3 z 4
Mateusz Kupczak 4...

Lechia Gdańsk - Warta Poznań 0:0 Pierwszy remis od 27 lutego! Tak oceniliśmy Zielonych

Pomocnicy

Mateusz Kupczak 4
W ostatniej chwili zastąpił kontuzjowanego Michała Kopczyńskiego i można było odnieść wrażenie, że nie dojechał na stadion. Niewidoczny, nieprzydatny w ofensywie, jednym słowem bezbarwny. W 62 min. bardzo dobrze przeciął groźny atak Lechii

Maciej Żurawski 4 (grał do 72 minuty)
Niedokładny i chaotyczny. To, że Warta nie potrafiła skonstruować przed przerwą nic sensownego to jego wina. Po zmianie stron też bezbarwny. Wymagamy od niego dużo więcej

Konrad Matuszewski 5
Przed przerwą nic dobrego o jego grze nie można napisać. Po zmianie stron aktywniejszy częściej wychodził na pozycje, starał się dokładnie dośrodkowywać. Dobrze zachował się w zamieszaniu pod własną bramką w 66 minucie.

Miguel Luis 4 (grał do 90 minuty)
Miał przed przerwą najlepszą sytuację, ale z bliska trafił w Kuciaka. Poza tym, tak jak cała drużyna Warty, grał chaotycznie, bez pomysłu. Trochę lepiej zaprezentował się po przerwie

Miłosz Szczepański 4 (grał do 72 minuty)
Próbował dobijać strzał Miguela Luisa, ale został zablokowany. Dużo biegał i walczył, lecz nic poza tym

Święto Konstytucji 3 Maja w Żywcu. Zobaczcie ZDJĘCIA!

Górnik Zabrze. Jan Urban: Kontuzja Szymona Czyża wygląda na poważną

Czy „Polska Księżniczka” zostanie królową Rio de Janeiro? O której i gdzie oglądać?

Pogotowie na sygnale czekało na wlokący się pociąg. Aż 10 minut!