Znamy już listę kandydatów w konkursie SMS "Piłkarz Amator...

    Znamy już listę kandydatów w konkursie SMS "Piłkarz Amator 2012"

    Radosław Patroniak

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Zamknęliśmy listę kandydatów w konkursie SMS na najlepszego piłkarza amatora. Od poniedziałku zapraszamy do głosowania na www.gloswielkopolski.pl
    Oto lista kandydatów w konkursie SMS "Piłkarz Amator 2012":

    Maciej Lisiecki, Mateusz Goździaszek, Jakub Groszkowski (Victoria Września), Bartosz Grabowski (LKS Ślesin), Mateusz Klichowicz (Grom Plewiska), Rafał Krówczyński, Hubert Szymkowiak ( Czarni Kaźmierz), Mateusz Lisk (Czarni Dobrzyca), Przemysław Szała (Sparta Szamotuły), Witold Kamoś (Polonia Kępno), Daniel Borkowski, Szymon Szulc (Płomień Przyprostynia), Daniel Smulkowski (Lotnik Poznań), Remigiusz Sznela(Gaj Wielki), Tomasz Gorzaniak, Dominik Bednarek (Tęcza Skrzynki), Marcin Duchała (Kłos Zaniemyśl), Sebastian Smelkowski (Grom Plewiska), Szymon Kaczmarek, Piotr Reszela (Piast Kobylnica), Łukasz Pachulicz (KS 1920 Mosina), Krzysztof Matuszak (Centra Ostrów), Bartosz Jabłocki (Poznań FC), Patryk Jóźwiak (Huragan Pobiedziska), Emili Misiorny (Tarnovia Tarnowo), Sławomir Kasperski (Promień Opalenica), Tomasz Haze, Michał Jaśkowiak (Suchary Suchy Las), Mike Okoro (Świt Piotrowo), Tomasz Kubiak (SKP Słupca), Adam Łuczak (Obra Kościan), Damian Michalski (Orzeł Mroczeń), Paweł Bednarczyk (Kasztelania Brudzewo), Mateusz Kasprzak (Hetman Orchowo), Szymon Tomczak (Krobianka Krobia), Krzysztof Troczyński (Korona Stróżewo), Maciej Szymański (Iskra Szydłowo), Jacek Jerszyński (Kotwica Kórnik), Adrian Chwaliszewski, Maciej Kubka (Warta Śrem), Artur Petynia, Szymon Szczucki (CKS Zbiersk), Marcin Glik, Artur Nowak (LZS Trzcinica), Michał Dębski, Rafał Wesołowski (Błękitni Mąkolno), Rafał Bonawenturczyk, Dawid Nowacki (Korona Piaski), Jerzy Chudzicki, Łukasz Józefowski (Sokół Kaszczor), Maciej Sudoł, Marcin Kulka (Polonia Chodzież), Radosław Szałata, Paweł Zieliński (Rzemieślnik Kwilcz), Marcin Bartkowiak, Damian Gaweł (Huragan Łomnica), Hubert Nowaczyk, Dawid Cech (Dyskobolia Grodzisk), Damian Ząbek, Krystian Szmania (Lipno Stęszew).


    Chcesz skontaktować się z autorem informacji? r.patroniak@glos.com

    Możesz wiedzieć więcej! Kliknij i zarejestruj się: www.gloswielkopolski.pl/piano







    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lotto Ekstraklasa

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
    2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
    3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
    4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
    5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
    6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
    7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
    8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
    9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
    10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
    11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
    12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
    13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
    14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
    15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33