Zawodnicy PGE Akademii Judo Poznań zdobyli sześć medali na MP Juniorów w Rybniku

Młodzi zawodnicy PGE Akademii Judo Poznań aż sześć razy stawali na podium MP
Młodzi zawodnicy PGE Akademii Judo Poznań aż sześć razy stawali na podium MP PGE Akademia Judo Poznań
PGE Akademia Judo Poznań zdobyła sześć medali na Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek w Judo w Rybniku.

Czterech zawodników i sześć zawodniczek to skład, który siłą, determinacją i skupieniem osiągnął sześciokrotne podium. Złoty medal zdobyły Natalia Nowaczyk (-78) i Anna Zakrzewska(-44), srebrny Natalia Stokłosa (-48), brązowe Piotr Muszyński (-81), Jakub Mrozek Jakub (-100) oraz Dzmitry Zelianko (-60).

To jednak nie koniec sukcesów - podsumowaniem mistrzostw był fakt, iż team PGE Akademii Judo wygrał również klasyfikację drużynową, co jest bardzo dużym i zasłużonym osiągnięciem. Dziesięcioosobowa reprezentacja i jej trenerzy triumfowali i świętowali przez cały weekend, teraz mają czas na regenerację i powrót na sale treningowe.