Gdzie nie będzie prądu w mazowieckim? Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 20.03

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Przerwy w dostawie prądu - gdzie? Sprawdź te informacje w naszym artykule
Przerwy w dostawie prądu - gdzie? Sprawdź te informacje w naszym artykule istockphoto.com/zhengzaishuru
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w mazowieckim 20.03? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 20.03 w mazowieckim. Taka sytuacja może być irytującą, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim.

Gdzie obecnie (20.03 19:09) nie ma prądu w mazowieckim?

powiat ciechanowski

Gołotczyzna ulica Aleksandry Bąkowskiej.
20.03 od godz. 10:47 do 21:00


Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat przasnyski

Bartniki, ul. Miedniewicka, ul. Wypoczynkowa
21.03 od godz. 8:00 do 16:00


Romany-Sędzięta, 2, 3, 4, 5, 6, 8
23.03 od godz. 9:00 do 13:15


Karwacz, złącza kablowe: 13zE3203, 13zE3798, 13zE3799, 13zE4017
27.03 od godz. 9:00 do 13:00


Przasnysz, ul. Szosa Ciechanowska PROFIL MEBLE, PROFIL sklep, NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA EDUKATOR, Językowe Przedszkole The Academy of Smurfs
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat żyrardowski

Żyrardów, ul. Jana Skrowaczewskiego nr 60 - 65
21.03 od godz. 8:00 do 13:00


Żyrardów, ul. Grenadierów, ul. Gen. Leopolda Okulickiego, ul. Radziwiłłowska, ul. Romana Dmowskiego
22.03 od godz. 8:00 do 14:00


Budy Zaklasztorne, ul. Mazowiecka nr 108 - 150
22.03 od godz. 8:00 do 15:00


Żyrardów, ul. Jana Dekerta, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej nr 16, 18, 20 - 30
22.03 od godz. 8:00 do 16:00


Żyrardów, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej nr 2 - 12
29.03 od godz. 8:00 do 15:00


Działki, ul. Bukowa
29.03 od godz. 8:00 do 16:00


powiat gostyniński

Kaleń
21.03 od godz. 8:00 do 17:00


Leopoldów, Leopoldów od Nr domu 1 do Nr domu 6
22.03 od godz. 8:00 do 15:00


Leopoldów, Leopoldów od Nr domu 1 do Nr domu 6
23.03 od godz. 8:00 do 15:00


Strzałki, 20-36
27.03 od godz. 8:00 do 12:00


Strzałki, 24-34
28.03 od godz. 8:00 do 12:00


Strzałki, 20-23, 35-36
28.03 od godz. 11:00 do 15:00


powiat grodziski

Wycinki Osowskie, ul. Wiosenna, ul. Zdrojowa
23.03 od godz. 8:00 do 16:00


Bieganów, nr 100 - 116, ul. Malinowa, ul. Wierzbianki, ul. Wiosenna
27.03 od godz. 8:00 do 16:00


Zaręby, 4-10, 19-32
21.03 od godz. 9:00 do 13:00


Grabnik, od 1 do 38, tartak oraz złącza kablowe 10zE4589 i 10zE4588
28.03 od godz. 8:00 do 15:00


Marynin, ul. Siedliskowa 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 , 48
21.03 od godz. 8:00 do 12:00


Opypy, ul. Porannej Rosy 5-15
24.03 od godz. 8:00 do 12:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Radiowa 1B, ul. Książęca 3A, ul. Grabowa od nr.1 do 18
27.03 od godz. 8:30 do 14:30


Milanówek, ul. Podgórna od numeru 1 do numeru 5 oraz od numeru 2 do 12
28.03 od godz. 8:30 do 14:30


Kozerki, ul. Jowisza od 72a do 72e
29.03 od godz. 9:00 do 12:00


Opypy, magnolii 2, 4, 6, 8b
31.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat żuromiński

Grądy
27.03 od godz. 8:00 do 15:00


powiat białobrzeski

Jakubów
27.03 od godz. 8:00 do 15:00


Czarnocin, od nr 38 do 68;
22.03 od godz. 8:00 do 14:30


Czarnocin, od nr 1 do 37;
23.03 od godz. 8:00 do 14:30


Kozłów, Kiedrzyń od 25 do 37;
24.03 od godz. 8:00 do 14:30


powiat lipski

Chotcza Górna, Chotcza Górna od nr 46 do nr 50
21.03 od godz. 8:00 do 14:00


Świesielice, 1-5
22.03 od godz. 8:00 do 14:30


Gruszczyn, Gruszczyn od nr domu 1 do nr domu 27,, Śląsko, Śląsko od nr domu 60 do nr domu 77A
22.03 od godz. 8:00 do 15:00


Gruszczyn, Gruszczyn od Nr domu 1 do Nr domu 28 i Krzywda od Nr domu 41 do Nr domu 77
22.03 od godz. 8:00 do 15:00


Gruszczyn, Gruszczyn od Nr domu 1 do Nr domu 28 i Krzywda od Nr domu 41 do Nr domu 77
23.03 od godz. 8:00 do 15:00


Gruszczyn, Gruszczyn od nr domu 1 do nr domu 27,, Śląsko, Śląsko od nr domu 60 do nr domu 77A
23.03 od godz. 8:00 do 15:00


Solec nad Wisłą, ul. Plażowa Plażowa od nr domu 4 do nr domu 10, ul. Wczasowa od nr domu 1 do nr domu 28, ul. Gostecka od Nr domu 5A:do nr13 i Nr domu 27, ul. Podole od nr domu 1 do nr domu 19
24.03 od godz. 7:00 do 15:00


Ławki, dz. nr 893/10 (ZK nr 08z06078)
24.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat otwocki

Lipiny, LIPINY od nr 3 do nr 19 , PRZYŁĘK od nr 14 do nr 19
21.03 od godz. 8:00 do 13:00


Lipiny, LIPINY od nr 3 do nr 19 , PRZYŁĘK od nr 14 do nr 19
22.03 od godz. 8:00 do 13:00


Władysławów, Władysławów k/ Wisniówka od Nr domu 1 do Nr domu 15
22.03 od godz. 8:00 do 15:00


Władysławów, Władysławów od Nr domu 1 do Nr domu 15
23.03 od godz. 8:00 do 15:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta
23.03 od godz. 8:00 do 13:00


Lipiny, LIPINY od nr 3 do nr 19 , PRZYŁĘK od nr 14 do nr 19
23.03 od godz. 8:00 do 13:00


Władysławów, WŁADYSŁAWÓW od Nr. 61 A do Nr. 77
24.03 od godz. 8:00 do 11:00


Lipiny, LIPINY od nr 3 do nr 19 , PRZYŁĘK od nr 14 do nr 19
24.03 od godz. 8:00 do 13:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta , dino
27.03 od godz. 8:00 do 9:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta , dino
27.03 od godz. 9:00 do 16:00


Lipiny, Lipiny od nr 3 -do nr19 ,, Przyłęk, Przyłęk od nr 14 do nr 19
27.03 od godz. 9:00 do 16:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta , dino
28.03 od godz. 7:30 do 17:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta , dino
29.03 od godz. 7:30 do 17:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta , dino
30.03 od godz. 7:30 do 17:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta , dino
31.03 od godz. 7:30 do 17:00


powiat kozienicki

Wólka Brzózka, Brzóza Piaski 15 , Brzóza Stara 1-2
22.03 od godz. 9:00 do 16:00


Brzeźnica, Psary
28.03 od godz. 8:00 do 10:00


Brzeźnica, Słowiki Nowe, Słowiki Stare, Słowiki-Folwark, Psary, 57-73
29.03 od godz. 8:00 do 14:30


powiat zwoleński

Okrężnica, Okrężnica od nr6 do nr32A ,, Babin, Babin od nr11A do nr 30
24.03 od godz. 11:00 do 14:00


Jedlanka, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Jedlanka 1,3,5,7, Jedlanka DPS;, Płasków, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Płasków 1,2; Płasków Garbarnia;, Malików dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Malików;, Jedlińsk, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Jedlińsk Energetyków, Jedlińsk Oczyszczalnia Ścieków, Jedlińsk Konopnicka;
31.03 od godz. 8:00 do 16:00


powiat garwoliński

Przyłęk, Przyłek od nr 119A do nr 134
27.03 od godz. 8:00 do 16:00


Przyłęk, Przyłęk od nr 21A do nr 53
27.03 od godz. 8:00 do 16:00


Krzywda, ul. Łukowska 75,75 A .
22.03 od godz. 10:00 do 13:00


powiat węgrowski

Aleksandrówka, ul. Wspólna 11-49, Nowiny, ul. Wspólna 8-28, ul. Gościnna 1-33+ osiedle (od strony DK nr 79), Janów, Janów , Janów FOODCO VITA, Ruda, Janików, Janików Kolonia , Janików PKP , Janików budynki socjalne , Janików Folwark od nr 1 do 30, Psary, Psary od nr 74 do 78 + bar , Psary działki
28.03 od godz. 8:00 do 14:30


Polków-Sagały
22.03 od godz. 9:00 do 15:00


Gajówka Zachodnia, Grabiny, Topór, Drgicz
22.03 od godz. 9:00 do 13:00


Zambrzyniec
24.03 od godz. 8:00 do 11:30


Matały
24.03 od godz. 12:00 do 14:00


Jabłonna, ul. Pańska, rondo Rondo Księcia Józefa Poniatowskiego
30.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grójecki

Budki Petrykowskie
21.03 od godz. 8:00 do 13:00


Jarochy
21.03 od godz. 8:00 do 14:00


Barcice Drwalewskie
21.03 od godz. 11:00 do 15:00


Jarochy
22.03 od godz. 8:00 do 14:00


Bądków, Modrzewina, Kozietuły Nowe
23.03 od godz. 0:00 do 0:00


Jeziórka, Śreniawa
23.03 od godz. 8:00 do 14:00


Jeziórka, Śreniawa
24.03 od godz. 8:00 do 14:00


Słomczyn
27.03 od godz. 8:00 do 14:00


Olszany, Wola Boglewska
27.03 od godz. 8:30 do 11:30


Słomczyn
28.03 od godz. 8:00 do 14:00


Ślepowola, Tomczyce, Brzostowiec
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


Łęczeszyce, Wólka Łęczeszycka, Wola Łęczeszycka, Koziel, Kozietuły
29.03 od godz. 8:00 do 9:30


Kruszew
29.03 od godz. 8:30 do 11:30


Łęczeszyce, Wólka Łęczeszycka, Wola Łęczeszycka, Koziel, Kozietuły
30.03 od godz. 8:00 do 10:00


Kocerany, Wysoczyn
31.03 od godz. 8:30 do 11:30


Złota Góra, 16-20
30.03 od godz. 8:00 do 12:00


Złota Góra, 1-12
30.03 od godz. 11:00 do 15:00


Zaborówek, ul. Żurawia
23.03 od godz. 9:00 do 13:00


Zaborówek, ul. Miodowa 8-16, ul. Łąkowa 4-6
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ciechanowski

Kobylin, Mieczysławówka
29.03 od godz. 8:00 do 14:00


Kobylin, Mieczysławówka
30.03 od godz. 8:00 do 14:00


Kobylin, Mieczysławówka
31.03 od godz. 8:00 do 14:00


Obrąb
22.03 od godz. 10:00 do 14:00


powiat legionowski

Wierzbica, ul. Partyzantów nr 1 – 53/1; dz. 1200,1200/6, 1201, 1217, 1222/1;, ul. Plac Jana Pawła II nr 1 i 3;
21.03 od godz. 8:00 do 14:30


Nieporęt, ul. Zwycięstwa 13, 13A, 15A-H, 19, 19A-E, 23, 23A, 25, 25A-K, 27, 27A-D, 29, 29A-K, 30, 30A-Z, 33, 35, 35A, 36, 36A, 36B, 37, 37A, 37B, 44, 46, 48, ul. Starej Gruszy, ul. Żeglarska, ul. Dworcowa 1-14A, ul. Jana Kazimierza 105, 107, 109, 113, 115, 123, 125, 125A, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 155, 157, 159, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 200A-C, ul. Soplicowo, ul. Adama Mickiewicza, ul. Pana Tadeusza, ul. Zamkowa, ul. Podkomorzego, ul. Gerwazego, ul. Protazego, ul. Epopei, ul. Nowolipie 1-43, 45, 47, 48, 48A, 48B, 49, 49A, 49C, 53A, 53B, 53E, 64, 75B, ul. kpt. Stefana Pogonowskiego 80, 92A, 92D, 92K, 92G, ul. Zwycięstwa 2, 3, 3A-G, 10A, 11, 11A-C, 13A, 15, 15A-G 19-37A, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Lawendowa, ul. Cyklistów, ul. Powstańców, ul. Odrodzenia, ul. Małołęcka 6A-54, ul. Ptasia, ul. Potocka, ul. Kresowa, ul. Przyjaciół, ul. Marsa, ul. Żurawia
21.03 od godz. 8:00 do 14:00


Kąty Węgierskie, ul. Wierzbowa od 1 do 10A
22.03 od godz. 9:00 do 13:00


Legionowo, ul. Wrzosowa 1-30, ul. Polna 1-22, ul. Plantowa
22.03 od godz. 9:00 do 13:00


Olszewnica Stara, ul. Wiejska 36, 41, 41A, 43, 45, 46, 46A-Z, 47, 48, 49, 50, 51, 51A, 51B, 52, 53, 54, 54A-D, 55, 61, 62, 65, 66, 66A, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, ul. Cichy Zakątek, ul. Prosta, ul. Lawendowa, ul. Lotnicza, ul. Marysieńki, ul. Ogrodowa, ul. Mała, Sąsiedzka, ul. Kwiatowa, ul. Warszawska 1-59, 59E, 59F, 60, 62, 64, ul. Spokojna Przystań
23.03 od godz. 8:00 do 14:00


