4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
NAPASTNIK I ZMIENNICY...

Oceniamy piłkarzy Lecha Poznań w meczu z Wisłą Płock (2:2). Piękna bramka Kamińskiego i stracone punkty po błędach obrońców

NAPASTNIK I ZMIENNICY
MIKAEL ISHAK 6

W pierwszej połowie bardziej wyróżnił się w defensywie niż w ataku, co najlepiej było widać w końcówce pierwszej połowy, kiedy fantastycznie wybił piłkę z linii bramkowej. Swoją strzelecką normę wypełnił po zmianie stron, posyłając piłkę w długi róg.

Grali także
JAKUB KAMIŃSKI – 7.
Trener posadził go na ławce i miał nosa. Od momentu kiedy pomocnik pojawił się na murawie Lech zaczął grać z dodatkową mocą. No i zdobył gola z cyklu „stadiony świata”.

DJORDJE CRNOMARKOVIĆ – 5. Nie zrobił ani jednego błędu.

ALAN CZERWIŃSKI – 5. Skupił się na defensywie i dobrze zrobił.