MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
Adam Zrelak	6...

Oceniamy piłkarzy Warty Poznań w meczu z Pogonią Szczecin (1:2). O porażce zadecydowały błędy w obronie i przespana pierwsza połowa

NAPASTNICY I ZMIENNICY

Adam Zrelak 6
Słowak to mistrz przedpola bramkowego i wykańczania szybkich akcji. Zanim znów pokazał swoje największe atuty, kilka razy irytował kibiców Zielonych nieskutecznością. Najlepszą okazję zamienił jednak na bramkę i przywrócił tym samym nadzieję na dobry wynik. Szkoda tylko, że nie jest to typ napastnika, który potrafi wziąć na plecy dwóch obrońców i po rajdzie trafić do siatki.

Grali także:
Miguel Luis (grał od 40. minuty) 3

W końcówce pierwszej połowy uruchomił Zrelaka fajnym podaniem, ale skończyło się tylko na strachu dla gości. Portugalczyk przyszedł pod hasłem dodania jakości Warcie. Na razie jednak nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Trener Szulczek też chyba nie ma do niego przekonania, skoro nie wystawia go w wyjściowej jedenastce.