Wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie 9.12 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie nie będzie prądu? Sprawdź w naszym artykule
Gdzie nie będzie prądu? Sprawdź w naszym artykule istockphoto.com/TebNad
Udostępnij:
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 9.12? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 9.12 w wielkopolskim. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (9.12 14:19) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat nowotomyski

gm. Lwówek miejscowości Zębowo ul. Polna nr 1, 6, 8. miejscowości Komorowice od nr 24 do nr 31, działka nr 146/2.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


powiat pilski

gm. Szydłowo, miejscowość Dolaszewo działki 130/134, 130/135, ul. Krucza działki 130/128, 130/129.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


powiat szamotulski

gm. Szamotuły miejscowości Ostrolesie ul. Świętego Walentego nr 23. ul. Wernisażowa działka nr 204/4. miejscowości Jastrowo nr 2a, 25, 26.
9.12 od godz. 8:00 do 16:00


powiat obornicki

gm. Oborniki miejscowości Uścikowo nr 53d, 53e, 53ł, 53m, 53n, 53o, działka nr 336/10.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


powiat gnieźnieński

miejscowość Dolaszewo działki 130/134, 130/135, ul. Krucza działki 130/128, 130/129.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


powiat kościański

gm. Kościan: Turew ul. Podgórna nr 4, 8, działka nr 120/14, 124/2, gorzelnia, TOP FARMS; ul. Szkolna nr 1 do 11 nieparzyste, nr 4A, 6, nr 10 do 14 parzyste, działka nr 127/5, TOP FARMS.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


powiat grodziski

gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Pod Lipami nr 7, 8, 9, działki nr od 412/50 do 412/57.
9.12 od godz. 9:00 do 16:00


powiat leszczyński

gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Jabłonkowa - cała ulica (oprócz nr 1); ul. Poziomkowa - cała.
9.12 od godz. 9:00 do 15:00


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat szamotulski

gm. Szamotuły miejscowości Ostrolesie ul. Świętego Walentego nr 23. ul. Wernisażowa działka nr 204/4. miejscowości Jastrowo nr 2a, 25, 26.
10.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Obrzycko miejscowości Słopanowo. miejscowości Słopanowo Huby. miejscowości Obrowo. miejscowości Kobylniki od nr 1 do nr 24, nr 62, działki nr 27/7, 27/22, 31/1, 37/38, 215/12. miejscowości Obrzycko ul. Ostrorogska. ul. Wesoła. ul. kolejowa od nr 1 do nr 4. ul. Dworcowa nr 1. ul. Szamotulska od nr 5a do nr 10, działka nr 765/7. ul. Sportowa nr 1, 2, 3/1, 4, 6, 7, 8, 8/1. ul. Rzemieślnicza od nr 1 do nr 14, działka nr 987/2. miejscowości Karczemka nr 1.
9.12 od godz. 14:30 do 16:30


gm. Kaźmierz miejscowości Pólko ul. Akacjowa. ul. Jesionowa. ul. Bytyńska nr 14, 18.
10.12 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Brodziszewo ul. Wjazdowa nr 6, 8, 12, od nr 14 do nr 19, nr 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 26, 26a, 27, działki nr 184/6, 325/8. ul. Kopanińska od nr 1 do nr 6, nr 8, działka nr 214. ul. Lipowa nr 4, 6, działki nr 214, 329. ul. Sokolnicka nr 1.
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Pniewy miejscowości Karmin nr 3, 17, 18, 19.
14.12 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Karmin nr 3, 17, 18, 19.
15.12 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Karmin nr 3, 17, 18, 19.
16.12 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Karmin nr 3, 17, 18, 19.
17.12 od godz. 9:00 do 16:00


powiat wolsztyński

Przemęt: ul. Powstańców Wielkopolskich nr 2 (zasilanie od strony ul. Powstańców Wlkp. nr 4), nr 4, nr 6 do 15, nr 17, FHU Mikołajczyk, sklep Kapska, przepompownia, Usługi Rolnicze Szczepański; ul. Stawna - cała ulica oprócz nr 1.
10.12 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Przemęt: Perkowo ul. Głęboka - cała ulica; ul. Konwaliowa nr 1 do 6; ul. Powstańców Wielkopolskich nr 1, 2, 4, 6; ul. Wolsztyńska nr 2 do 21, działki nr 158/3, 167/1, przepompownia.
10.12 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Przemęt: Biskupice - cała miejscowość (oprócz nr 1A działka 2/1, 48, 54, działek 43/3 do 43/5).
13.12 od godz. 9:00 do 16:00


powiat leszczyński

gm. Święciechowa: Niechłód nr 22 do 31, nr 42A, 42B, 42C (wspólnota mieszkaniowa), nr 45 do 45E, 46A, działki nr 20/5, 36/5, 60, 105/3, KRASNOLUDEK, parafia, RAFIS.
10.12 od godz. 7:30 do 11:30


gm. Włoszakowice Boszkowo-Letnisko ul. Turystyczna działka nr 618/19
10.12 od godz. 7:30 do 11:00


gm. Święciechowa: Henrykowo ul. Diamentowa nr 5, 9, 12, 12A, działki nr 508/4, 533/1, 533/4, 533/5.
10.12 od godz. 9:30 do 13:30


