3/21 Zamknij

Katarzyna Dowbor należy do najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Przyczynił się do tego między innymi program „Nasz nowy

Fot. Bruno Fidrych / Polskapresse

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Poprzednie Następne

Katarzyna Dowbor należy do najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Przyczynił się do tego między innymi program „Nasz nowy dom”. Urodziła się w 1959 roku w Warszawie i w marcu skończy 61 lat. Dzieciństwo spędziła w Toruniu. Jej tata Wiesław Kokociński był entomologiem i dyrektorem Muzeum Przyrodniczego Mikołaja Kopernika w Toruniu. Miała trzech mężów: Piotra Dowbora, Janusza Atlasa i Grzegorza Świątkiewicz, dziennikarz sportowego. Jest mamą Macieja Dowbora, znanego dziś dziennikarza telewizyjnego oraz Marysi Dowbor - Baczyńskiej, która ma 21 lat.
Katarzyna Dowbor jest też szczęśliwą babcią. Wnuczka Janina skończy w sierpniu jedenaście lat, a Helenka w lutym dwa lata.. Dziewczynki jest dziećmi Macieja Dowbora i jego partnerki Małgorzaty Koroniewskiej, aktorki znanej głównie z roli Małgosi Mostowiak w serialu „M jak miłość”


CZYTAJ DALEJ >>>>... Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy