Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. - Podatnicy którzy skorzystają z elektronicznej formy rozliczenia podatku szybciej otrzymają zwrot nadpłaty podatku- przekonywała minister Czerwińsk
  Z kraju i ze świata

  Twój e-PIT już działa, ale nie bez problemów

  Od północy 15 lutego na portalu podatkowym podatki.gov.pl została uruchomiona usługa Twój e-PIT. Za jego pomocą Urząd Skarbowy może automatycznie przygotować i udostępnić roczne zeznanie podatkowe na podstawie danych, które już posiada. Jednak nie obyło się bez problemów. Po uruchomieniu systemu pojawiły się problemy z logowaniem.

 2. Dlaczego sieć 5G spędza sen z powiek służbom Zachodu
  Aktualności

  Dlaczego sieć 5G spędza sen z powiek służbom Zachodu

  Sieć 5G ma umożliwić płynną komunikację z internetem miliardów urządzeń z kategorii „smart things”. Możliwość przejęcia kontroli nad choćby częścią tej infrastruktury oznacza warunki do szpiegostwa na niewyobrażalną skalę - a nawet fizyczne niebezpieczeństwo.

 3. Nawet nie przypuszczacie, ile można zapłacić za... kota! Ceny tych najdroższych zwalą was z nóg
  Strefa biznesu

  Najdroższe koty świata - te ceny zwalą was z nóg

  Istnieje ponad 250 kocich ras, istnieją też ludzie gotowi słono zapłacić za niektóre z nich. Każdą z ras cechuje szczególny wygląd i charakter, jednak ostateczna cena zależy od wielu czynników. Znaczenie mają pochodzenie, częstotliwość występowania, czy czystość krwi. Za najdroższego kota bylibyście w stanie kupić... mieszkanie! Zobaczcie, jakie rasy zajmują najwyższe miejsca w rankingu, przy czym pamiętajmy, że każdy kot jest wspaniały - niezależnie od tego, czy zapłacimy za niego grube tysiące, czy przygarniemy ze schroniska.

 4. Zdolność kredytowa modelowej rodziny jest odrobinę wyższa niż przed miesiącem.
  Z kraju i ze świata

  Prawie pół miliona złotych może pożyczyć trzyosobowa rodzina

  Choć banki odrobinę tonują zapędy Polaków do zadłużania się, wciąż rodzina z dwiema średnimi krajowymi może zaciągnąć nawet ponad pół miliona złotych długu. W każdym mieście taka kwota wystarczy na zakup przyzwoitego lokum.

 5. Radnemu Szymurze koszule z Lidla przypominają... obozowe pasiaki
  Z kraju i ze świata

  "Koszule w Lidlu jak obozowe pasiaki". Jest oświadczenie

  Koszule w Lidlu jak obozowe pasiaki? Kontrowersyjne porównanie radnego PIS z Rybnika - Jako wnuk jednego z więźniów jestem oburzony - napisał radny Karol Szymura. Poszło o... koszule z Lidla, które - jego zdaniem - przypominały obozowe pasiaki. Internauci wyrazili swoje oburzenie, ale ze względu na... tok myślenia radnego.