Osieczna ul. Łącko nr 1 do 4, nr 7, 9; ul. Okulickiego nr 7; Plac 600-lecia - cały;
10.12 od godz. 9:30 do 11:30


Włoszakowice ul. Wiosenna - cała ulica.
10.12 od godz. 11:00 do 14:30


gm. Włoszakowice: Tłucznia nr 1, 2, działki nr 719, 5047/1, 5048/1, harcerska baza obozowa.
13.12 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Włoszakowice: Dominice ul. Jeziorna nr 52, 92, działki nr 78/3 do 78/20, nr 85/1, 85/2, 85/5, nr 86/1, 86/2, 86/4, 86/6, 86/8, 87/4.
13.12 od godz. 7:30 do 10:00


gm. Lipno: Wilkowice ul. Mórkowska nr 1; ul. Rolna - cała ulica.
13.12 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Włoszakowice: Dominice ul. Jana Kowalewicza działki nr 109/1 do 109/19.
13.12 od godz. 11:00 do 14:00


gm. Święciechowa: Henrykowo ul. Perłowa nr 1, 13, 15, działki nr 573/11 do 573/19.
15.12 od godz. 8:00 do 13:30


gm. Święciechowa: Lasocice ul. Kolejowa nr 8, 10, działki nr 558/11, 558/12.
16.12 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Osieczna: Berdychowo - cała miejscowość.
17.12 od godz. 8:00 do 10:00


powiat kościański

gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Deptak nr 1, 2 przyłącze napowietrzne, 4, 23, 36, 50 kiosk, działki nr 60/38, 67; ul. Leśna nr 6 hydrofornia; ul. Szarotkowa nr 2, działka 60/163.
10.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Deptak nr 3 do 15 nieparzyste, działki nr 177/3 do 177/13, nr 177/15; ul. Leśna nr 4.
10.12 od godz. 8:00 do 12:30


Kościan Os. Nad Łąkami nr 56 do 75A, 78, działki nr 3261/8, 3261/78, 3261/79, 3261/80, 3261/103, 3261/105, 3261/121, nr 3261/125 do 3261/140, 4463/3, 4463/4, 4463/10, 4463/40, 4463/42, 4523, KM HOUSE.
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Krzywiń: Bieżyń nr 46 do 52, nr 68 do 75, działka nr 93, GR Jankowski.
13.12 od godz. 8:00 do 16:00


Kościan: ul. Podgórna nr 28A, 28E, działki nr 2465/3 do 2465/8, nr 2467/2 do 2467/8, przepompownia.
13.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Śmigiel: Bruszczewo ul. Okrężna nr 1A do 2H, nr 11, 16, 18, działki nr 274/7, 276/6, 296/2; ul. Przysiecka nr 19E, 19H, 19I, 19J, 21, 21A, 23, 44, działka nr 182/1 do 182/6; ul. Nowa - cała.
13.12 od godz. 10:00 do 14:00


Kościan: ul. Adama Mickiewicza nr 11 Kościański Ośrodek Kultury, 12 Szkoła Podstawowa, działki nr 1704/3 do 1707/12 (garaże); ul. Reymonta nr 4.
15.12 od godz. 7:30 do 15:30


gm. Kościan: Kurza Góra ul. Spokojna - cała ulica.
16.12 od godz. 9:00 do 14:00


powiat poznański

gm. Dopiewo miejscowości Trzcielin działki od nr 10/97 do nr 10/105. ul. Wilgi. ul. Pułkownika Andrzeja Kopy nr 1, 3, 5, od nr 12 do nr 24 parzyste, działki nr 10/81, 12/17.
10.12 od godz. 8:00 do 12:00


Buszkówiec 1-7
10.12 od godz. 8:30 do 14:30


PUSZCZYKOWO ul. CHROBREGO 1-18, 20, 22,
10.12 od godz. 8:30 do 9:30


gm. Stęszew miejscowości Wronczyn ul. Główna od nr 27 do nr 41 nieparzyste, od od nr 62 do nr 66a parzyste, działka nr 269, Hydrofornia, Spółdzielnia Produkcji Rolnej Przetwórstwa Handlu. ul. Polna. ul. Parkowa.
10.12 od godz. 9:00 do 12:00


