3 z 4
POMOCNICY...

Piast Gliwice - Lech Poznań 1:4. Kolejorz rozniósł podopiecznych Waldemara Fornalika. Oceny piłkarzy Lecha, którzy pokazali klasę

POMOCNICY

JAKUB MODER 9 (grał do 67. minuty)
Druga bramka w tym sezonie i druga Modera w Gliwicach. Zachował zimną krew w polu karnym, znalazł lukę i otworzył wynik, a strzelał słabszą lewą nogą. Do tego kilka razy zaimponował w odbiorze. Napędzał akcje Lecha i dołożył asystę.

PEDRO TIBA 7 (grał do 57. minuty)
Mądrze się ustawiał i zanotował kilka przechwytów, ale w pierwszej połowie pojawiło się kilka błędów. W drugiej grał już oszczędnie, ale też mądrze.

MICHAŁ SKÓRAŚ 6
Powinien podwyższyć na 2:0, ale fatalnie zmarnował sytuację. Za to nie można odmówić mu asekuracji w obronie Czerwińskiego i kilku udanych odbiorów. Dokonywał złych wyborów na boisku.

DANI RAMIREZ 9 (grał do 59. minuty)
Hiszpan jest w dobrej formie. Obsługiwał kolegów celnymi dograniami i dołożył swojego gola firmową podcinką. W drugiej połowie załapał niesamowity luz, ale trener Żuraw go zdjął, żeby dać mu odpocząć.