działki nr 41/2 - stacja gazowa).
8.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Pępowo: Siedlec nr 48A do 51A, nr 100, 100A, działki nr 1/1, 57/1, betoniarstwo Kowalkowski.
8.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Pogorzela: Dobra Pomoc nr 1, 2, leśniczówka.
8.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Gostyń: Gola nr 80, 81, oczyszczalnia, PKP.
9.12 od godz. 8:30 do 10:30


Borek Wlkp. ul. Koźmińska nr 1, 1A, nr 6 do 9, PH Zdzisław, ZPHU Grzymisławska; ul. Zdzielska nr 25B do 40A (oprócz nr 25C, 26B, 27A, 28); ul. Zdzież - cała ulica.
9.12 od godz. 11:30 do 13:30


gm. Gostyń: Stankowo nr 1, 1A, 1B, 1D, 69, 69B, 70, działki nr 208, 219, 253, 255, 405/3, 214/2 przepompownia ścieków.
10.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Pogorzela: Małgów nr 15 do 30, PPHU CETERM.
10.12 od godz. 9:00 do 14:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Masłowo ul. Żurawia nr 1 do 33 nieparzyste.
8.12 od godz. 7:30 do 12:30


powiat gnieźnieński

Leżenica-Pogórze bud. 36, 35, 34, 33.
8.12 od godz. 7:30 do 13:00


miejscowość Dolaszewo działki 130/134, 130/135, ul. Krucza działki 130/128, 130/129.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


Goślinowo 138/1, 23, 24, 24/a, 25, 26, 29, 30. 30, 30/a, 30B, 31, 31/a, 31B, 32, 33, 33, 33, 33b, 33c, 33K, 33L, 34, 35, 35, 36, dz.139/1, dz.18/3, dz.20/3, dz.20/4 Goślinowo osiedle Piotrowskie 1, 13, 14, 15, 2, 3, 32, 3A, 4, 6, 7, 8, dz 374, dz.376
10.12 od godz. 8:30 do 14:00


Osiniec Osiedle Herbowe 11, 17, 39, dz. 31, 318, 320, 321
10.12 od godz. 10:00 do 15:00


Dąbrówka Kościelna 17-21
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


Dąbrówka Kościelna 17-21
14.12 od godz. 9:00 do 14:00


Gniezno Ul. Wrzesińska 39
15.12 od godz. 8:00 do 12:00


Ul. Antoniego Ludwiczaka, 1, 3, 5, 7, 9, 22, 23, 24, Ul. Gajowa, 36, 38, 40, 42, Ul. Prosta, 1, 3, 4, 5, 7, 9, 36
15.12 od godz. 9:00 do 15:00


Mikołajewice 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 500, dz. 50
16.12 od godz. 7:30 do 14:30


Żydowo dz. 327, 691, 391
16.12 od godz. 9:00 do 13:30


Borzątew 21, 22, 24, 12, 32, dz,12
16.12 od godz. 10:00 do 13:00


powiat złotowski

Wąsosz: ul. Powstańców Styczniowych nr 1 do 3 (oprócz nr 2A), nr 5 do 15 nieparzyste (oprócz nr 11), działka nr 254/1; ul. Rawicka nr 4 do 16 parzyste, nr 11, 11B, działka nr 233/4.
8.12 od godz. 7:30 do 12:30


Nowy Dwór dz. 4na23, 4na26.
8.12 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Wąsosz: Młynary - cała miejscowość; Pobiel nr 33B do 35A, nr 37, działki nr 322/2, 324/6, GAZ-SYSTEM.
8.12 od godz. 9:30 do 18:30


powiat szamotulski

gm. Kaźmierz miejscowości Komorowo ul. Jeziorna od nr 1 do nr 4, nr 6, 8, 8a, 10, 12, działki nr 29/5, 40/3, 40/4, Świetlica. ul. Wypoczynkowa nr 17, 20, 22, 23. ul. Słoneczna działka nr 29/8.
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Ostrolesie ul. Świętego Walentego nr 23. ul. Wernisażowa działka nr 204/4. miejscowości Jastrowo nr 2a, 25, 26.
9.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Ostrolesie ul. Świętego Walentego nr 23. ul. Wernisażowa działka nr 204/4. miejscowości Jastrowo nr 2a, 25, 26.
10.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Jastrowo nr 17, 18, 20, 21, 22, 30, 31, 33, 35. ul. Świętego Walentego nr 1, 3, 3a, 5, 9, 11, 13, 14, 17, od nr 19 do nr 29, 31, 37, działki nr 120/3, 169, 178/4, 180/2, 180/4, 180/5, 180/6, OSP. ul. Wernisażowa nr 2, działka nr 133/2.
9.12 od godz. 8:00 do 9:00