Jasin: ul. Żonkilowa, ul. Malwowa, ul. Szafirowa, ul. Rubinowa, ul. Krokusowa, ul. Cmentarna 20A, 22, 24, 26, 28, 28B, 30.
13.12 od godz. 8:00 do 14:00


Swarzędz: ul. Cmentarna 17, 19.
13.12 od godz. 8:00 do 14:00


Biskupice ul. Główna 132, 134, 173, ul. Rzemieślnicza
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


Trzaskowo ul. Wycieczkowa
13.12 od godz. 9:30 do 13:30


ul. Wieniawskiego, Moniuszki, Wojska Polskiego, Rycerska, Lotników, Partyzantów, Kosynierów, Mieczysława Karłowicza, Poznańska 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87,89, Warzywna 1, 2, 4, 6, 8, dz. 231, dz. 230, OS. Poznańskie,
14.12 od godz. 7:00 do 8:00


ul. Wieniawskiego, Moniuszki, Wojska Polskiego, Rycerska, Lotników, Partyzantów, Kosynierów, Mieczysława Karłowicza, Poznańska 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87,89, Warzywna 1, 2, 4, 6, 8, dz. 231, dz. 230, OS. Poznańskie,
14.12 od godz. 16:00 do 17:00


Ul. Kórnicka dz. 1510, dz. 1512, Moniuszki Plac G.S, Ignacewo 1, Półwiejska 1
14.12 od godz. 7:00 do 17:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Lusowo ul. Przylesie 16, 18, 26, działki 500, 533, 577, 578, 579; cała ul. Jemiołowa, Łozowa, Jaśminowa, Siedliskowa, Zagrodowa; Miejscowość Otowo ROD Otowo
14.12 od godz. 8:00 do 9:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Lusowo ul. Przylesie 16, 18, 26, działki 500, 533, 577, 578, 579; cała ul. Jemiołowa, Łozowa, Jaśminowa, Siedliskowa, Zagrodowa; Miejscowość Otowo ROD Otowo
14.12 od godz. 16:00 do 18:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Rumianek ul. Nowa nr 2a, 3, 5, 5a, od nr 11 do nr 25 nieparzyste, nr 34, 40, 42, działki nr 24/4, 24/15, 25/3, 26/1, 27/4, 125/3, 127/2.
14.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Stęszew miejscowości Strykowo ul. Towarowa od 1 do 3. ul. Cyprysowa 3, działka nr 152/6.
14.12 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Dopiewo miejscowość Więckowice ul. Zbożowa działka 160/17; ul. Pszenna 160/11, 160/12; ul. Owsiana działki 160/21, 160/22
14.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Zborowo ul. Lotnicza.
14.12 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Dopiewo miejscowość Gołuski ul. Polna działki 13/1, 18/3; cała ul Kukułcza
15.12 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Dopiewo miejscowość Konarzewo nieparzyste od 3 do 11, działka 501/6; ul. Poznańska od 8 do 18 działka 542/13
15.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Buk miejscowości Dobieżyn ul. Powstańców Wielkopolskich nr 5, 7, od nr 9 do nr 36, nr 38, 40, działka nr 229/2. ul. Ogrodowa od nr 15 do nr 21 nieparzyste, działka nr 559/1, Gospodarstwo Rolne naprzeciw bud. nr 15. ul. Podgórna nr 2a, 4a, 6, działki nr 237/1, 562. ul. Topolowa nr 1
15.12 od godz. 8:00 do 13:00


KONINKO, SZCZYTNIKI ul. JASTRZĘBIA, ul. JEZIORNA, ul. NAD WODĄ, OSIEDLE PARKOWE, ul. SKOWRONKOWA, ul. Bajkowa, ul. ŻURAWIA,
15.12 od godz. 9:00 do 9:30


KONINKO, SZCZYTNIKI ul. JASTRZĘBIA, ul. JEZIORNA, ul. NAD WODĄ, OSIEDLE PARKOWE, ul. SKOWRONKOWA, ul. Bajkowa, ul. ŻURAWIA,
15.12 od godz. 16:30 do 17:00


PUSZCZYKOWO ul. MAZURSKA PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW,
15.12 od godz. 9:00 do 12:30


Luboń: ul. Buczka od 44 do 76 parzyste, 23, 23A, 25, 25A, 27, 29, od 39 do 67 nieparzyste, ul. Wojska Polskiego 97, ul. Kujawska od 2 do 10 parzyste, dz. 6/3, dz. 6/7 (plac budowy).
16.12 od godz. 8:30 do 14:00


gm. Stęszew miejscowości Antoninek od nr 1 do nr 3, nr 5, 7. miejscowości Antonin działka nr 3.
16.12 od godz. 13:00 do 16:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Bukowska nr 68, 82, 84, 86, działka nr 27/12.
17.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Dopiewo miejscowości Dąbrowa ul. Pszczela. ul. Batorowska nr 30, 35, 41, 44, działki nr 28/13, 28/15, 30/1, 35/3, MARCO. ul. Bukowska nr 60, działki nr 14/2, 14/3. ul. Rolna nr 30.
17.12 od godz. 8:00 do 14:00


