MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
Filip Szymczak 5...

Lech Poznań - Raków Częstochowa 1:2. Zespół Marka Papszuna takich błędów nie wybacza. Oceny piłkarzy Lecha Poznań

Napastnicy i rezerwowi

Filip Szymczak 5
Grał obok Mikaela Ishaka i mógł w pierwszej części zaimponować. W 25 min. minucie świetnie obsłużył Szweda, ale kapitan nie wykorzystał jego prostopadłego podania. Popisał się też groźnym strzałem sprzed pola karnego. Niestety to po jego stracie pod swoim polem karnym Raków wyszedł na prowadzenie. Po tym błędzie wyraźnie zeszło z niego powietrze

Mikael Ishak 4 (grał do 90 minuty)
Szkoda, że kapitanowi nie udało się wykorzystać okazji w 25 minucie. Trafił tylko w bramkarza. Gdyby padł gol, Kolejorzowi grałoby się dużo łatwiej. Jak zwykle waleczny, ale tym razem bez konkretów

Grali także:

Filip Marchwiński 2 (od 69 minuty)
Po jego faulu Raków miał rzut wolny i strzelił gola. Poza tym nieobecny na boisku