3 z 7
Ciężkie chwile przeżyli za to kadrowicze Lecha Poznań w...

Lech Poznań: Piłkarze Kolejorza w reprezentacjach narodowych. Błysk Puchacza, debiut Jóźwiaka i klęska Marchwińskiego oraz Kamińskiego

Ciężkie chwile przeżyli za to kadrowicze Lecha Poznań w reprezentacji do lat 19, która przez ostatnie kilka dni rywalizowała w Walii o drugą rundę eliminacji mistrzostw Europy U-19. Niestety, Polakom nie udało się powtórzyć tegorocznego wyniku, kiedy to przeszli pierwszą rundę. W inauguracyjnym meczu z gospodarzami podopieczni Bartłomieja Zalewskiego polegli 0:3. Całe spotkanie zagrał Filip Marchwiński, a Jakub Kamiński wszedł po przerwie. W drugim meczu nasi reprezentanci wygrali z Kosowem 4:1. "Marchewa" rozegrał całe spotkanie, a Kamiński zakończył mecz z żółtą kartką i opuścił plac gry w 75. minucie.

W ostatnim meczu - decydującym o awansie - Polacy musieli nie przegrać z Rosją. Niestety, to się nie udało, a mecz zakończył się blamażem 0:4. Lechici wyszli w pierwszym składzie. Jakub Kamiński dostał 90 minut, a Marchwiński zszedł 10 minut przed końcem meczu.