Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Filip Bednarek 7...

Cracovia - Lech Poznań 0:0. Zmęczenie sezonem mocno już widać. Bednarek bohaterem. Tak oceniliśmy lechitów

BRAMKARZ I OBROŃCY

Filip Bednarek 7
Bardzo dobry występ bramkarza Lecha, Jedno (w pierwszej części) soczyste uderzenie Jewhena Konoplianki z około 20 metrów odbił przed siebie. W drugiej części meczu popisał się doskonałą interwencją w 69 min. po strzale Makucha. Dziesięć minut później znów uratował zespół przed stratą bramki.

Joel Pereira 5
Miał dużą ochotę do gry, ale brakowało mu wsparcia. Chciał szybciej rozgrywać piłkę, ale często nie miał komu jej podać. Po zmianie stron mocno spuścił z tonu. Jego dośrodkowania były bardzo niecelne.

Alan Czerwiński 5
Znów musiał łatać dziury na środku obrony. Po zmianie stron ukarany żółtą kartą za taktyczny faul.

Antonio Milić 7
Miał w pierwszej części spotkania wszystko pod kontrolą. Wygrywał pojedynki i na ziemi, i w powietrzu. Mimo że grał w masce doskonale czytał grę.

Pedro Rebocho 4
W 24 minucie popełnił koszmarny błąd. Najpierw dał się łatwo ograć Kakabadze, a potem się przewrócił. Dobrze, że Gruzin uderzył fatalnie. Nie czuł się pewnie i było to widać, także po jakości jego dośrodkowań. Po zmianie stron wyglądał tak jakby się ogarnął, choć w końcówce znów zdarzały mu się niezrozumiałe zagrania.

Wróżka, którą ściągnęła İfakat skrywa tajemnicę! Wiemy jaką!

Prezes Pogoni uderza w arbitra po finale: Drugi raz ten sam sędzia wypacza nasz mecz