3 z 4
RADOSŁAW MURAWSKI 5...

Lech Poznań po siedmiu latach wygrywa u siebie z Zagłębiem Lubin (2:1) i podsumowuje mistrzowski sezon. Oceny piłkarzy

POMOCNICY

RADOSŁAW MURAWSKI 5
Grał w swoim stylu. Nie był zbyt widoczny. Poprawny występ.

NIKI KWEKWESKIRI 6
Pokazywał się do gry. Zanotował asystę drugiego stopnia przy pierwszym golu. Miał swoją sytuację na 3:0. W drugiej połowie już był mniej widoczny.

ADRIEL BA LOUA 6 (grał do 57. minuty)
Imponował szybkością. Do przerwy miał kilka zrywów. To on zainicjował gola na 2:0. W przyszłym sezonie należy oczekiwać od niego jeszcze więcej.

DANI RAMIREZ 7 (grał do 71. minuty)
Grał na dużym spokoju. Imponował techniką na tle Zagłębia. Obok Alana Czerwińskiego najlepszy piłkarz Lecha i zaliczył asystę przy golu prawego obrońcy na 2:0.

JAKUB KAMIŃSKI 6 (grał do 57. minuty)
Szukał gry. Zależało mu na pokazaniu się w ostatnim meczu przed poznańską publicznością. Miał okazję w 24. minucie po dobrym przyjęciu piłki, ale strzelił obok bramki. Pożegnał się z kibicami podobnie jak van der Hart w 57. minucie. „Kamyk” rozegrał w Lechu 101 meczów, w których strzelił 16 goli i zaliczył 17 asyst. Dzięki za wszystko Kuba i powodzenia!

Sprawdźcie oceny piłkarzy Lecha za 22 wygraną w tym sezonie --->

Dzień kolorów, „Holi Day” w ostródzkim Parku Collisa (FOTOREPORTAŻ)

Anwil Włocławek o jedno zwycięstwo od awansu do półfinału Orlen Basket Ligi. Zdjęcia

NOWE

Na trasie do Morskiego Oka wywrócił się koń ciągnący wóz

Wielkopolskie lasy zostaną zamknięte! Jaki jest tego powód? Zagrożenie dla ludzi

Pogoń Szczecin zagra w europejskich pucharach? Kamil Grosicki: Kolejna lekcja w życiu