3 z 5
Michał Skóraś 6...

Lech Poznań - Djurgarden 2:0. Jest dobra zaliczka! Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

Pomocnicy

Michał Skóraś 6
Ta "ruleta" w polu karnym w 11 min. palce lizać. Szkoda, że tej akcji nie udało się wykończyć strzałem. Reprezentant Polski był aktywny na początku, potem trochę zgasł, by pod koniec pierwszej części groźnie strzelić. W doliczonym czasie gry miał sytuację na 3:0, szkoda, że nie trafił w bramkę.

Afonso Sousa 5 (grał do 72 min.)
Starał się zaskoczyć czymś nieoczywistym obronę Djurgarden, ale nie zawsze podejmował dobre wybory. Dobrze pracował jednak w defensywie, gorzej było przy rozgrywaniu piłki. Szkoda, że kwadrans po przerwie zmarnował dobrze zapowiadającą się kontrę.

Jesper Karlstroem 7
Z minuty na minutę grał coraz lepiej. Widać było spokój w jego poczynaniach i doświadczenie przy odbiorze piłki. Z Murawskim w pierwszej części na niewiele pozwolili gościom. Zbierali "drugie" piłki, wygrywali pojedynki bark w bark. Po zmianie stron też wyróżniający się piłkarz Lecha.

Radosław Murawski 7
Tak jak Karlstroem dobrze się ustawiał i czytał grę. Dał też coś ekstra, gdy w 44 min. huknął ile fabryka dała w stronę prawego górnego rogu, ale wyciągnięty jak struna Jacob Widell Zetterstroem sparował piłkę na rzut rożny. Walczył, zostawił mnóstwo zdrowia na boisku.

Filip Szymczak 6 (grał do 76. minuty)
W 12 min. mocno uderzył w stronę bliższego rogu. Zeterstroem z trudem obronił ten strzał. Miał też okazję w 36 min. ale nie opanował piłki po podaniu Sousy. Dynamiczny, odważny, ale trochę zabrakło konkretów.