3 z 4
POMOCNICY:...

Zagłębie Lubin - Warta Poznań 1:0. Kolejna pechowa porażka, a Damjan Bohar katem poznańskich drużyn. Oceniamy piłkarzy Warty

POMOCNICY:

ŁUKASZ TRAŁKA 6
Pewny, silny i świetnie się ustawia. Niezbędny element w talii Piotra Tworka zagrał kolejny dobry mecz. Łukasz świetnie uzupełnia się z Kupczakiem.

MATEUSZ KUPCZAK (grał do 90. minuty) 6
Mateusz Kupczak w swoim stylu. Sporo odbiorów i skupiał się na przenoszeniu gry z obrony do ataku. Zaliczył kluczową interwencję w drugiej połowie i uchronił zespół przed stratą gola. Pełno go było w defensywie, ale też w ofensywie.

MICHAŁ JAKÓBOWSKI 5
Dynamiczny skrzydłowy zaliczył kilka rajdów i grał dużo mądrzej, niż w poprzednim meczu. Szczera rozmowa z Piotrem Tworkiem zdecydowanie pomogła. Przebiegł najwięcej ze wszystkich warciarzy.

ROBERT JANICKI (grał do 56. minuty) 4
Robert Janicki na razie bez błysku w PKO Ekstraklasie. Drugi mecz i drugi raz praktycznie po godzinie schodzi z gry. Kondycyjnie też nie wygląda jakoś wybitnie. Robert musi brać na siebie więcej gry, bo Warta potrzebuje Janickiego w formie z Fortuna 1. Ligi.

MARIUSZ RYBICKI 4
Mariusz Rybicki często podejmuje nietrafione wybory. Jak ma strzelać, to podaje. Jak ma podać, to strzela i podobnie było w Fortuna 1. Lidze. Skrzydłowy musi dawać zdecydowanie więcej, bo Warta cały czas szuka na jego pozycje wzmocnienia.

Zobacz oceny piłkarzy ----->

Makabryczne odkrycie w lesie w Wielkopolsce. Znaleziono zwęglone zwłoki

NOWE FAKTY

Reprezentacja Polski rozpoczęła przygotowania do Paryża. Prawie połowa nieobecna