Pustelnia 1, działka nr 5/6.
9.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Obrzycko miejscowości Słopanowo. miejscowości Słopanowo Huby. miejscowości Obrowo. miejscowości Kobylniki od nr 1 do nr 24, nr 62, działki nr 27/7, 27/22, 31/1, 37/38, 215/12. miejscowości Obrzycko ul. Ostrorogska. ul. Wesoła. ul. kolejowa od nr 1 do nr 4. ul. Dworcowa nr 1. ul. Szamotulska od nr 5a do nr 10, działka nr 765/7. ul. Sportowa nr 1, 2, 3/1, 4, 6, 7, 8, 8/1. ul. Rzemieślnicza od nr 1 do nr 14, działka nr 987/2. miejscowości Karczemka nr 1.
9.12 od godz. 8:30 do 9:30


gm. Obrzycko miejscowości Słopanowo. miejscowości Słopanowo Huby. miejscowości Obrowo. miejscowości Kobylniki od nr 1 do nr 24, nr 62, działki nr 27/7, 27/22, 31/1, 37/38, 215/12. miejscowości Obrzycko ul. Ostrorogska. ul. Wesoła. ul. kolejowa od nr 1 do nr 4. ul. Dworcowa nr 1. ul. Szamotulska od nr 5a do nr 10, działka nr 765/7. ul. Sportowa nr 1, 2, 3/1, 4, 6, 7, 8, 8/1. ul. Rzemieślnicza od nr 1 do nr 14, działka nr 987/2. miejscowości Karczemka nr 1.
9.12 od godz. 14:30 do 16:30


gm. Kaźmierz miejscowości Pólko ul. Akacjowa. ul. Jesionowa. ul. Bytyńska nr 14, 18.
10.12 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Brodziszewo ul. Wjazdowa nr 6, 8, 12, od nr 14 do nr 19, nr 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 26, 26a, 27, działki nr 184/6, 325/8. ul. Kopanińska od nr 1 do nr 6, nr 8, działka nr 214. ul. Lipowa nr 4, 6, działki nr 214, 329. ul. Sokolnicka nr 1.
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Pniewy miejscowości Karmin nr 3, 17, 18, 19.
14.12 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Karmin nr 3, 17, 18, 19.
15.12 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Karmin nr 3, 17, 18, 19.
16.12 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Karmin nr 3, 17, 18, 19.
17.12 od godz. 9:00 do 16:00


powiat grodziski

Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Słocin działki 23/27, 23/42, 23/60, 23/79
8.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Pod Lipami nr 7, 8, 9, działki nr od 412/50 do 412/57.
9.12 od godz. 9:00 do 16:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Goździn 19, 20 od 22 do 30, działki 12/12, 117
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski cała ul. Narciarska
13.12 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Zdrój nr 26, 26u, 26w, 26v, 26z, 28h, 28j, 28k, 28l, działki nr 185/8, 185/9. miejscowości Kobylniki działka nr 185/5.
13.12 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski ul. Łyżwiarska parzyste od 4 do 26
13.12 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Łąkie 8, 9, od 11 do 30, TPSA, działka 88
14.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Nowotomyska nr 48, 50, 50PA, od nr 65 do nr 73a nieparzyste, działka nr 72/1. ul. Winna działki nr 3111/1, 3111/9.
15.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Rakoniewice miejscowości Łąkie od nr 94 do nr 115, działki nr 334, 342, 353, 365, 641/96, 694. miejscowości Nowe Łąkie nr 5. gm. Wolsztyn miejscowości Gościeszyn nr 24, działki nr 696/1, 696/3, 697/2, 697/4, 697/9, 697/14.
17.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Wypoczynkowa od nr 5 do nr 5e, nr 26, działki nr 2320, 3817, 3827, Przepompownia Ścieków.
20.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Zdrój nr 27, 28, 28a, 29, 30, 31f, 31l, od nr 32 do nr 34a, od nr 37 do nr 40b, działki nr 24/2, 173, 415/1, Strzelnica.
20.12 od godz. 11:00 do 14:00


powiat wągrowiecki

Kobylec ul. Szafranowa, ul. Cedrowa 1, ul. Falista 1, działka nr 47/9, ul. Klonowa, ul. Palmowa działka nr 59/7, ul. Wągrowiecka 5, 9, 17, 19, 21, 23, działka nr 134.
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


Wągrowiec ul. Nad Nielbą działka nr 1772/7.
9.12 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Bukowiec 7, 8, 9, działka 63/1, miejscowość Krosno 12, 13, 13A, 14, miejscowość Tarnowo Pałuckie 22, 23, 24, działki 39, 101/6, 103, 104, miejscowość Łekno 2, ul. Plebanki 1.
13.12 od godz. 8:00 do 14:00


Sławica: Ul. Wiejska 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, dz. 504, 501, 478, Ul. Plażowa 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, dz. 496, 499, 500
13.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat koniński

Koziegłowy: ul. Polna od 1 do 17, ul. Poznańska od 3 do 13, 15C.
8.12 od godz. 8:00 do 13:00


powiat pilski

gm. Szydłowo, miejscowość Dolaszewo działki 130/134, 130/135, ul. Krucza działki 130/128, 130/129.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


powiat międzychodzki

gm. Góra: Sułków nr 9 do 18.
9.12 od godz. 8:30 do 14:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Łężeczki działki nr 67/3, 67/5, 67/8, 125/2, 202/11.
10.12 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Dworcowa oprócz nr 2, 2a, 2b. ul. Nowa od nr 12 do nr 23. ul. Wojska polskiego od nr 5 do nr 14. ul. Różana nr 3.
13.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Główna nr 17, od nr 19 do nr 46, nr 48, działki nr 108/2, 134/3, 421/6, 421/7. ul. Kolejowa od nr 1 do nr 7. ul. Polna od nr 1 do nr 4c, działki nr 109, 111/3, 111/5. ul. Szkolna nr 1, 2, 37.
13.12 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Jeziorna. ul. Główna nr 6, 6a od nr 6 do nr 16, nr 18, 20, 21a, działki nr 280/2, 284/3, 296, Stacja Uzdatniania Wody. ul. Rolna od nr 1 do nr 8, działka nr 137/2.
13.12 od godz. 11:00 do 13:30


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Szkolna oprócz nr 1, 2, 32 i działki nr 392/1. ul. Widokowa.
14.12 od godz. 8:00 do 10:30


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Białcz od nr 8 do nr 17, nr 31, 32, 33, działka nr 147.
14.12 od godz. 10:30 do 15:00


gminie Sieraków miejscowości Śrem od nr 1 nr do 3, nr 5/1, od nr 23 do nr 25, nr 31, 32, 33, działki nr 29/od 3 do 5, 29/13, 17, 35/1, 35/7, 35/9, 35/15, 35/19, 37, 146. miejscowości Przemyśl od nr 1 do nr 6A, od nr 8 do nr 15/4, nr 20d, 21, 21a, 22, działki nr 2, 6/2, 6/3, od 15/1 do 15/4, 34, 64, 69, 301/1, 269/1, 105/1 Jurgowiak RSP. miejscowości Chalin nr 4, 20, 33, działki nr 29/1, 29/3, 29/4, 29/7, 29/10, 29/12, 29/13, 29/21, 32/2, 33, 35/1, 35/7, 35/9, 35/15, 37, 127/2, 146/5. miejscowości Góra od nr 8 do nr 35, nr 44, działki nr 47/10, 83/1, 84/1, 86/6, 86/10, 86/11, 86/13, 86/16, 86/17, 88/13, 88/16, 238, ZETBEER, Leśniczówka. miejscowości Góra Wybudowanie działki nr 65/3, 63/2. miejscowości Grobia od nr 33 do nr 36, od nr 41 do nr 54, działki nr 107, 108/1, 115, 123, 148, 292/1, Wysypisko, Hydrofornia Punkt Uzdatniania Wody.
15.12 od godz. 8:00 do 11:30


