3 z 5
Afonso Sousa 5 (grał do 90 minuty)...

Lech Poznań - Bodo/Glimt 1:0. Historyczny sukces Kolejorza! Ishak bohaterem. Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

Pomocnicy

Afonso Sousa 5 (grał do 90 minuty)
W pierwszej części dosyć dyskretny występ, ale wynikało to z tego, że nie podejmował ryzyka i bardzo często Kolejorz rozgrywał swoje ataki z pominięciem drugiej linii. Nie można mu jednak odmówić zaangażowania, jak trzeba było, wykonał wślizg. W drugiej części bardziej widoczny, choć też bez konkretów.

Jesper Karlstroem 6
W pierwszej części grał przeciętnie, jakby źle czuł się na mokrej nawierzchni. Ten drybling w bocznej części boiska, po którym się przewrócił, obrazował jego występ. Po przerwie, gdy było więcej miejsca czuł się zdecydowanie lepiej. To on rozegrał akcję, po której Kolejorz zdobył gola.

Michał Skóraś 7
Podobnie jak Rebocho, był bardzo zaangażowany w grę. W pierwszej połowie miał jedną dobrą sytuację, ale jego strzał został zablokowany. Tuż przed przerwą był bliski zamknięcia akcji Szymczaka. Mógł się bardzo podobać, choć malkontenci mogą stwierdzić, że do świetnego występu brakowało gola lub asysty.

Adriel Ba Loua 5
Widać było, że dysponuje dużą szybkością, ale jego wybory były bardzo często po prostu złe. Często był przy piłce, lecz niewiele z tego wynikało, bo brakowało mu precyzji lub podjęcia odważnej decyzji. Lecz znów pokazał, że ma potencjał. Gdyby jeszcze, jak inni lechici grał z bardziej chłodną głową.

Filip Szymczak 7 (85 minuty)
Tuż przed przerwą dostał piłkę na lewej stronie pola karnego. Uderzył w stronę dalszego rogu, ale niecelnie, a akcji nie udało się zamknąć Skórasiowi. Starał się grać mądrze, swobodnie, dojrzale. W drugiej części nie notował strat.

Kiedy Pogoń i Wisła po raz ostatni zagrały o stawkę? Niektórzy pamiętają ten mecz!