Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
POMOCNICY...

Cracovia - Lech Poznań. Oceniamy piłkarzy Lecha Poznań w meczu (2:1). Christian Gytkjaer przymierza już koronę króla strzelców

POMOCNICY
Jakub Kamiński 5

W końcówce sezonu nieco obniżył loty. To jednak młody chłopak i ma prawo do wahań formy. Być może też rywale wiedzą już o jego nieprzeciętnych umiejętnościach i ustawiają się na niego jak na pełnoprawnego seniora, a nie jak na młokosa.

Jakub Moder 7
Już dawno nie było w naszej lidze piłkarza, który po wyjściu na boisko myśli tylko o przenoszeniu piłki ze strefy defensywy do strefy ataku i o tym, kiedy będzie miał okazję uderzyć z dystansu. W Krakowie bliski był zdobycia kopii bramki z meczu z Piastem w Gliwicach.

Dani Ramirez 6
Hiszpan grał bardziej cofniętego pomocnika niż zwykle, bo w wyjściowym składzie Lecha zabrakło miejsca dla Pedro Tiby. Dani Ramirez to jednak piłkarz wszechstronny i nie było widać, że w nowej roli czuje się nieswojo.

Filip Marchwiński 7
Po raz pierwszy od długiego czasu nasz talent dostał szansę gry od pierwszej minuty. Widać było po ruchach, że go to mocno uskrzydliło. W drugiej połowie pięknie wykończył akcję Michała Skórasia i pokazał, że warto obdarzyć go jeszcze większym zaufaniem

Kamil Jóźwiak 5
Straszy swoją dynamiką wszystkich rywali w polskiej lidze, ale w końcówce sezonu sprawia wrażenie już nieco zmęczonego. Mniej sprintów i mniej rajdów u „Józka” przekłada się na mniejszą efektywność w grze.

Kraków. Posprzątali śmieci z przeszłości, sprzed... 21 lat!

Zmarł były redaktor naczelny Gazety Krakowskiej Zbigniew Regucki. Spoczął w Krakowie

Polecamy

Brutalny ranking tiktokera: najbrzydsze dworce w Polsce. Naprawdę jest aż tak źle?

Trudna do zauważenia przemoc psychiczna. Jak ją dostrzec i pomóc dziecku?