Wola Smolana, ul. Leśne Echo 7, 13
23.03 od godz. 10:00 do 14:00


Jadwisin, ul. Słoneczna Skarpa, ul. Ogrodowa 16, 37, 37G, 43, 45, 47, 49
24.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat radomski

Jedlnia-Letnisko, Wrzosów ul.Leśna 5;
21.03 od godz. 9:00 do 12:00


Antoniówka, dz. 202/5;
22.03 od godz. 8:00 do 11:00


Rajec Poduchowny, dz. 702/23;
22.03 od godz. 12:00 do 15:00


Kolonia Piaski, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Kolonia Piaski; Sosnowica;
23.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wiktorów, ul. Strumykowa 9, 11, 15
21.03 od godz. 11:00 do 15:00


Radom

Radom, ul. Apoloniusza Kędzierskiego nr 18 dz.85/2; dz.20/13;
21.03 od godz. 10:00 do 14:00


Radom, ul. Nowa Wola Gołębiowska od nr 1 do 65;
22.03 od godz. 9:00 do 11:00


Radom, ul. Inspektowa nr 14B;
22.03 od godz. 9:00 do 12:00


Radom, ul. Mostowa od nr 1 do dz.95/3 i od 2 do 38;, ul. Pasterska nr 23 do 29;, ul. Kończycka od nr 2 do dz. 127/3 i dz. 78 do nr 39; dz. Kończycka 10;, ul. Michała Mosiołka od nr dz. 108/18 do dz. 108/10 i od dz. 108/26 do dz. 108/23;, ul. Orońska od nr 2 do nr 16 i od nr 3 do dz. 110/16;, ul. Feliksa Gawdzickiego dz. 111/7;
23.03 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Ludwika Waryńskiego 6 dz. 14;
24.03 od godz. 10:00 do 13:00


powiat makowski

Maków Mazowiecki, dz. 1313/6 instalacja radiokomunikacyjna BT 14078
21.03 od godz. 8:00 do 12:00


Chłopia Łąka, od 27 do 51, OSP, złącza kablowe.
22.03 od godz. 9:30 do 13:30


Dzbądz
28.03 od godz. 10:00 do 14:00


Sypniewo
31.03 od godz. 8:15 do 10:15


Budzyno, 45, 46, 47, domki letniskowe, złącza kablowe
31.03 od godz. 9:00 do 13:00


Sypniewo
31.03 od godz. 11:30 do 13:30


powiat ostrołęcki

Wejdo, 65-67, 93
21.03 od godz. 8:00 do 12:00


Rębisze-Parcele
21.03 od godz. 9:00 do 13:00


Golanka, 4, 4a, 13, od 36 do 47, Sul
22.03 od godz. 8:00 do 12:00


Rupin
23.03 od godz. 8:00 do 12:00


Rupin
23.03 od godz. 11:00 do 15:00


Niedźwiedź, 46-50
24.03 od godz. 8:00 do 12:00


Jastrząbka, od 72 do 100, od 101 do 112A, od 24 do 29, 130
24.03 od godz. 9:00 do 13:00


Myszyniec, ul. Brata Zeno, ul. Perłowa 5-10, ul. Bursztynowa 1-6, ul. Obwodowa 3, 5, 9, 15, ul. Gen. Józefa Bema 14-21 ,29, 49, ul. Pszczela, ul. Rubinowa, ul. Tęczowa, ul. Wesoła 4, 6, 8, 16
24.03 od godz. 10:00 do 14:00


Golanka, 36-71
27.03 od godz. 8:00 do 17:00


Golanka, 19-35
27.03 od godz. 8:00 do 12:00


Suchcice
27.03 od godz. 8:15 do 12:00


Oborczyska, od 20 do 25 i od 41 do 51
27.03 od godz. 8:30 do 12:30


Suchcice
27.03 od godz. 11:00 do 14:30


Żebry-Chudek, 24, 25, 26, 28, 29, 29A, 30, 31, 32, 34 oraz ZK nr 10zE3718, działka nr 158/3
28.03 od godz. 8:15 do 12:15


Suchcice
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kadzidło, ul. Jaśminowa, ul. Malinowa, ul. Różana, ul. Konwaliowa, ul. Kalinowa
29.03 od godz. 8:00 do 16:00


Serafin, 26-37
29.03 od godz. 8:00 do 12:00


Żebry-Stara Wieś, od 1 do 24, Żebry-Żabin, od 1 do 16
29.03 od godz. 8:30 do 12:30


