Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Promocja "Biała Noc" odbyła się 26 kwietnia. Skorzystało na niej wielu klientów.
  Strefa biznesu

  Zwolnienia w Biedronce za obłowienie się na błędnej promocji

  Niedawna promocja w sklepach sieci Biedronka pod hasłem "Biała noc" polegała na tym, że klienci, którzy kupili 20 produktów, mieli trzy najtańsze otrzymać gratis. Na skutek błędu okazało się, że za darmo można było dostać nie najtańsze, lecz najdroższe produkty. Klienci, którzy się zorientowali, kupowali 20 najtańszych produktów, by za darmo otrzymać np. drogi sprzęt AGD i RTV. Na promocji postanowili też skorzystać sami pracownicy Biedronki. Jak donosi serwis Money.pl, sieć postanowiła takie osoby ukarać.

 2. Ministerstwo Zdrowia opublikowało listę zakupów. Łącznie wydano ponad 850 mln zł. Ministerstwo kilkukrotnie przepłaciło za respiratory
  Polska i świat

  Ministerstwo Zdrowia kilkukrotnie przepłaciło za respiratory

  Ministerstwa Zdrowia opublikowało w czwartek na swojej stronie internetowej wykaz zakupów zrealizowanych w związku z walką z koronawirusem. W sumie do tej pory wydano 851 mln 412 tys. 693 zł i 13 gr. Resort twierdzi, że ewidencja pokazuje, że w ministerstwie nie mają nic do ukrycia. Pojawiają się jednak zarzuty o niegospodarność - zakupione przez Ministerstwo Zdrowia respiratory miały być przepłacone nawet kilkukrotnie.

 3. Od poniedziałku 25 maja w każdym urzędzie, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, będzie możliwość osobistego załatwiania spraw. Dopuszczalna liczba interesantów
  Wiadomości

  Wszystkie urzędy znów czynne, wznowiono bieg spraw w toku

  Od poniedziałku 25 maja ponownie czynne będą wszystkie urzędy. Z zachowaniem procedur ostrożnościowych czyli np. ograniczoną liczbą osób przebywających w pomieszczeniu przeznaczonym do załatwiania spraw interesantów, ale w zwykłym trybie czyli codziennie, w standardowych godzinach urzędowania.

 4. Będzie można robić wesela do 50 osób. Czy od 1 czerwca, to się okaże, bo wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie zacznie się 4. etap odmrażania gospodarki.
  Polska i świat

  Będzie można robić wesela

  Wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński poinformował dziś, że 4. etap odmrażania gospodarki przywróci możliwość organizacji wesel z ograniczoną liczbą gości. Odmrożone będą także inne działalności. Trwa opracowywanie zaleceń sanitarnych na kolejny etap znoszenia obostrzeń.

 5. Zarobki pracowników sklepów w galeriach handlowych. Zobaczcie ile zarabiają pracownicy poszczególnych sklepów.
  Strefa biznesu

  Tyle zarabiają w galeriach handlowych. Zobacz nowy raport

  Zarobki pracowników w galeriach handlowych. Sprawdzamy, ile zarabiają pracownicy sieciowych sklepów galerii handlowych.