Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Obostrzenia niezgodne z konstytucją? Skarb Państwa może zalać fala pozwów
  Wiadomości

  Obostrzenia niezgodne z konstytucją? Skarb Państwa może zalać fala...

  Właściciele obiektów zamkniętych z powodu restrykcji wprowadzonych przez rząd mają dość. Coraz więcej firm i federacji zapowiada wejście na drogę sądową. Zdaniem adwokata Radosława Płonki „lockdown jest sprzeczny z konstytucją”.

 2. Kto się nie zaszczepi, ten straci pracę i nie znajdzie nowej? Eksperci są podzieleni, ale coraz więcej firm chce wprowadzić taki wymóg
  Strefa biznesu

  Kto się nie zaszczepi, ten straci pracę i nie znajdzie nowej? Firmy...

  Szczepienie na COVID-19 jako warunek przyjęcia do pracy, a nawet utrzymania dotychczasowego zatrudnienia? Coraz więcej pracodawców, zwłaszcza w najsilniej dotkniętych restrykcjami branżach, rozważa wprowadzenie takiego wymogu – nie tylko w procesie rekrutacji, ale też wobec swej obecnej kadry. Mówiąc najprościej: kto się nie zaszczepi, ten może stracić pracę i nie znajdzie nowej.

 3. Biuro prasowe Biedronki wyjaśnia, że informacja o tym, że butelka piwa Harnaś kosztuje 14 groszy była pomyłką. Błąd na wydrukowanych etykietach cenowych
  Strefa biznesu

  Walka o piwo w kieleckiej Biedronce! Harnaś za jedyne 14 groszy?...

  14 groszy za butelkę piwa Harnaś, czyli niecałe 2 złote za zgrzewkę dwunastu piw - taka promocja rozpaliła do czerwoności największych łowców promocji, także ze Świętokrzyskiego. Redakcja "Echa Dnia" otrzymała jednak sygnały, że w jednym z kieleckich dyskontów tej sieci doszło do wielkiej awantury, ponieważ przy kasie klient usłyszał, że piwo nie kosztuje 14 groszy tylko 1,69 złotych.

 4. W tych krajach wynagrodzenia rosną najszybciej. Zobacz, gdzie lepiej pracować
  Wiadomości

  Jak szybko rosną pensje? Zobacz, na jaką podwyżkę możesz liczyć za...

  Chcesz w krótkim czasie zarobić i odłożyć trochę pieniędzy? W pracy nie było podwyżki i rozważasz zmianę pracodawcy? Zobacz, jakiego wzrostu wynagrodzeń można się spodziewać za granicą, a jakiego w Polsce.

 5. Obostrzenia będą trwały do kwietnia? Nowe informacje!Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa mogą być przedłużone w Polsce nawet do kwietnia. Takie
  Strefa biznesu

  Lockdown w Polsce do kwietnia? Rząd zapowiada długie obostrzenia

  Do kiedy obostrzenia? Rząd przedłuża lockdown. Kiedy koniec obostrzeń? Do kiedy lockdown w Polsce? Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa mogą potrwać nawet do kwietnia. Takie zatrważające informacje pojawiły się po rozmowach przedsiębiorców z rządem. Zamrożenie gospodarki może więc trwać jeszcze wiele tygodni. I być wciąż przedłużane! Do kiedy będzie trwać narodowa kwarantanna? Zebraliśmy dla was aktualne informacje.