4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
NAPASTNIK I ZMIENNICY...

Lech Poznań w trudach pokonuje Piasta Gliwice 2:0. Gole Modera i Tiby dają zwycięstwo ekipie Dariusza Żurawia. Oceniamy piłkarzy!

NAPASTNIK I ZMIENNICY

CHRISTIAN GYTKJAER 5 (grał do 73. minuty)
Miał problemy z utrzymaniem się przy piłce na połowie Piasta. Dodatkowo nie dostawał żadnych podań, co u Duńczyka przekłada się na brak zagrożenia z jego strony. W drugiej połowie wyglądało to podobnie w wykonaniu 30-letniego napastnika i trener Żuraw poszukał czegoś innego w ataku.

Grali także:

DJORDJE CRNOMARKOVIĆ 6 (grał od 51. minuty)
Zastąpił na środku Thomasa Rogne i spisał się bardzo solidnie. Serb z każdym miesiącem w Poznaniu wygląda coraz lepiej.

TIMUR ŻAMALETDINOW (grał od 73. minuty) 6 – miał jeden ważny odbiór i dał się sfaulować. Do tego asysta przy bramce Tiby. Dobra zmiana.

FILIP MARCHWIŃSKI (grał od 77. minuty) 6 – „Marchewa” potrafił kilka razy utrzymać się przy piłce, a tego oczekiwał od niego Dariusz Żuraw.

Katastrofa w Katowicach - Stal Rzeszów padła na Bukowej 0:8!

4 liga. Ekoball Sanok bezbramkowo zremisował z Pogonią-Sokołem Lubaczów [ZDJĘCIA]

Kowalkiewicz – Lucindo: „Zapowiada się bardzo krwawa walka”. Gdzie oglądać?

Kolejny blamaż Lecha. Bariera wstydu przekroczona. Z taką grą pucharów nie będzie

Krecz w drugim półfinale. Pogromca Nadala nie dokończył meczu. Piękny gest rywala