Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Poznańscy taksówkarze od lat walczą z kierowcami, którzy przewożąc osoby za pomocą aplikacji na telefon, odbierają im klientów.
  Motofakty

  Taksówkarze z Poznania chcą, by Ziobro zajął się Uberem

  Stowarzyszenie Zawodowe Poznańskich Taksówkarzy w Poznaniu wysłało list do ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobrę, w którym apeluje o podjęcie walki z kierowcami zajmujących się przewozem osób za pomocą aplikacji takich jak "Uber", czy "Taxify".

 2. Papier toaletowy może w przyszłym roku zdrożeć nawet o 30 procent. To m.in. efekt wzrostu cen celulozy
  Z kraju i ze świata

  Przez Chińczyków zdrożeje papier toaletowy

  Wiele wskazuje na to, że już niedługo zdrożeć może również papier toaletowy. I to niemało, bo aż o 30 proc - informuje Business Insider. Podobno podwyżki są nieuniknione, a producenci jedynie odkładali je w czasie. Powodem jest m.in. wzrost cen celulozy, z której produkowany jest papier toaletowy.

 3. Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą, ale brakuje ci na to pieniędzy? Na pewno? Finansowanie pozyskać można łatwo. Jak?
  Z kraju i ze świata

  Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą, ale brakuje ci na to...

  Coraz więcej osób postanawia zostać „swoim szefem” i rozpocząć własny biznes. Jak pokazują statystyki, co miesiąc w naszym kraju przybywa średnio ok. 24 tys. nowych firm. Które produkty finansowe są najbardziej „bezpieczne” dla młodego przedsiębiorcy i jakie wsparcie może uzyskać „od ręki”?

 4. 15.02.2008..warszawa tabletki tabletka rozpuszczanie lekarstwo witaminy leki lek fot. maciej jeziorek / polskapresse
  Z kraju i ze świata

  Suplementy diety: już co drugi Polak spożywa je codziennie. Czy to...

  Trzech na czterech Polaków kupuje suplementy diety. A co drugi spożywa takie specyfiki codziennie. Czy to zdrowe? Czy na tle innych nacji jesteśmy hipochondrykami?

 5. Kilka miesięcy temu Wizz Air wstrząsnął branżą lotniczą, wprowadzając nowe zasady przewozu bagażu. Teraz robi to po raz kolejny.
  Z kraju i ze świata

  Od listopada zapłacisz za bagaż podręczny w tanich liniach

  1 listopada zmienia się polityka bagażowa w liniach Ryanair i Wizz Air. To kolejne zmiany ogłoszone przez przewoźników w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Czy objęcie podstawowych usług dodatkowymi kosztami to jedyna opcja, która pozwoli tanim liniom utrzymać atrakcyjne ceny biletów?