Nasza Loteria

Wypadek w powiecie kaliskim: Zderzyły się dwa samochody osobowe. Sześć osób trafiło do szpitala

Justyna Dopierała
Justyna Dopierała
W piątek rano, w Jankowie Pierwszym (powiat kaliski) zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku do szpitala trafiło sześć osób.
W piątek rano, w Jankowie Pierwszym (powiat kaliski) zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku do szpitala trafiło sześć osób. Krzysztof Łokaj
Do wypadku doszło w piątek, 10 lipca rano w miejscowości Janków Pierwszy (powiat kaliski).

Strażacy zgłoszenie odebrali o godzinie 7.15.

- W Jankowie Pierwszym zderzyły się dwa samochody osobowe. Sześć osób zostało poszkodowanych i trafiło do szpitala - mówi dyżurny wielkopolski strażaków.

Czytaj także: S11: Wypadek w Gądkach. Jedna osoba została ranna

Na miejscu wypadku odbywa się ruch wahadłowy.

Sprawdź też:

od 12 lat
Wideo

Szymon Hołownia ma duże ego, większe ma tylko Lech Wałęsa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski