3 z 6
Ali Gholizadeh 1 (grał do 82 minuty)...

Porażająca bezradność Lecha Poznań doprowadziła do katastrofy 0:4 w Częstochowie. Zobacz oceny piłkarzy Kolejorza

POMOCNICY

Ali Gholizadeh 1 (grał do 82 minuty)
Mrozek najczęściej jego wybierał, gdy wybijał piłki, więc zwykle pozostawała mu walka w powietrzu przy bocznej linii, by utrzymać futbolówkę na placu gry. W ataku nic nie pokazał.

Radosław Murawski 1
Ma tak jak Milić na sumieniu drugiego gola, bo dał sobie łatwo odebrać piłkę. Popełnił tez błąd przy trzecim golu. Był kompletnie nieobecny na stadionie Rakowa, źle się ustawiał, podejmował złe decyzje.

Jesper Karlstroem 1
W pierwszej części zupełnie poza grą. Tak jakby był zaskoczony pressingiem Rakowa. Nie wiedział, gdzie się ustawić, a jak już miał piłkę zagrywał ją do tyłu. Po zmianie stron niewiele lepszy.

Kristoffer Velde 1 (grał do 46 minuty)
W pierwszej części nie miał ani jednej udanej akcji. Łatwo tracił piłkę, przegrywał pojedynki. Swoją postawą denerwował. Lech często korzystał z jego indywidualnych umiejętności, w Częstochowie nie zrobił nic godnego odnotowania.

Dino Hotić 1 (grał do 46 minuty)
Miał w 19 minucie dobrą sytuację, ale fatalnie strzelił próbując lobować Kovacevicia. Tuż przed przerwą doszedł jeszcze do główki w polu karnym. Lecz ze swoich zadań, grając na pozycji nr 10, zupełnie się nie wywiązywał. Rzadko był przy piłce, biegał raczej bez mapy.

Letnie Półkolonie 2024 w Łodzi. Wszystko, co powinieneś wiedzieć!

Potrącił nastolatkę na hulajnodze i odjechał. Dostał mandat w wysokości 4 tys. zł

Iga Świątek powalczy o trzeci tytuł w Rzymie? Kiedy pierwszy mecz Polki?