MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
Mateusz Kuzimski 3 (grał do 62. minuty)...

Oceniamy piłkarzy Warty Poznań w meczu z Wisłą Kraków (1:1). Znowu rozczarowanie. Zieloni tracą zwycięstwo w ostatniej akcji meczu

NAPASTNICY I ZMIENNICY

Mateusz Kuzimski 3 (grał do 62. minuty)
Miał rozruszać atak gospodarzy, ale poza golem ze spalonego w 24 sekundzie nie zrobił nic takiego, by przełamać strzelecką niemoc warciarzy. W tym sezonie to również cień piłkarza z poprzedniego sezonu.

Adam Zrelak 6 (grał do 82. minuty)
Zamiast wziąć piłkę, okiwać trzech wiślaków i rozerwać siatkę w pierwszej połowie, zakładał suples Szocie. A z tego, co nam wiadomo, w Warcie nie szykują się do otwarcia sekcji zapaśniczej... Po zmianie stron zrobił użytek ze świetnego podania Ivanova i strzelił trzecią bramkę w sezonie.

Grali też:
Jakub Sangowski 3 (grał od 62. minuty)

Szarpał w ofensywie i nie unikał gry, ale brakowało mu argumentów w pojedynkach "1 na 1". Popisał się fatalną stratą w polu karnym w ostatnich minutach.