Za kierownicą saaba w „pogoni za lisem”

  Za kierownicą saaba w „pogoni za lisem”

  Marta Danielewicz

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  W najbliższy weekend odbędzie się po raz piąty Zlot Saabów. Te unikalne auta zaprezentują się na rynku w Mosinie w sobotę.
  Rynek w Mosinie zapełni się wyjątkowymi i zabytkowymi pojazdami. Miłośnicy i wielbiciele saabów już po raz piąty zaprezentują swoje ukochane auta. Przyjadą do Mosiny z różnych stron świata. Będą Szwedzi, Włosi, Anglicy. Nie zabraknie jednak wielbicieli tych unikalnych samochodów także z Polski.

  - Spodziewamy się około 80 samochodów i 150 gości. Głównie będą królowały roczniki z lat 50. do 90. Nie zabraknie też kilku najnowszych modeli saabów - mówi Krzysztof Rozenblat, organizator zlotu.

  To piąta, jubileuszowa edycja imprezy, podczas której kierowcy saabów, nim zaprezentują swoje wozy szerszej publiczności, wezmą udział w „pogoni za lisem”. - Sam jestem kierowcą, mój ojciec też był. „Pogoń za lisem” to tradycja, jednak w tym roku w nowym wydaniu. „Lisem” będzie helikopter, którego 10 grup będzie starało się zlokalizować i dogonić - dodaje Krzysztof Rozenblat.

  A co miłośników saabów urzeka w tych samochodach? - To jest jak złoto. Te auta są unikalne, dlatego chce się je mieć. Poza tym to bezpieczne i trwałe samochody. No i piękne - tłumaczy Krzysztof Rozenblat. Patronem medialnym imprezy jest „Głos Wielkopolski”.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo