Zapasy: Sukcesy Sobieskiego Poznań w GP Dorog na Węgrzech

Gerard Kurniczak miał najwięcej powodów do radości po występie w Grand Prix Dorog Fot. Archiwum Sobieskiego Poznań
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy KS Sobieski Poznań na Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym Grand Prix Dorog na Węgrzech. W gronie 161 zawodników złoty medal wywalczył w kategorii 100kg.

W gronie 161 zawodników złoty medal wywalczył w kategorii 100kg Gerard Kurniczak, a Oskar Czyżewski zajął trzecie miejsce. Podopieczni trenera Piotra Leonarczyka potwierdzili swoją wysoką formę i czołowe miejsca w kadrze Polski na rok 2016.

Materiał oryginalny: Zapasy: Sukcesy Sobieskiego Poznań w GP Dorog na Węgrzech - Głos Wielkopolski