KROSNO ul. GŁÓWNA 110,
17.12 od godz. 8:30 do 14:00


Puszczykowo Zaborze ul. Zaborska 24-28, DZ. 26
17.12 od godz. 9:00 do 14:00


DZIEĆMIEROWO ul. KATOWICKA 28, 28C, 30,
17.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Leśna nr 8a, 8c, 8d, 8e.
17.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Buk miejscowości Wiktorowo od nr 2 do nr 10, działka nr 7/1.
17.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Golęcińska nr 42, 44, od nr 48 do nr 76 parzyste, działki nr 263, 267, 268/1. miejscowości Kiekrz ul. Kierska nr 82.
20.12 od godz. 8:00 do 14:00


Wiktorowo ul. Leśna 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, dz. 16
27.12 od godz. 9:00 do 14:00


powiat obornicki

gm. Oborniki miejscowości Słonawy od nr 36 do nr 44, działki nr 7/5, 11/2, 11/8. Osiedle Maślerki.
10.12 od godz. 8:00 do 15:00


Międzylesie działka nr 19/2.
13.12 od godz. 8:00 do 14:00


Międzylesie 27B, 27C, 27E, 27F, działka nr 446, 447, 448/7, 448/8, 448/10.
13.12 od godz. 8:00 do 14:00


Tarnowo 46, 47, 48, 49.
15.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat chodzieski

Laskowo ul. Bukowa działka nr 677, 678.
10.12 od godz. 8:00 do 14:00


Margonin ul. Rolna 12, działka nr 889/1.
10.12 od godz. 8:00 do 14:00


Stróżewice nr 22, 23, 24, 25, 26.
16.12 od godz. 8:00 do 11:00


powiat gostyński

gm. Gostyń: Stankowo nr 1, 1A, 1B, 1D, 69, 69B, 70, działki nr 208, 219, 253, 255, 405/3, 214/2 przepompownia ścieków.
10.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Pogorzela: Małgów nr 15 do 30, PPHU CETERM.
10.12 od godz. 9:00 do 14:00


Krobia: ul. Wisławy Szymborskiej nr 9 działka nr 909/41; ul. Aleksandra Fredry nr 14 działka nr 907/16.
13.12 od godz. 7:30 do 13:30


Krobia ul. Adama Mickiewicza nr 20D do 20F, nr 21E, działki nr 121, 127, 138/1, 154/2, 1716/2, 1717, 1720/1.
15.12 od godz. 7:30 do 13:30


Krobia: ul. Franciszka Rejka - cała ulica; ul. Konopnickiej nr 25, przepompownia (działki 1508/5, 1508/6); ul. Powstańców Wlkp. nr 39, 40, nr 43 do 54, nr 56, nr 96 do 103, nr 104 do 107A, działki nr 928/2, 928/3, 928/4, 1515/6, 1534/2, 1534/3.
15.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Pępowo: Pasierby nr 10 do 15; Wilkonice nr 41.
15.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Borek Wlkp.: Dąbrówka nr 1 do 7, działki: nr 45/5 plac zabaw, nr 47.
16.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Krobia: Ciołkowo nr 14/2, nr 15.
16.12 od godz. 9:00 do 14:30


gm. Krobia: Ciołkowo nr 6 do 13, 16, 17, świetlica wiejska, sklep.
16.12 od godz. 9:00 do 10:00


gm. Krobia: Ciołkowo nr 6 do 13, 16, 17, świetlica wiejska, sklep.
16.12 od godz. 12:30 do 14:30


powiat gnieźnieński

Goślinowo 138/1, 23, 24, 24/a, 25, 26, 29, 30. 30, 30/a, 30B, 31, 31/a, 31B, 32, 33, 33, 33, 33b, 33c, 33K, 33L, 34, 35, 35, 36, dz.139/1, dz.18/3, dz.20/3, dz.20/4 Goślinowo osiedle Piotrowskie 1, 13, 14, 15, 2, 3, 32, 3A, 4, 6, 7, 8, dz 374, dz.376
10.12 od godz. 8:30 do 14:00


Osiniec Osiedle Herbowe 11, 17, 39, dz. 31, 318, 320, 321
10.12 od godz. 10:00 do 15:00


Kłoda 41E, 78, działka nr 45/18, 45/22, 45/23, 45/36, 45/37, 45/38.
13.12 od godz. 8:00 do 14:00


Dąbrówka Kościelna 17-21
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


Dąbrówka Kościelna 17-21
14.12 od godz. 9:00 do 14:00


Gniezno Ul. Wrzesińska 39
15.12 od godz. 8:00 do 12:00


Ul. Antoniego Ludwiczaka, 1, 3, 5, 7, 9, 22, 23, 24, Ul. Gajowa, 36, 38, 40, 42, Ul. Prosta, 1, 3, 4, 5, 7, 9, 36
15.12 od godz. 9:00 do 15:00


Mikołajewice 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 500, dz. 50
16.12 od godz. 7:30 do 14:30


Żydowo dz. 327, 691, 391
16.12 od godz. 9:00 do 13:30


Borzątew 21, 22, 24, 12, 32, dz,12
16.12 od godz. 10:00 do 13:00


Strzyżewo Paczkowe os. Łukaszewko dz. 186
17.12 od godz. 10:00 do 12:00


powiat wrzesiński

WINNA GÓRA 11, 13, 15, 15A, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 23B, 24, 23,
10.12 od godz. 8:30 do 11:30


RACŁAWKI 1, 2, 3, 4, 6, 7, TARGOWA GÓRKA ul. ROLNA 3A, ul. MADERA 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, ul. ŁUKASIŃSKIEGO 1, 2, 2A, 25, ul. ŚREDZKA 16, 18, DZ. 113/4, 16A,
13.12 od godz. 9:00 do 15:00


RACŁAWKI 26, 27, 28, 29,
14.12 od godz. 13:00 do 15:00


Piaski ul. Gostyńska nr 13, 13A, MEPROZET; gm. Piaski: Grabonóg nr 76, 76B, 80, 82, działki nr 41/4, 45/1, 78/1, 79/1, 80/1, FAIRBOX, SIMPAX.
17.12 od godz. 14:30 do 16:00


Leszno

Leszno: ul. Juliusza Kossaka nr 13, 17, działka nr 32/6, 32/7; ul. Wita Stwosza nr 4; ul. Stanisława Witkiewicza - cała ulica.
10.12 od godz. 8:30 do 14:45


Leszno ul. Sygietyńskiego nr 55 (dz. 4/1).
13.12 od godz. 8:00 do 15:30


Leszno ul. Sygietyńskiego nr 5 do 53 i 55A do 59 nieparzyste, nr 6 do 20 i 24 do 36A parzyste; ul. Dekana nr 14, 16; Al. Konstytucji 3 Maja nr 7 Posterunek Policji, sygnalizacja świetlna Al. Konstytucji 3 Maja - Kiepury.
13.12 od godz. 8:00 do 8:30


Leszno ul. Sygietyńskiego nr 5 do 53 i 55A do 59 nieparzyste, nr 6 do 20 i 24 do 36A parzyste; ul. Dekana nr 14, 16; Al. Konstytucji 3 Maja nr 7 Posterunek Policji, sygnalizacja świetlna Al. Konstytucji 3 Maja - Kiepury.
13.12 od godz. 15:00 do 15:30


Leszno: ul. Fryderyka Chopina nr 63, 64, 66, 70, 90, 92, działki nr 503 do 507, 652, 960, 961, 966/1, 966/4 do 966/9.
15.12 od godz. 7:30 do 16:30


powiat nowotomyski

Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Nowy Tomyśl ul. Zachodnia 8, działki 1428/5, 1533/1, 1529/29
10.12 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Kuślin miejscowość Wąsowo ul. Wschodnia działki 745/3, 745/4
10.12 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 183j, 183k, 183l, działki nr 238/9, 247/6, 889/8.
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


gmina Nowy Tomyśl miejscowości Bukowiec ul. Sątopska 8a, 10 od 3 do 25 nieparzyste, działka nr 163/16, Przepompownia Ścieków, Remiza Strażacka, Klub i Kółko Rolnicze; ul. Powstańców Wielkopolskich 20, 22, działki 213/1, 218/2 . miejscowości Sątopy 12, 14, 16, 17, 18, 19 działka nr 524/4, 801/8.
14.12 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna ul. Powstańców Wielkopolskich nr 11, od nr 13 do nr 20, działki nr 38/2, 39/3, 63, od 65/2 do 65/7.
14.12 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Lwówek miejscowość Zębowo ul. Miłostowska 18, 27, 29, 38, 38a, działka 102/6
14.12 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sątopy ul. Polna 7, 11, 13, 13a, 15, 17, 33, 35, 37; ul. Bukowiecka 1, 2, 2a; ul. Kościelna od 1 do 22
15.12 od godz. 8:30 do 16:00


Gmina Lwówek miejscowość Lipka Wielka od 19 do 25; działka 90/1
15.12 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sątopy ul. Dworcowa 2; ul. Szkolna od 1 21, nieparzyste od 23 do 41, szkoła, świetlica
16.12 od godz. 8:30 do 16:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sątopy ul. Dworcowa 2; ul. Szkolna od 1 21, nieparzyste od 23 do 41, szkoła, świetlica
17.12 od godz. 8:30 do 16:00


gm. Kuślin miejscowości Kuślin ul. Emilii Szczanieckiej nr 19, od nr 22 do nr 25, działki nr 423, 484, 485, 496/3, 496/9.
20.12 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Kuślin miejscowości Wąsowo ul. Cegielnia nr 1. ul. Leśniczówka nr 1. miejscowości Głuponie nr 76, 77. miejscowości Kuślin ul. Boczna od nr 2 do nr 4
20.12 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Sątopy ul. Leśna oprócz nr 2 i 4. ul. Ogrodowa nr 13. ul. Wypoczynkowa działki nr 202/3, 202/7. ul. Szkolna działka nr 237/1.
20.12 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Grubsko nr 38, 39, 39a, działki nr 65/2, 65/5, 65/16, 65/23.
20.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Sątopy ul. Kościelna od nr 24 do nr 34 parzyste, działka nr 412/1, Hydrofornia.
20.12 od godz. 11:30 do 16:00


powiat grodziski

Gmina Rakoniewice miejscowość Goździn 19, 20 od 22 do 30, działki 12/12, 117
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski cała ul. Narciarska
13.12 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Zdrój nr 26, 26u, 26w, 26v, 26z, 28h, 28j, 28k, 28l, działki nr 185/8, 185/9. miejscowości Kobylniki działka nr 185/5.
13.12 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski ul. Łyżwiarska parzyste od 4 do 26
13.12 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Łąkie 8, 9, od 11 do 30, TPSA, działka 88
14.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Nowotomyska nr 48, 50, 50PA, od nr 65 do nr 73a nieparzyste, działka nr 72/1. ul. Winna działki nr 3111/1, 3111/9.
15.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Kąkolewo nr 1, 1e, od nr 2 do nr 11, działki nr 144/11, 169, 174/1, Market Cho no tu.
17.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Rakoniewice miejscowości Łąkie od nr 94 do nr 115, działki nr 334, 342, 353, 365, 641/96, 694. miejscowości Nowe Łąkie nr 5. gm. Wolsztyn miejscowości Gościeszyn nr 24, działki nr 696/1, 696/3, 697/2, 697/4, 697/9, 697/14.
17.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Wypoczynkowa od nr 5 do nr 5e, nr 26, działki nr 2320, 3817, 3827, Przepompownia Ścieków.
20.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Zdrój nr 27, 28, 28a, 29, 30, 31f, 31l, od nr 32 do nr 34a, od nr 37 do nr 40b, działki nr 24/2, 173, 415/1, Strzelnica.
20.12 od godz. 11:00 do 14:00


gm. Granowo miejscowości Granowo ul. Przemysłowa nr 5, działka nr 1212/5. ul. Kolejowa nr 31, działka nr 815. ul. Warzywna Hydrofornia, RSP. ul. Komunalna nr 5, Oczyszczalnia.
28.12 od godz. 9:00 do 16:00


powiat śremski

RADOSZKOWO II-37, II/39, przepompownia ścieków P2, Radoszkowo Drugie II/38,
10.12 od godz. 9:00 do 11:00


powiat krotoszyński

gm. Kobylin: Smolice nr 45 do 55.
10.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Kobylin: Zalesie Małe nr 25, nr 35 do 45.
13.12 od godz. 8:30 do 15:00


gm. Kobylin: Zalesie Małe nr 1 do 9, nr 16 do 24.
13.12 od godz. 8:30 do 15:00


gm. Kobylin: Zalesie Małe nr 39 do 41B
14.12 od godz. 8:30 do 15:00


powiat międzychodzki

gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Łężeczki działki nr 67/3, 67/5, 67/8, 125/2, 202/11.
10.12 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Dworcowa oprócz nr 2, 2a, 2b. ul. Nowa od nr 12 do nr 23. ul. Wojska polskiego od nr 5 do nr 14. ul. Różana nr 3.
13.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Główna nr 17, od nr 19 do nr 46, nr 48, działki nr 108/2, 134/3, 421/6, 421/7. ul. Kolejowa od nr 1 do nr 7. ul. Polna od nr 1 do nr 4c, działki nr 109, 111/3, 111/5. ul. Szkolna nr 1, 2, 37.
13.12 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Jeziorna. ul. Główna nr 6, 6a od nr 6 do nr 16, nr 18, 20, 21a, działki nr 280/2, 284/3, 296, Stacja Uzdatniania Wody. ul. Rolna od nr 1 do nr 8, działka nr 137/2.
13.12 od godz. 11:00 do 13:30


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Szkolna oprócz nr 1, 2, 32 i działki nr 392/1. ul. Widokowa.
14.12 od godz. 8:00 do 10:30


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Białcz od nr 8 do nr 17, nr 31, 32, 33, działka nr 147.
14.12 od godz. 10:30 do 15:00


gminie Sieraków miejscowości Śrem od nr 1 nr do 3, nr 5/1, od nr 23 do nr 25, nr 31, 32, 33, działki nr 29/od 3 do 5, 29/13, 17, 35/1, 35/7, 35/9, 35/15, 35/19, 37, 146. miejscowości Przemyśl od nr 1 do nr 6A, od nr 8 do nr 15/4, nr 20d, 21, 21a, 22, działki nr 2, 6/2, 6/3, od 15/1 do 15/4, 34, 64, 69, 301/1, 269/1, 105/1 Jurgowiak RSP. miejscowości Chalin nr 4, 20, 33, działki nr 29/1, 29/3, 29/4, 29/7, 29/10, 29/12, 29/13, 29/21, 32/2, 33, 35/1, 35/7, 35/9, 35/15, 37, 127/2, 146/5. miejscowości Góra od nr 8 do nr 35, nr 44, działki nr 47/10, 83/1, 84/1, 86/6, 86/10, 86/11, 86/13, 86/16, 86/17, 88/13, 88/16, 238, ZETBEER, Leśniczówka. miejscowości Góra Wybudowanie działki nr 65/3, 63/2. miejscowości Grobia od nr 33 do nr 36, od nr 41 do nr 54, działki nr 107, 108/1, 115, 123, 148, 292/1, Wysypisko, Hydrofornia Punkt Uzdatniania Wody.
15.12 od godz. 8:00 do 11:30


Gmina Sieraków miejscowość Tuchola 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 11d, 12, 22, działki 22, 42/12; cała ul. Poziomkowa
15.12 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Osiedle Daszyńskiego nr 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17b, od nr 18 do nr 28, nr 30, 31, 31a, od nr 58 do nr 73, działki nr 195, 788/6, 789/12, 842, 1989/2. ul. Kopalniana nr 1, 1a, 2, działki nr 2169/5, 2169/7.
15.12 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Kwilcz miejscowości Upartowo od nr 1 do nr 7, nr 16, od nr 18 do nr 28, nr 30, 31, działki nr 2/3, 102/5, OSP.
15.12 od godz. 11:30 do 12:30


gm. Kwilcz miejscowości Nowy Młyn 1/1 Gospodarstwo Rolno Rybackie.
15.12 od godz. 11:30 do 14:30


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Świerkowa. ul. Wierzbowa. ul. Brzozowa. ul. Klonowa. ul. Modrzewiowa. ul. Magnoliowa. ul. Kalinowa. ul. Lipowa od nr 1 do nr 12, nr 17, działka nr 199/2. ul. Chabrowa. ul. Konwaliowa. ul. Malwowa. ul. Różana. ul. Żurawia. ul. Miłostowska od nr 1 do nr 29, działki nr 14/1, 203/7, 203/14, Przepompownia Ścieków. ul. Liliowa nr 1. ul. Frezjowa nr 2. ul. Gumna. ul. Podgórna. ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 45. ul. Polna od nr 1 do nr 24, działka nr 83/143. ul. Powstańców Wielkopolskich 1a. ul. Zielona nr 1, działka nr 391/21. ul. Dworcowa. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do nr 16. ul. Nowa od nr 3 do nr 23, działki nr od 391/19, do 391/22. ul. 6 Stycznia 1919r. ul. Cypriana Kamila Norwida nr 1. ul. Międzychodzka. ul. Parkowa działka nr 82/41 Domek Letniskowy. miejscowości Stara Dąbrowa działka nr 32/5.
16.12 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Sieraków miejscowości Lutom nr 14, działki nr 9/31, 9/33. ul. Za Lasem od nr 13, do nr 18, nr 22, działki nr 9/28, 9/29, 9/34.
16.12 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Krańcowa. ul. Nowe Osiedle. ul. Krótka. ul. Usługowa. ul. Powstańców Wielkopolskich nr 1, 1b od nr 2 do nr 5b, od nr 12 do nr 13c, 15a. ul. Gumna nr 7a, 11a, 12, 15, 15a, działka nr 388/4, 388/8. ul. Nowa od nr 1 do nr 2b.
16.12 od godz. 9:30 do 10:30


gm. Kwilcz miejscowości Rozbitek od nr 1 do nr 18, nr 21, działki nr 20/19, 25, 27/6, 27/9, 36. miejscowości Kwilcz ul. Powstańców Wielkopolskich od nr 6 do nr 8, działka nr 698/1.
16.12 od godz. 11:30 do 12:30


gm. Kwilcz miejscowości Rozbitek od nr 24 do nr 36, działki nr 39/3, 45, 46/1, 46/2, 56, 73/4. miejscowości Kwilcz ul. Wybudowanie nr 1, 2.
16.12 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Sieraków miejscowości Przemyśl nr 4, 5, 7, 9, działki nr 5/1, 18/1 . miejscowości Chalin działki nr 80, 81/4, 81/7, 81/8. miejscowości Śrem nr 6, 7, działki nr 35, 116/2.
17.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Sieraków miejscowości Góra nr 44, działka nr 238 Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL.
17.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Dworcowa oprócz nr 2, 2a, 2b. ul. Nowa od nr 12 do nr 23. ul. Wojska polskiego od nr 5 do nr 14. ul. Różana nr 3.
20.12 od godz. 8:30 do 15:30


powiat pilski

Piła ul. Żeleńskiego 58, 62A, 62B, 62C, 64A, 64B, 64C, 66, działka nr 222, 227.
13.12 od godz. 7:00 do 14:00


Miasteczko Krajeńskie ul. Marii Konopnickiej działka nr 93.
14.12 od godz. 9:00 do 14:00


Wysoka ul. Curie-Skłodowskiej, ul. Batorego 1, 2, 3, 4, 5, działka nr 730, ul. Podgórna 7, 10, 11.
16.12 od godz. 7:00 do 15:00


powiat wągrowiecki

miejscowość Bukowiec 7, 8, 9, działka 63/1, miejscowość Krosno 12, 13, 13A, 14, miejscowość Tarnowo Pałuckie 22, 23, 24, działki 39, 101/6, 103, 104, miejscowość Łekno 2, ul. Plebanki 1.
13.12 od godz. 8:00 do 14:00


Sławica: Ul. Wiejska 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, dz. 504, 501, 478, Ul. Plażowa 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, dz. 496, 499, 500
13.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Kocień Wielki 44, działka nr 161/7, 207/4, 233/5, Dzierżążno Wielkie działka nr 743.
13.12 od godz. 9:00 do 14:30


gm. Krzyż Wielkopolski, Przesieki 28, 29, działka nr 412/2, 426/2, 426/4, 426/5, 431/5, 431/6, 431/7, 431/8, 431/9, 431/19, 431/20, 431/22, 431/23, 431/25, 431/26. gm. Dobiegniew, miejscowość Mostniki.
15.12 od godz. 9:00 do 12:00


powiat kaliski

Lipka ul. Wydmidzban, Kolejowa od numeru 15 do 35, Sępoleńska do nr 13, Sępoleńska 30, 32, 34, 36, od nr 39 do 47, Plac Kościuszki 35, Rudziska 13, 13A, Buczek Mały od numeru 29 do 38.
14.12 od godz. 8:00 do 12:00


powiat koniński

Koziegłowy: ul. Kanałowa 7, ul. Piłsudskiego 3 Pływalnia Akwen.
14.12 od godz. 8:00 do 13:00


powiat złotowski

Wąsosz ul. Boczna - cała; ul. Nowa nr 1, 2, 5, IGAZ; ul. Polna nr 5A, 6, 7A, 8A, 8B, 9, 9D, 10C, (11, 11A, 11B - zasilanie od strony ul. Polna 7A), 12, 15, nr 17 do 33, działka nr 68/17, 68/18, 83, 724/8.
14.12 od godz. 8:30 do 15:00


Wąsosz ul. Nowa działka 109/39, Wodociągi; ul. Polna nr 4, 5, 8 PHU KALIA; ul. Rawicka nr 13 do 21 nieparzyste (nr 13 - przyłącze napowietrzne).
14.12 od godz. 12:30 do 15:00


Miejscowość Płosków 5, 7, 7a, 8, 8a, 8b, 8c, działka numer 37/1.
15.12 od godz. 8:00 do 12:00


Wąsosz ul. Boczna - cała; ul. Nowa nr 1, 2, 5, IGAZ; ul. Polna nr 5A, 6, 7A, 8A, 8B, 9, 9D, 10C, (11, 11A, 11B - zasilanie od strony ul. Polna 7A), działka nr 83, 724/8.
15.12 od godz. 8:30 do 9:00


Wąsosz ul. Boczna - cała; ul. Nowa nr 1, 2, 5, IGAZ; ul. Polna nr 5A, 6, 7A, 8A, 8B, 9, 9D, 10C, (11, 11A, 11B - zasilanie od strony ul. Polna 7A), działka nr 83, 724/8.
15.12 od godz. 13:30 do 14:30


Wąsosz ul. Polna nr 12, 15, nr 17 do 33, działka nr 68/17, 68/18.
15.12 od godz. 8:30 do 14:30


Skórka ul. Grzybowa 14D, 14G, działka numer 221na11, 221na15.
16.12 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Wąsosz: Chocieborowice nr 1 do 11, nr 46, 55 działka 137/8.
16.12 od godz. 8:30 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Okazje

Nowe obostrzenia od 15 grudnia!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie