Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Leszek Czarnecki
  Wiadomości

  Leszek Czarnecki. Ten, który ruszył na wojnę z KNF

  Leszek Czarnecki deklaruje, że może poddać się badaniu wariografem, aby udowodnić, iż mówi prawdę. Jest twardym graczem, idąc na wojnę z KNF, musiał się do niej dobrze przygotować.

 2. Zajęcie konta firmowego nie różni się znacznie od zajęcia konta osobistego. W obu przypadkach procedura wygląda podobnie.
  Z kraju i ze świata

  Komornik może zająć konto firmowe?

  Egzekucja komornicza z rachunku bankowego to jedna z najczęstszych metod odzyskiwania długu. Komornik może rozpocząć postępowanie dopiero w momencie, gdy posiada wyrok sądu lub sądowy nakaz zapłaty oraz wniosek wierzyciela przeciwko dłużnikowi. A czy możliwe jest zajęcie konta firmowego? Czy komornik może zająć wszystkie środki, czy może powinien zostawić jakąś kwotę wolną od zajęcia na koncie firmowym?

 3. To jest olbrzymie ryzyko dla perspektyw polskiej gospodarki- tłumaczy ekspert.
  Z kraju i ze świata

  Musimy zatrzymać Ukraińców na polskim rynku pracy

  To ostatni dzwonek, aby stworzyła spójną politykę migracyjną, ukierunkowaną w dużej części na mądrą absorpcję imigrantów zarobkowych ze sprawdzanych kierunków. - Żeby to nie był przyjazd do pracy na parę miesięcy, ale żeby oni mieli jasną perspektywę osiedlenia się tutaj i związania na stałe swoich losów z Polską- mówi ekspert.

 4. W Wysogotowie pod Poznaniem powstanie Ośrodek Kontroli Ruchu Lotniczego. Inwestycja będzie kosztować ponad 107 milionów złotych.
  Wiadomości

  Poznań: 107 mln zł na rozbudowę infrastruktury lotniskowej

  W Wysogotowie pod Poznaniem powstanie Ośrodek Kontroli Ruchu Lotniczego. Inwestycja będzie kosztować ponad 107 milionów złotych.

 5. KALENDARZ DNI WOLNYCH 2019 - kiedy wziąć wolne, by mieć dłuższy urlop? POBIERZ ONLINE
  Strefa biznesu

  KALENDARZ DNI WOLNYCH 2019 - kiedy wziąć wolne, by mieć dłuższy urlop?

  Kalendarz dni wolnych 2019 - sprawdźcie, kiedy warto brać wolne, by wydłużyć sobie urlop. W jakie dni wypadają święta, kiedy majówka? Wystarczą 3 dni urlopu, by cieszyć się 9-dniowymi wakacjami! KALENDARZ DO POBRANIA ZA DARMO PDF