Rostki
29.03 od godz. 8:30 do 12:30


Kadzidło, ul. Targowa UG Kadzidło, Meditrans, ul. Księdza Suchcickiego OSP, Wieża GSM, 1-27, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15, 17, ul. Trasa Mazurska SALA WENUS, ul. Piękna sklep ROLNIK, 7-13
29.03 od godz. 8:30 do 12:30


Suchcice
29.03 od godz. 9:00 do 13:00


Łęg Przedmiejski, od 48 do 52 oraz ZK 10zE5926
30.03 od godz. 8:15 do 12:15


Suchcice
30.03 od godz. 9:00 do 12:00


Rostki
30.03 od godz. 9:00 do 13:00


Golanka, 1-35, 46-58, 72-75, Grale, 49
31.03 od godz. 8:00 do 17:00


Obierwia, 105 i 106
31.03 od godz. 8:15 do 12:15


Dylewo
31.03 od godz. 8:15 do 13:30


powiat łosicki

Ławy, ul. Miła numery 3 i 5
29.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat piaseczyński

Tatary, 15-49
30.03 od godz. 8:00 do 9:00


Tatary, 1-14
30.03 od godz. 9:00 do 17:00


powiat wyszkowski

Plewki, 1-6
31.03 od godz. 8:00 do 12:00


Wielątki-Folwark
21.03 od godz. 9:00 do 15:00


Słopsk, ul. Dębowa, ul. Kwiatowa, ul. Nowy Świat
21.03 od godz. 10:00 do 14:00


Zazdrość, ul. Jana Pawła II
22.03 od godz. 8:00 do 11:00


Choszczowe, ul. Wspólna
23.03 od godz. 8:00 do 11:00


Płatków
23.03 od godz. 10:00 do 14:00


Marianowo
24.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat siedlecki

Domanice, od nr 1 do nr 13,, Domanice-Kolonia, od nr 1 do nr 54 w tym Przychodnia Zdrowia oraz Szkoła Podstawowa
21.03 od godz. 8:00 do 12:00


Czepielin, od nr 3 do nr 15 oraz 105, Czepielin-Kolonia, nr 24, 28, 29, ZK 06z09502 - Szkoła 104
21.03 od godz. 9:00 do 14:00


Stok Lacki, ul. Siedlecka nr ZK 06z11913
21.03 od godz. 10:00 do 14:00


Skórzec, ul. Bielna ZK 06z05729
21.03 od godz. 11:00 do 15:00


Niwiski, 60, Broszków, 120 oraz kurnik
21.03 od godz. 12:00 do 16:00


Gręzów, ul. Warszawska 5 (iglotex)
22.03 od godz. 8:00 do 12:00


Ujrzanów, od nr 28 do nr 86 (w tym Serwis Mercedes, Dom Weselny,
22.03 od godz. 9:00 do 16:30


Dąbrówka-Ług, nr ZK 06z06z06065, 06z09560, 06z09031, 06z10733, 06z11314
23.03 od godz. 9:00 do 13:00


Brzozów, 1-40A
24.03 od godz. 8:15 do 13:15


Siedlce

Siedlce, ul. Partyzantów 14B (sklep spożywczy Delikatesy Centrum) + (ZK 06z12441 plac budowy)
21.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrowski

Stare Lubiejewo
21.03 od godz. 8:00 do 14:00


Małkinia Górna
21.03 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Tamkowa
22.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kaczkowo Nowe
23.03 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Wojska Polskiego, ul. Marii Dąbrowskiej, ul. Parcelacyjna, ul. Marii i Józefa Świderskich
24.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sokołowski

Stara Jabłonna
21.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kosów Lacki, ul. Piaskowa
21.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kosów Lacki, ul. Leśna
22.03 od godz. 9:00 do 13:00


Bielany-Jarosławy
23.03 od godz. 8:15 do 12:30


Kosów Lacki, ul. Leśna 33-60
23.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kosów Lacki, ul. Wolności 29A-37, ul. Krótka 1-5, ul. Łąkowa 2-5
24.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wołomiński

Tłuszcz, ul. Słoneczna, ul. Łąkowa, ul. Racławicka
23.03 od godz. 9:00 do 16:00


Wójty
23.03 od godz. 9:30 do 11:30


Jadwinin
23.03 od godz. 12:00 do 15:00


Wołomin, ul. Jesionowa 13, 11, 8, 9, 7, 2, 3A, 3B, ul. Gościniec 5, 8, ul. Różana 1A, 4A, 4B, 6, 8, ul. Annopol, ul. Radzymińska 10, 12, 16A, 16B, 8, 6, 2, ul. Kraszewska 2, 4, 7, 5, 5A, 6, 3A, 3B, 15, ul. Torfowa, ul. Mała, ul. Lipowa 1, 2, 3, 3A ,4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 7A, 7C, 7B, 7D, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 15, 16, 17, ul. Piłsudskiego 75, 73, 71, 67A, 67, 72/1, 65, 63, 70, 68, 66, 64, 62A, 85, 89, 76, 91, 82, 82A, 91A, 91B, 91C, 93, 84, 86, 80, 88, ul. Polska 53, 56, 56A, 56B, 58, 60, 60A, 58A, 66, 89A, ul. Poznańska 1, 2, 3, 4, 4A, 7, ul. Błońska 63, 63B, Nowy Janków, ul. Okopowa, Chabrowa, ul. Słowikowa, Janków Nowy jednostka wojskowa
24.03 od godz. 8:00 do 14:00


Wołomin, ul. Annopol, ul. Radzymińska 14, 10, 12, 16A, 16B, 8, 6, 4, 2, ul. Piłsudskiego 88, ul. Kraszewska 2, 4, 7, 5, 5A, 6, 3A, ul. Torfowa, ul. Błońska 63, ul. Mała, ul. Lipowa 6, 6G, 6H, 6J, 6K, 6L, 6M, 6N, 6P, 6R, 6S, 6T, 6U, 8, 10, 12, 16
27.03 od godz. 8:00 do 14:00


Ząbki, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 56, 56A, 56B, 56C, 58, 55, 57, 59, 58A, 58B, ul. Jana Kochanowskiego 18A/1, 18A/2, 18/2, 18/1, 21A, 21, 21B, 2C, 2B, 2A, 6A/1, 6A/2, 6A/3
27.03 od godz. 9:30 do 11:30


Stare Załubice, ul. Serocka 29
27.03 od godz. 12:30 do 15:30


Wołomin, ul. Błońska 63B, ul. Poznańska 1, 2, 3, 4, 4A, 7, ul. Polska 53, 56, 56A, 56B, 58, 60, 60A, 58A, 66, 89A, ul. Piłsudskiego 75, 73, 71, 67A, 67, 72/1, 65, 63, 70, 68, 66, 64, 62A, 85, 89, 76, 91, 82, 82A, 91A, 91B, 91C, 93, 84, 86, 80, ul. Krakowska 7, 5, 4, 4A, 4B, 1A, 1
28.03 od godz. 8:00 do 14:00


Wołomin, ul. Partyzantów 42, 40, 38, 36, 34, 33, 32, 31, 30, 28A, 28, 22, 25, 26, 24, 24a, 21, 22, 19, 17, 16, 17A, 15, 13, 10, 10A, 9, 7, 8A, 8, 7, 7A, 5, 4, 3, ul. Traugutta 10, 12, 12a, 9, 11, 14, 13, 16, 15, 17, 18, 18A, 19, 21, 21, 20, 22, 26, ul. Matejki 7, ul. Sikorskiego 41, 43, 43a, 45, 45A, 47, 38, 40, 49, 44, 51, 53, 53A, 55, 57, 55A, 48, 59, 61, 61a, 61b, 50, 52, 54, 63a, 56
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


Zielonka, ul. Długa 27, 29, 23, 21, Salon Fryzjerski DIANA, ul. Karola Chodkiewicza 6, 3, 4, 8, 10, 5, ul. Tadeusza Kościuszki 4, 6, 8, 7
28.03 od godz. 9:15 do 15:00


Ząbki, ul. Mariana Langiewicza od Lipowej do Skorupki, ul. Jodłowa 2, ul. Gdyńska 45, ul. Ks. Ignacego Skorupki 45B, 48, 61, 61A, 65, 68, 71, 80
28.03 od godz. 9:30 do 13:30


powiat pruszkowski

Piastów, ul. Harcerska 18,20,22,24,26,28,, ul. Lipowa 7
21.03 od godz. 8:30 do 14:30


Żółwin, ul. Szkolna 21,21a,39,37,35,33,33a,;, ul. Świerkowa 37, ul. Sosnowa 9,11,11a,13,,15,15a,28,26,25
21.03 od godz. 9:00 do 15:00


Piastów, ul. Stanisława Bodycha 120 i przygłe, ul. Dworcowa 77 i przyległe
22.03 od godz. 8:00 do 10:00


Reguły, ul. Żytnia 17,17f
22.03 od godz. 8:00 do 12:00


Brwinów, ul. Sochaczewska 1,2,3,3A,5,7,9,13,15,17,19,23,25,, ul. Żytnia 14,16,18,19,20,21,22,23,26,27,29,, ul. Żyrardowska 34, ul. Milanowiecka 27, ul. Grudowska 16
22.03 od godz. 8:30 do 14:30


Piastów, ul. Stanisława Bodycha 120 i przygłe, ul. Dworcowa 77 i przyległe
22.03 od godz. 14:00 do 16:00


Piastów, ul. Piotra Wysockiego 4B,7,8,11,11A,12,18,20, Piłsudskiego od nr 23 do nr 39A, ul. Józefa Bema, ul. Żbikowska 6,10,11,13,15,17,17A,21, ul. Józefa Sułkowskiego 33,33A,34A,36,, ul. Kazimierza Pułaskiego 11,12,13,14,15,16,
23.03 od godz. 8:30 do 14:30


Żółwin, ul. Szkolna 49,51,57b,30;, ul. Graniczna 9,11,50,52,7,7a,7b,5,5a,5b I przyległe
23.03 od godz. 9:00 do 15:00


Brwinów, ul. Boczna od nr 1 do nr 8, ul. Kolejowa, ul. Grodziska od nr 13 do nr 31, ul. Składowa od nr 1 do nr 10, ul. Krótka od 1 do nr 10, ul. Leśna 14, ul. Słoneczna 2,4,6,10,, ul. Zacisze od nr 1 do nr 10, ul. Środkowa od nr 1 do nr 9, ul. Gabriela Narutowicza Narutowicza od nr 1 do nr 10
27.03 od godz. 8:30 do 14:30


Żółwin, ul. Szyszkowa 13, 14, 15, 15a
27.03 od godz. 11:00 do 16:00


Pruszków, ul. 3 Maja od nr 100 do nr 159, ul. Józefa Cicheckiego, ul. Poznańska 50, 69,
28.03 od godz. 7:00 do 9:00


Pruszków, al. Wojska Polskiego 81,87,95,117,, ul. Trójkątna 1,2,3,4,5,6,7,9,, ul. 1 Sierpnia 2,4,6,, ul. Bolesława Prusa 75,81
28.03 od godz. 8:30 do 14:30


Owczarnia, ul. Artystyczna 18C
28.03 od godz. 9:00 do 12:00


Brwinów, ul. Armii Krajowej 14
28.03 od godz. 13:00 do 16:00


Pruszków, ul. 3 Maja od nr 100 do nr 159, ul. Józefa Cicheckiego, ul. Poznańska 50, 69,
28.03 od godz. 15:00 do 17:00


Piastów, pl. Plac Słoneczny 9/6,9/1,9/2,9/3,9/4,9/5,9/7,9/8,9/9,11,11A,, ul. Różana 1,2,3,4,5,6,7,8,11,13,, ul. Brzozowa 12,14,17,19,21,23,25,27,29,31,33
29.03 od godz. 8:30 do 14:30


Piastów, ul. Harcerska 2,4,6,8,, ul. 11 Listopada 2, 6
30.03 od godz. 8:30 do 14:30


Żółwin, ul. Działkowa
31.03 od godz. 8:00 do 12:00


powiat warszawski zachodni

Kampinos A, ul. Kwiatowa 70, 70A, 71, 72, 73, 73A, 74, 74A
21.03 od godz. 9:00 do 15:00


Wyględy, ul. Leśna 138, ul. Osiedlowa 1-35, ul. Topolowa 1-30 i przyległe
21.03 od godz. 10:00 do 12:00


Duchnice, ul. Duchnicka 26A,26B,30,30A
22.03 od godz. 8:00 do 12:00


Borzęcin Duży, Borzęcin D-160/10,181/3,181/4
22.03 od godz. 10:00 do 14:00


Stare Babice, ul. Pohulanka 67-91; 74-88
23.03 od godz. 8:00 do 12:00


Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 141,143,145,147,218,220,222
23.03 od godz. 10:00 do 14:00


Wawrzyszew, 26d, 26g, 9, 9a.11, 11A, 11b, 18, 24,27
29.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kampinos A, od 60 do 69, dz 150/11, ul. Kwiatowa od 70 do 74c, Kampinos, ul. Niepokalanowska od 12 do 16, ul. Polna od 3 do 6
29.03 od godz. 9:00 do 15:00


Błonie-Wieś, ul. Achera 5 i 6, ul. Achera budowa
29.03 od godz. 9:00 do 12:00


Jawczyce, ul. Wspólna Droga
30.03 od godz. 8:00 do 12:00


Jawczyce, ul. Poznańska 84
30.03 od godz. 8:30 do 14:30


Kampinos, ul. Dolna, łazy od 1 do 11 i od 2 do 10
30.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kampinos A, od 60 do 69, dz 150/11, ul. Kwiatowa od 70 do 74c, Kampinos, ul. Niepokalanowska od 12 do 16, ul. Polna od 3 do 6
31.03 od godz. 9:00 do 15:00


Kampinos A, 41b
31.03 od godz. 10:00 do 14:00


Błonie, ul. Nowakowskiego 52
31.03 od godz. 11:00 do 15:00


Dziekanów Nowy, ul. Kolejowa 323A, 324, 362/364, 368, 370, 372, 372A-C, 374, 376, 378, 378A, 380, 384, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 406, 412, 412A, 412B, 414, 416, 418, ul. Królowej Marysieńki, ul. Poziomkowa, ul. Rolnicza 433, 458A, 471E, 477, 533, 537, 537A, 538, 540, 541, 542, 542C, 543, 546, 546A, 548A, Dziekanów Polski, 306, 309A, 309B, 312A, 319, 323, 324B, 328A, 328B, 331, 332, 333, 334, 335, 337, 337C, 338, 339, 340, 341, 376, 404, 407, Izabelin-Dziekanówek, ul. Środkowa 1, 2, 3, 4, 15, 17, ul. Unijna, ul. Modlińska 17, 23, 25, Pieńków, 1-171C, ul. Cichosza, ul. Mariana Adamkiewicza, ul. Mirabelki, ul. Modlińska 24, 26, 48, 48A, 54, 58, 60, ul. Nadwiślańska, Rolnicza 42C, 51C, ul. Malwy, Sadowa, ul. Kolejowa 323, 344, 344B, 348, 360, Łomna-Las, 17
21.03 od godz. 8:00 do 14:00


Kiełpin, ul. Armii Poznań 103, 105, 105B, 111, 111A, 111B, 111C, 113, 115, 117, 128, 132, dz. nr ew. 70/4
21.03 od godz. 10:00 do 14:00


Dziekanów Polski, ul. Wincentego Witosa
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


Łomianki, ul. Dolna 30 ,32, 32a, 34, 36, 38, 40a, 42, 44, 46abc, 48, 50, 59, 65, 67, 73, ul. Akacjowa Przepompownia, ul. Asfaltowa 22, ul. Górna 1, 2, ul. Kamienista 1, 3, 5, 7, 9, 11, ul. Kolejowa 15, 25, 27, 27a, 31, 33, 37, 39, 39a, 43, 47, 55, 59, 61, 63, 65, 67, ul. Piaskowa od 4 do 35, ul. Osikowa 12, 14, 16, 18, ul. Sosnowa od 1 do 16, ul. Wiślana 37, 39, 41, 43, 49, ul. Żwirowa 1, 1a, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 9F, 9G, 9H, 9I, 9J, 9K, 9L, 9M, 24
31.03 od godz. 8:00 do 12:00


powiat sochaczewski

Malanowo, 1,1A,2, Brochów, 102,103,83,104,107A,107,108,109,110,111,112,113,114
24.03 od godz. 8:30 do 14:30


Łasice, 21,21A21B,21C,21D,21E,22,22A,23,24
31.03 od godz. 8:30 do 14:30


Mokre, ul. kpt. Jana Rogowskiego działki numer 481/1, 481/2, 481/4
27.03 od godz. 9:30 do 12:30


powiat płocki

Słupno, ul. Cypriana Kamila Norwida 2, 3, 7, 11, 13, 16, 17, 20, 22, 21, 5, 26, 32, 34, 27, 38, 40, 31a, 31, 33, 35, ul. Mikołaja Reja, ul. Jesionowa, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. ks. Jana Twardowskiego, al. Aleja Jana Pawła II 22, 22a, 23 (Zajazd, sklep Dolcan, sklep ogrodniczy)
27.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowodworski

Czosnów, ul. Duńska 3, 4, 53, 55, ul. Warszawska 75, 76, 79, 97, ul. Holenderska 1, 3, 4B, 6, ul. Diamentowa 4, 5, 9, 11, 13, ul. Polna 29B, 47, 47A, Małocice, Dobrzyń, Wólka Czosnowska, Wrzosówka, Jesionka, Adamówek, Cząstków Mazowiecki, 153, 154, Łosia Wólka, Kazuń-Bielany, Augustówek, Janów-Mikołajówka, Sowia Wola, ul. Wojska Polskiego 281, 282, 282c, 283, 285, 286, 288, 291, 295, Kazuń Polski, ul. Długa 129
29.03 od godz. 8:00 do 14:00


Nowy Wilków, ul. Jasna
30.03 od godz. 9:00 do 12:00


powiat miński

Kałuszyn, ul. Dąbrowska, ul. Brzozowa, ul. Platanowa
30.03 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Francja podwyższy wiek emerytalny. Protesty na miarę żółtych kamizelek

Materiał oryginalny: Gdzie nie będzie prądu w mazowieckim? Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 20.03 - Portal i.pl

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie