Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
ADRIAN LIS 5...

Dramat Warty Poznań. Gole w ostatnich minutach dobiły Zielonych. Oceny piłkarzy Piotra Tworka po meczu z Lechią Gdańsk

BRAMKARZ I OBROŃCY

ADRIAN LIS 5
Już od pierwszych minut miał co robić i dobrze spisał się przy groźnej akcji lechistów. Właściwie to dzięki niemu do przerwy Warta utrzymała bezbramkowy remis. Po zmianie stron również bronił bardzo dobrze, ale… przy błędach kolegów nie mógł za dużo zrobić. Dodatkowo ten drugi gol po fatalnej mijance, która idzie na jego konto. Szkoda. Karnego miał na rękach. Jak pech, to pech...

JAN GRZESIK 2
Na początku spotkania popełnił fatalny błąd, który mógł skutkować golem dla Lechii, ale uratował go Lis. Ten jednak dobrze na niego wpłynął, bo prezentował się później zdecydowanie lepiej. Za dużo akcji przechodziło jego stroną i pozwalał na groźne dośrodkowania rywalom. Przy bramce na 0:2 odcięło go tak samo jak Lisa.

ROBERT IVANOV 4
Miewał momenty zawahania się w defensywie, ale nie popełniał większych błędów. Zawodziło u niego wyprowadzenie piłki. W końcówce nie popisał się jak cała drużyna i dostał głupią żółtą kartkę, która skutkuje zawieszeniem w następnym meczu z Piastem, a Piotr Tworek nie będzie mógł skorzystać z niego, Kieliby i Ławniczaka.

BARTOSZ KIELIBA 6 (grał do 45. minuty)
Pewny w defensywie. Zablokował kilka ważnych piłek, ale w przerwie musiał opuścić boisko z powodu urazu. Wielka szkoda, a uraz najprawdopodobniej wyłączy go z następnego meczu ligowego.

JAKUB KIEŁB 2
Miał dobrą okazję na początku meczu, ale uderzył nad bramką Kuciaka. Później skupił się głównie na defensywie, ale w drugiej części grał odważniej i potrafił stwarzać zagrożenie wejściami na lewej stronie boiska. Niestety zawalił cały trud swojego zespołu faulem w ostatnich minutach meczu.

Zobacz oceny piłkarzy Piotra Tworka za spotkanie z Lechią Gdańsk --->

Polecamy

Pogoń Szczecin zagra w europejskich pucharach? Kamil Grosicki: Kolejna lekcja w życiu

ROZMOWA

Verstappen wygrywa sprinterskie kwalifikacje do Grand Prix Miami F1

Gol Krychowiaka pomógł pokonać obrońcę tytułu i zachować szanse na utrzymanie w lidze