3 z 5
Obrońcy:...

Resovia - Lech Poznań 0:4: Oceniamy piłkarzy po zwycięstwie w Pucharze Polski. Najlepsi Marchwiński i Gytkjaer

Obrońcy:

Tomasz Cywka - (grał do 5. minuty)
Wrócił do składu po 394 dniach i miał niesamowitego pecha. W pierwszej minucie doznał kontuzji i opuścił boisko. Był to jego 17. występ w barwach Lecha.

Lubomir Satka 5
W pierwszej połowie popełnił błąd przed własnym polem karnym, który mógł skończyć się golem dla gospodarzy. Trzeba mieć nadzieję, że Słowak nie będzie równał do poziomu drużyny.

Thomas Rogne 6
Poprawny występ kapitana Lecha w tym meczu. Duet Satka-Rogne to chyba najlepsze obecnie możliwe zestawienie środka defensywy Kolejorza.

Wołodymyr Kostewycz 6
Mało było Ukraińca w pierwszej części gry, a po przerwie podwyższył wynik na 3:0. Miejmy nadzieję, że bramka pomoże Kostewyczowi wrócić do formy.