Powstanie Wielkopolskie
  konkurs

  20 tysięcy złotych na wyciągnięcie ręki

  Rozwiń
  Zabierzemy Cię do miejsc, o których marzysz....

  Zabierzemy Cię do miejsc, o których marzysz.

  Materiał informacyjny Oskar

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Grecja Parga
  1/13
  przejdź do galerii

  Grecja Parga

  Biuro Podróży Oskar

  Zabierzemy Cię do miejsc, o których marzysz

  Z roku na rok coraz więcej osób wybiera zagraniczne wakacje samolotem , a od tego lata również w Biurze Podróży OSKAR będzie taka możliwość. Biuro, do tej pory kojarzone było z komfortowymi podróżami najnowocześniejszą flotą autokarową w Polsce. W tym sezonie wprowadza nowość i daje wybór swoim klientom wybór pomiędzy ofertami wakacji autokarowych i lotniczych.

  Oskar zaprasza na urlop do znanej i lubianej Bułgarii, ale również nieco mniej turystycznej Albanii. W ofercie nie zabrakło także Grecji, zwłaszcza jej nieodkrytych zakątków, czyli Lefkady oraz malowniczej Pargi, którą Oskar wprowadza jako nowość wśród lotniczych destynacji.

  Takie odkrywanie dotąd szerzej nieodwiedzanych, a pięknych regionów Grecji spotyka się z uznaniem turystów, którzy twierdzą, że Oskar odczarowuje kierunki, które wcześniej znali i sprawia, że… zaskakuje nawet największych koneserów wakacji na ciepłych europejskich plażach.

  Nie można tutaj nie wspomnieć, że Biuro Podróży Oskar jest bowiem ekspertem turystyki autokarowej, który przez dwadzieścia lat działalności wypracował opinię jednego z najlepszych touroperatorów w Polsce, a potwierdzeniem tego są liczne nagrody. Od lat Oskar organizuje wycieczki autokarowe, zarówno indywidualne, jak i grupowe, czy firmowe, do najciekawszych zakątków Europy. Uczestnicy każdej z nich mają w pakiecie nie tylko najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo, ale też transport najbardziej nowoczesnymi autokarami klasy Premium. Na ich pokładzie każdy z pasażerów może korzystać z rozbudowanego indywidualnego systemu multimedialnego, dzięki któremu podczas podróży można oglądać filmy, słuchać muzyki, czy grać. Dlatego też nie bez powodu to właśnie Oskar został Oficjalnym Przewoźnikiem Lecha Poznań, oddając w ręce klubu i piłkarzy najnowocześniejszej klasy autokar na miarę mistrzów.

  Dla poszukujących wypoczynku na wiosnę i lato proponujemy turystyczne hity. Najlepsza flota autokarowa w Polsce zawiezie Państwa do Chorwacji, Czarnogóry, Albanii, Grecji, Bułgarii, a także na zachodni koniec Europy, czyli do Hiszpanii. Jeśli mamy trochę czasu i chcemy podróż połączyć ze zwiedzaniem najciekawszych miejsc, Oskar ma także coś dla turystów: objazdowe wycieczki po Europie, po sprawdzonych, chwalonych przez globtroterów trasach po krajach bałkańskich, Włoszech, po Francji, Holandii, prawie nieznanej u nas Rumunii czy Mołdawii, ale też po bliskich Czechach, Słowacji, czy krajach bałtyckich. W modzie jest też Skandynawia, akurat pasująca do jeszcze zimowego sezonu, ale też ciekawa propozycja dla otwarcia wiosennych podróży! Młodzież z kolei może wakacje spędzić z Biurem na obozach młodzieżowych w Bułgarii, zarówno lotniczych, jak i autokarowych..

  Oskar wychodzi naprzeciw wszelkim turystycznym trendom i proponuje także wycieczki weekendowe typu citybreak dla osób, które lubią podróżować, jednak nie zawsze pozwala im na to urlop lub czas. W ten sposób możemy zwiedzić europejskie miasta, Festiwal Tulipanów w Holandii, niesamowitą Alzację, a także wybrać się z na rodzinny weekend w parku rozrywki.

  A że najlepiej podróżuje się w dobrym towarzystwie, to Biuro Podróży Oskar zaprasza na wyjazdy walentynkowe. Zakochani mogą więc umówić się na Walentynki w Wiedniu, Paryżu, czy w Pradze, nie mówiąc już o wyjeździe we dwoje do Brugii, czyli do drugiej Wenecji Północy, z jej słynnym Muzeum Czekolady. Święto Zakochanych jest już niedługo, więc warto szybko podjąć decyzję…

  Biuro Podróży Oskar serdecznie zaprasza na swoją stronę www.oskar.com.pl , a także – już na żywo, na targi Tour Salon! Taka wizyta z pewnością pomoże w zaplanowaniu wymarzonych wakacji, i przekona do pięknej pasji podróżowania z doświadczonym touroperatorem!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo