Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Radosław Murawski 6...

Kapitan Lecha Poznań wraca do pierwszego składu i strzela gola marzeń! Zobaczcie oceny piłkarzy Kolejorza

POMOCNICY

Radosław Murawski 6
Dobrze reagował po stracie piłki, rozgrywał piłki do przodu, co nie jest częstym widokiem. Po powrocie Karlstroema dostał dodatkowy bodziec, którego nie miał w Szczecinie.

Jesper Karlstroem 7
Napędził akcję bramkową, zaliczając asystę drugiego stopnia. "Szef" wraca do tej dobrej dyspozycji, za którą kibice Kolejorza go tak uwielbiają. Potwierdził to bramką przed zejściem do szatni.

Kristoffer Velde 7
Widać, że potrafi zrobić w meczu coś dodatkowego, coś ekstra. Nie zawsze jego decyzje są dobre, nie zawsze jest skuteczny, ale jego przyspieszenie w grze, to jest coś, czego mogą zazdrościć Lechowi inne kluby w lidze. Dobrze pracował również w odbiorze, co nie jest takie oczywiste w przypadku tego zawodnika.

Adriel Ba Loua 7 (grał do 73. minuty)
Z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Czy to już jest ten moment, kiedy Iworyjczyk w końcu odpali w Kolejorzu? Poczekajmy. Jednak golem na 1:0 oraz przebojowością zaznaczył, że może robić liczby regularnie. W 36. minucie zmarnował doskonałą sytuację na kolejną bramkę, choć przed przerwą do gola dorzucił asystę. Jeden z najlepszych na boisku.

Filip Marchwiński 6 (grał do 73. minuty)
Na początku było widać, że powołanie do reprezentacji mocno napędziło tego zawodnika. Pewność siebie wzrosła o jeszcze jeden poziom, lecz później przygasł. Widać, że dużo lepiej czuje się jako środkowy napastnik, aniżeli gracz, który gra na pozycji numer "10".