2 z 7
29-letni pomocnik Lecha Poznań został powołany do...

Piłkarze Lecha Poznań i Warty Poznań w reprezentacjach. Zobacz jak wypadli (aktualizacja)

NIKA KWEKWESKIRI

29-letni pomocnik Lecha Poznań został powołany do reprezentacji Gruzji. Choć gruzińska reprezentacja straciła już szanse na awans do mundialu, sprawiła w czwartkowy wieczór sporą niespodziankę. Pokonała bowiem u siebie 2:0 lidera grupy B, Szwecję. Obie bramki dla gospodarzy zdobył w drugiej połowie Kwicza Kwrachelia (61, 77), a lechita zaliczył w tym meczu 90 minut gry. To był jego 40. występ w reprezentacji.

Szwedzi po tej porażce stracili pierwsze miejsce w grupie na rzecz Hiszpanii, która wygrała 1:0 z Grecją. 15 listopada o godzinie 15 kadra Niki Kwekweskiriego rozegra mecz towarzyski z Uzbekistanem. Dzień wcześniej Hiszpania zmierzy się ze Szwecją w decydującym meczu o pierwsze miejsce w tej grupie.

Zobacz, którzy piłkarze z poznańskich klubów grali (lub będą grać) dla swoich reprezentacji i jakie wyniki osiągnęli --->

Rzeźniczak zadebiutuje w Clout MMA. "Nigdy się nie biłem"