Lech Poznań - Djurgarden 2:0. Jest dobra zaliczka! Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

Lech Poznań zagrał w czwartkowy mecz bardzo dobrze, wygrywając z Djurgarden 2:0.Zobacz, jak oceniliśmy lechitów --->Adam Jastrzębowski
Lech Poznań w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Konferencji pokonał Djurgardens IF 2:0, po golach Antonio Milica i Filipa Marchwińskiego. Bułgarska znów była twierdzą. Z nadzieją można oczekiwać rewanżu. Zobacz w galerii, jak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań.

Kapitalna pierwsza połowa, pełna dominacja i gol Antonio Milicia, na który lechici w pełni zasłużyli.

Nieco słabsza w wykonaniu Kolejorza była druga połowa. Po zmianie stron Lech trochę stracił kontrolę nad meczem i dopuścił do kilku groźnych sytuacji.

Końcówka sprawiła, że po drugiej bramce, której autorem był Filip Marchwiński, 40 tys. kibiców przy Bułgarskiej wpadło w euforię. Tak najkrócej można opisać to, co działo się w czwartkowy wieczór przy Bułgarskiej.

Lech Poznań jedzie do Sztokholmu, mając zaliczkę w postaci dwóch goli. Nie jest źle, choć wynik 2:0 jeszcze nie przesądza awansu Kolejorza. Szanse na 1/4 finału i napisanie nowego pucharowego rozdziału w historii są jednak ogromne. Na rewanż możemy czekać z olbrzymimi nadziejami.

Zobaczcie, jak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań po meczu z Djurgardens IF :

Tak jechali na mecz z Lechem Poznań kibice Djurgarden:

od 16 lat
Po raz pierwszy od 13 lat na stadion w Poznaniu podczas meczu europejskich pucharów przyjdzie komplet publiczności

Komplet widzów na meczu Lecha Poznań w europejskich pucharac...