Dwie kolejki po nerwowym spotkaniu z Jagiellonią, do...

Barry Douglas znów będzie czołowym piłkarzem w Lechu Poznań? Najlepsze dotychczasowe momenty "Bashera" w Kolejorzu

Cudowny gol "Bashera" z rzutu wolnego przeciwko Legii Warszawa

Dwie kolejki po nerwowym spotkaniu z Jagiellonią, do Poznania przyjechała Legia, której celem było zdobycie trzech punktów i odskoczenie reszcie stawki na bezpieczną odległość aż 9 oczek. Piłkarze Lecha nie zamierzali się łatwo poddawać.

W pierwszej połowie spotkania Barry Douglas miał spore problemy z Michałem Żyro, szczególnie w pojedynkach fizycznych. Przy jednym z groźniejszych uderzeń zawodnika Legii, świetnym refleksem wykazał się golkiper Lecha i dzięki temu niebiesko-biali schodzili na przerwę przy wyniku 0:0

W drugiej połowie przewagę osiągnęli lechici. Znakomitym podaniem do Hamalainena popisał się Douglas, a wychodzący z bramki Malarz zagrał piłkę ręką poza polem karnym, za co opuścił boisko z czerwoną kartką. Sędzia podyktował rzut wolny, do którego podszedł "Basher". Przepięknym uderzeniem nie dał żadnych szans nierozgrzanemu do końca Kuciakowi i wyprowadził Kolejorza na prowadzenie w tym spotkaniu.

Lechici wygrali 2:1, a Douglas przy straconej bramce nie miał żadnego udziału, bo w tej sytuacji pomylili się Kędziora oraz Arajuuri. Mimo gorszej pierwszej połowy, Szkot rozegrał dobry mecz i stał się bohaterem swojego zespołu.

Zobacz najlepsze występy Barry'ego Douglasa w koszulce Lecha Poznań --------->

Świątek i Sabalenka o krok od wyjątkowego rekordu

Wielkopolskie lasy zostaną zamknięte! Jaki jest tego powód? Zagrożenie dla ludzi

Pogoń Szczecin zagra w europejskich pucharach? Kamil Grosicki: Kolejna lekcja w życiu