2 z 4
Adrian Lis 6...

Lechia Gdańsk - Warta Poznań 0:0 Pierwszy remis od 27 lutego! Tak oceniliśmy Zielonych

Bramkarz i obrońcy

Adrian Lis 6
Do przerwy miał niewiele pracy, Lechia ani razu celnie nie strzeliła na bramkę Warty. Często obrońcy wycofywali do niego piłkę, a on wykopywał na aferę. Niestety Warta przegrywała pojedynki i mnóstwo piłek przez to straciła. W 66 min. świetnie obronił strzał Zwolińskiego

Robert Ivanov 5
W pierwszej części starał się grać bezpiecznie, choć momentami chyba trochę przesadzał, gdy próbował ośmieszyć swoich rywali, niekonwencjonalnym zwodem. Po zmianie stron jak zwykle wyrózniający się zawodnik

Dawid Szymonowicz 6
Jak zwykle mocny punkt drużyny, nie pozwalał na wiele czy Zwolińskiemu czy Paixao. Trzeba o pochwalić za wiele skutecznych interwencji

Dimítris Stavrópoulos 6
Twardy, zdecydowany, trudny do przejścia

Jan Grzesik 5
Trudno krytykować go za grę w defensywie, ale przyzwyczailiśmy się, że dużo więcej daje w ofensywie. Lecz do przerwy niezbyt często pokazywał się na prawej stronie. Po zmianie stron aktywniejszy

W Wielkopolsce zderzyły się dwa busy i osobówka. Są ranni!