Gmina Sieraków miejscowość Tuchola 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 11d, 12, 22, działki 22, 42/12; cała ul. Poziomkowa
15.12 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Osiedle Daszyńskiego nr 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17b, od nr 18 do nr 28, nr 30, 31, 31a, od nr 58 do nr 73, działki nr 195, 788/6, 789/12, 842, 1989/2. ul. Kopalniana nr 1, 1a, 2, działki nr 2169/5, 2169/7.
15.12 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Kwilcz miejscowości Upartowo od nr 1 do nr 7, nr 16, od nr 18 do nr 28, nr 30, 31, działki nr 2/3, 102/5, OSP.
15.12 od godz. 11:30 do 12:30


gm. Kwilcz miejscowości Nowy Młyn 1/1 Gospodarstwo Rolno Rybackie.
15.12 od godz. 11:30 do 14:30


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Świerkowa. ul. Wierzbowa. ul. Brzozowa. ul. Klonowa. ul. Modrzewiowa. ul. Magnoliowa. ul. Kalinowa. ul. Lipowa od nr 1 do nr 12, nr 17, działka nr 199/2. ul. Chabrowa. ul. Konwaliowa. ul. Malwowa. ul. Różana. ul. Żurawia. ul. Miłostowska od nr 1 do nr 29, działki nr 14/1, 203/7, 203/14, Przepompownia Ścieków. ul. Liliowa nr 1. ul. Frezjowa nr 2. ul. Gumna. ul. Podgórna. ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 45. ul. Polna od nr 1 do nr 24, działka nr 83/143. ul. Powstańców Wielkopolskich 1a. ul. Zielona nr 1, działka nr 391/21. ul. Dworcowa. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do nr 16. ul. Nowa od nr 3 do nr 23, działki nr od 391/19, do 391/22. ul. 6 Stycznia 1919r. ul. Cypriana Kamila Norwida nr 1. ul. Międzychodzka. ul. Parkowa działka nr 82/41 Domek Letniskowy. miejscowości Stara Dąbrowa działka nr 32/5.
16.12 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Sieraków miejscowości Lutom nr 14, działki nr 9/31, 9/33. ul. Za Lasem od nr 13, do nr 18, nr 22, działki nr 9/28, 9/29, 9/34.
16.12 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Krańcowa. ul. Nowe Osiedle. ul. Krótka. ul. Usługowa. ul. Powstańców Wielkopolskich nr 1, 1b od nr 2 do nr 5b, od nr 12 do nr 13c, 15a. ul. Gumna nr 7a, 11a, 12, 15, 15a, działka nr 388/4, 388/8. ul. Nowa od nr 1 do nr 2b.
16.12 od godz. 9:30 do 10:30


gm. Kwilcz miejscowości Rozbitek od nr 1 do nr 18, nr 21, działki nr 20/19, 25, 27/6, 27/9, 36. miejscowości Kwilcz ul. Powstańców Wielkopolskich od nr 6 do nr 8, działka nr 698/1.
16.12 od godz. 11:30 do 12:30


gm. Kwilcz miejscowości Rozbitek od nr 24 do nr 36, działki nr 39/3, 45, 46/1, 46/2, 56, 73/4. miejscowości Kwilcz ul. Wybudowanie nr 1, 2.
16.12 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Sieraków miejscowości Przemyśl nr 4, 5, 7, 9, działki nr 5/1, 18/1 . miejscowości Chalin działki nr 80, 81/4, 81/7, 81/8. miejscowości Śrem nr 6, 7, działki nr 35, 116/2.
17.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Sieraków miejscowości Góra nr 44, działka nr 238 Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL.
17.12 od godz. 10:00 do 14:00


powiat śremski

RADOSZKOWO II-37, II/39, przepompownia ścieków P2, Radoszkowo Drugie II/38,
10.12 od godz. 9:00 do 11:00


powiat krotoszyński

gm. Kobylin: Smolice nr 45 do 55.
10.12 od godz. 9:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Okazje

Q&A z Robertem Kubicą

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie